Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SAM

NIEPEŁNOSPRAWNI W ZWIĄZKACH

Polecane posty

Gość SAM

Witam. 

Mam 34 lata, i wciąż sam jestem. Przyczyna mojej samotności jest mi znana- niepełnosprawność. Cierpię na poważne problemy ze wzrokiem, przez które mam problemy w pracy i poza nią. Nie mam prawa jazdy. Powiedzcie mi, czy którakolwiek z was wyobraża sobie związek z niepełnosprawnym mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie

A ty z otyla i brzydka kobieta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAM

A może niepełnosprawność nauczyła mnie aby nie patrzyć na fasadę ludzi, tylko do ich wnętrza. Tak, związał bym się z taką kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość SAM napisał:

A może niepełnosprawność nauczyła mnie aby nie patrzyć na fasadę ludzi, tylko do ich wnętrza. Tak, związał bym się z taką kobietą...

To jaki masz problem szukaj takiej, ładna ciebie nie zechce.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość Gosc napisał:

To jaki masz problem szukaj takiej, ładna ciebie nie zechce.,

Dlaczego? Buhaha.. co za tępe łby sie tu wypowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co masz z tym wzrokiem, jaka wada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dlaczego? Buhaha.. co za tępe łby sie tu wypowiadaja

Sam jesteś tępy. Jak ładna może chcieć niepełnosprawnego? Ona ma na pęczki kandydatów. Każdy niech szuka takiej na kogo go stać. Są tez kobiety chore, chętne do związku. Pewnie dla niego bleee tak jak i on dla zdrowych blllleee. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Sam jesteś tępy. Jak ładna może chcieć niepełnosprawnego? Ona ma na pęczki kandydatów. Każdy niech szuka takiej na kogo go stać. Są tez kobiety chore, chętne do związku. Pewnie dla niego bleee tak jak i on dla zdrowych blllleee. 

Szukaj z pięknym wnętrzem😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Sam jesteś tępy. Jak ładna może chcieć niepełnosprawnego? Ona ma na pęczki kandydatów. Każdy niech szuka takiej na kogo go stać. Są tez kobiety chore, chętne do związku. Pewnie dla niego bleee tak jak i on dla zdrowych blllleee. 

Bo milość nie wybiera, masz strasznie wyrachowane podejście. Jak twój facet zachoruje to też kopniesz w dupę? Sa niepełnosprawności lekkie ktorych na co dzień możesz nie zauważyć i ciężkie, z tym wiadomo że trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A zachorowac moze każdy również i piękny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Bo milość nie wybiera, masz strasznie wyrachowane podejście. Jak twój facet zachoruje to też kopniesz w dupę? Sa niepełnosprawności lekkie ktorych na co dzień możesz nie zauważyć i ciężkie, z tym wiadomo że trudniej

Weź nie rozśmieszaj mnie człowieku. Ty masz roszczeniowe podejście, każdy musi ciebie chcieć, bo taki biedny jesteś. Tak to nie działa niestety. Bierz chora przecież ty tez możesz bardziej zachorować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Uważam, ze większosc tutaj to zranione, wyrachowane kreatury bez uczuć. Miłość nie wybiera a to czy ktoś jest ładny to kwestia gustu. Jedna będzie ładna dla Zbyszka, brzydka dla Staszka. Rzecz względna. Trzeba szukać mniej więcej na swoich poziomie, materialnym przede wszystkim... Bo to akurat wątpliwe, żeby zamożna dziewczyna chciała klepac z kims biedę. Choć w historii i takie przypadki mialy miejsce. Autorze, powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja żałuję że nie po słuchałam psycholog Justyny. Miała całkowitą rację. Odradzała mi związek z niepełnosprawnym facetem i co bardzo żałuję że nie zerwałam z tym oszołomem. 12 lat dogadywanie złośliwie. Ale nie zostawię tego plazem założę karte niebieską mam prawo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda jest taka, ze
2 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Uważam, ze większosc tutaj to zranione, wyrachowane kreatury bez uczuć. Miłość nie wybiera a to czy ktoś jest ładny to kwestia gustu. Jedna będzie ładna dla Zbyszka, brzydka dla Staszka. Rzecz względna. Trzeba szukać mniej więcej na swoich poziomie, materialnym przede wszystkim... Bo to akurat wątpliwe, żeby zamożna dziewczyna chciała klepac z kims biedę. Choć w historii i takie przypadki mialy miejsce. Autorze, powodzenia! 

Niepełnosprawni to w większości najgorsze zje. by . Nigdy przenigdy związku z takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
39 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Uważam, ze większosc tutaj to zranione, wyrachowane kreatury bez uczuć. Miłość nie wybiera a to czy ktoś jest ładny to kwestia gustu. Jedna będzie ładna dla Zbyszka, brzydka dla Staszka. Rzecz względna. Trzeba szukać mniej więcej na swoich poziomie, materialnym przede wszystkim... Bo to akurat wątpliwe, żeby zamożna dziewczyna chciała klepac z kims biedę. Choć w historii i takie przypadki mialy miejsce. Autorze, powodzenia! 

Pomysl, jeżeli bogata nie weźmie biednego, to tym bardziej zdrowa nie weźmie chorego. Na szczęście to autora nie dotyczy bo on na wnętrze patrzy, dobre serce to podstawa 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam koleżankę co się bez oka urodziła, bez ukształtowanego ucha i ze zrosniętymi dwoma palcami i ma męża i dzieci (zdrowe), mąż też w pełni sprawny, różnie bywa. Koleżanka o ktorej pisze mimo braku oka ma prawko, tylko pewnie badania lekarskie musi powtarzać i robi karierę, bardzo dobrze zarabia i jest mega pozytywna, przyciąga ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam koleżankę co się bez oka urodziła, bez ukształtowanego ucha i ze zrosniętymi dwoma palcami i ma męża i dzieci (zdrowe), mąż też w pełni sprawny, różnie bywa. Koleżanka o ktorej pisze mimo braku oka ma prawko, tylko pewnie badania lekarskie musi powtarzać i robi karierę, bardzo dobrze zarabia i jest mega pozytywna, przyciąga ludzi. 

Jaka  karierę robi jako gwiazda Hollywood?  Zwykła  praca to nie kariera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
Dnia 21.08.2019 o 14:36, Gość SAM napisał:

Witam. 

Mam 34 lata, i wciąż sam jestem. Przyczyna mojej samotności jest mi znana- niepełnosprawność. Cierpię na poważne problemy ze wzrokiem, przez które mam problemy w pracy i poza nią. Nie mam prawa jazdy. Powiedzcie mi, czy którakolwiek z was wyobraża sobie związek z niepełnosprawnym mężczyzną?

Trzeba mieć w sobie pewien dość spory poziom wrażliwości, żeby brać pod uwagę taką możliwość jaką jest związek z niepełnosprawną osobą-to po pierwsze. Po drugie bywa tak, że serce nie sługa i wtedy nie ma takiego znaczenia czy jesteś w pełni sprawny czy masz jakąś niepełnosprawność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Zależy z jaką niepełnosprawnością. Z osobą niedowidzącą lub niewidzącą z pewnością mogłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niepełnosprawni faceci to mają problem z szukaniem związku. Kobiety problemu nie mają, nawet moje niepełnosprawne znajome chore na nerki już są żonami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×