Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToTakieSmutne

Codziennie wieczorem muszę się napić "na sen" bo życie mnie przersta

Polecane posty

Gość Ciekawa

Gosc 5 minut temu -no to co ze ma 34 lata albo 50  tke to jest szjs egal dla mnie wszyscy jestesmy ludzmi tak ? Czy czyms innym ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa

Fajnie ze chcesz mnie poznac ale ja mam syna starszego od Ciebie !? Ma 35 lat ... no gdyby nie byl zonaty -od niedawna to moze by bylo fajne sie spotkac, ale dzieki mila jestes ,poza tym mieszkam poza krajem nosz kuzwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Na tym forum wypowiadają się często osoby, które nie mają podstawowej wiedzy.

Mogą tylko zaszkodzić zdrowiu i życiu wielu osób.

Przeglądam to forum, różne tematy, od paru dni i jestem przerażona głupotą, naginaniem faktów i wywieraniem szkodliwego wpływu na innych.

Czy to sie ma do mnie ? To nie wiesz o czym gadasz i po co wogole to robisz ? Ja pracuje i mam swoja firme 20 lat wiec chyba wiem co ROBIE  ale wg .ciebie jest inaczej ? No poslucham co masz do powiedzenia rybeńko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Ciekawa napisał:

Czy to sie ma do mnie ? To nie wiesz o czym gadasz i po co wogole to robisz ? Ja pracuje i mam swoja firme 20 lat wiec chyba wiem co ROBIE  ale wg .ciebie jest inaczej ? No poslucham co masz do powiedzenia rybeńko .

I kogo to interesuje? Mylisz że jak się napiērdolisz to jesteś zajebista i fajna i to jest normalne? No nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa
8 minut temu, Gość Gość napisał:

I kogo to interesuje? Mylisz że jak się napiērdolisz to jesteś zajebista i fajna i to jest normalne? No nie jest. 

Ja tylko myslalam ze masz jakas wiedze w tym temacie dlatego zapytalam,na nastepny raz polecam aby nie wiedzacy nic nie pier.niczyli co im sie chce bo i po co ? Nie masz wiedzy to nie gadaj- Mordka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Ciekawa napisał:

Ja tylko myslalam ze masz jakas wiedze w tym temacie dlatego zapytalam,na nastepny raz polecam aby nie wiedzacy nic nie pier.niczyli co im sie chce bo i po co ? Nie masz wiedzy to nie gadaj- Mordka .

Wystarczajaco dużo wiem by wiedzieć też to że pièrdolisz jak stara pijaczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToTakieSmutne
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Człowiek zyebany po pracy wali się na łóżko i śpi bo nie ma na nic siły więc po co chlejesz? Za mało widocznie masz roboty że jeszcze siłę na chlanie masz.

jesteś jeszcze gn0jem, nie znasz zycia.. jak bylem młody to tez po pracy wracalem, jadlem i szedłem spac.., dzisiaj jestem zgredem i jedyne o czym marze jak wracam pol przytomny z pracy to wlasnie napic sie 1-3 piwek i dopiero pojsc spac jak niemowle, inaczej jak tego nie zrobie to źle sie czuje psychicznie, a takto chociaz mam "5 minutek relaxu"

pytasz czy tak chce? oczywiscie ze nie.., chcialbym wracac szczesliwy z siłami do domu gdzie czeka na mnie zona.. i moze dziecko.., ale do czego ja mam wracac? wiecznie do pustego pokoju? nie mam szczescia w zyciu to chociaz sobie to tym piwem na wieczor rekompensuje..

a propos, wlasnie wrocilem do domu i odpalam piwko, wypije sobie 3, zjem kolacje i pojde spac, ot moja rozrywka po pracy.. niestety nie mam na nic innego siły, kiedys jeszcze mialem determinacje zeby w tygodniu nie pić i chodzić na siłownie przykładowo, dzisiaj mam wrazenie, ze to nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToTakieSmutne

jest tu kto? nie chce sam pic, chociaz z kims popisac.. bo wpadam w paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×