Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elobzi

studia informatyka?

Polecane posty

Gość elobzi

Jestem po pierwszym roku fizyki, ale widzę że średnie mam perspektywy po tym kierunku, chcę pójść do pracy i na informatykę zaocznie, szybko się da znaleźć prace po studiach 3-letnich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda z Krakowa

3 informatyków z którymi pracuję jest po fizyce. studia nic nie wnoszą. ważne są umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2019 o 13:41, Gość elobzi napisał:

Jestem po pierwszym roku fizyki, ale widzę że średnie mam perspektywy po tym kierunku, chcę pójść do pracy i na informatykę zaocznie, szybko się da znaleźć prace po studiach 3-letnich?

Witam! Elobzi, na dobre studia I stopnia (licencjackie oraz inżynierskie) na kierunku Informatyka zapraszam Cię do oddziałów Wyższej Szkoły Bankowej. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie: https://www.wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci Dodam, że aplikując na studia do 16 września możesz zaoszczędzić 85 zł - wpisowe nie jest pobierane. Zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur

Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
Dnia 21.08.2019 o 13:41, Gość elobzi napisał:

Jestem po pierwszym roku fizyki, ale widzę że średnie mam perspektywy po tym kierunku, chcę pójść do pracy i na informatykę zaocznie, szybko się da znaleźć prace po studiach 3-letnich?

tak jak poprzednik napisał, nie ważne jakie masz studia ważne co umiesz.. wiadomo jak masz studia to masz więcej urlopu większy zarobek, ale nikt nie patrzy czy masz takie czy takie studia, mozesz być nawet po turystyce 😜 jeśli tylko znasz się na komputerach 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł

tez sie zgadzam ze trzeba cos umiec a nie tylko miec wykształcenie ale z drugiej strony własnie zaczałem studia IT na WSB bo chce miec wykształcenie w tym w czym pracuje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ami

Studia to studia , zawsze to otwiera drogę do awansu. Mam taka nadzieje, dlaczego ? ponieważ zaczynam na wsb w tym roku . Licze na lepszą pracę po ukończeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdnaiem już dawno na ten kierunek za późno. Kiedyś może i opłacało się robić informatykę, bo nie było na to chętnych, więc i pieniądze całkiem sensowne. Ale dzisiaj? Bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pera informatyka to kierunek przyszłości, a zapotrzebowanie na absolwentów jest bardzo duża. Wybierając studia w naszych oddziałach można liczyć na wykwalifikowaną kadrę oraz szeroki zakres materiału uzupełniony o ćwiczenia praktyczne. Zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur

Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajkonia

Czy można się jeszcze zapisać na ten rok akademicki u Państwa na studia pierwszego stopnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×