Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała mi

Drugie dziecko

Polecane posty

Gość Mała mi

Jak w temacie. Jaka jest najlepsza różnica między pierwszym a drugim dzieckiem? Córka ma niecałe trzy lata i zastanawiam się czy to odpowiedni czas czy jeszcze poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanPlecaczek81

Ja bym z toba porzadek szybciutko zrobil i pozbyl sie w latwy sposob smiecia z tego swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanPlecaczek81

Dziwie sie ze nie ma odwaznych a przeciez wielu wie kim jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dla dzieci najlepsza jest mala roznica wieku, dla rodzicow duza. Miedzy moimi jest 6 lat roznicy i nie przemeczam sie ,na luzie podchodze do macierzynstwa,ale dla dzieci to przepasc. Teraz starszy ma 9 lat,młodszy 3 i czasem spedzaja czas razem,ale zainteresowania rozne. Najgorzej z zaplanowaniem czasu wolnego i atrakcji,bo to co jednego interesuje to drugiego nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

A dlaczego jaka kolwiek różnica ma byc gorsza czy lepsza ? To chyba bez różnicy . Między mną i moim bratem jest rok różnicy i mieliśmy super dziecinstwo nawet lalkami sie ze mna bawił . Wszędzie razem lataliśmy . Większa różnica wieku tez jest okej strasze dziecko moze już pomóc w opiece, przypilnowac 🙂 także są plusy w mniejszej jak i wiekszej różnicy miedzy dziećmi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×