Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mimi909090

Prosze poradzcie oszukana?

Polecane posty

Poznałam faceta który samotnie wychowuje małe dziecko , spotykamy się 2 miesiące.  I właśnie znajduje profil na portalu typu zrzutka.......że zaciągnął kredyt ogromny dla kolegi i kolega go zostawił na lodzie że ma problemy zdrowotne i grozi mu paraliż , nie powiedział mi tego .....co byście zrobili na moim miejscu ? Ja czuje nie smak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, szczerze to trudne, znacie się też krótko, może po prostu bał się Twojej reakcji? Pogadaj z Nim szczerze, że Ci na Nim zależy, jeśli zależy i zobacz jak będzie się zachowywał i co w ogóle powie. Szczera rozmowa najważniejsza 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na pewno bym się z nim nie związała bo jest naiwny bezmyślny i do tego ma małe dziecko a to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... przecież ja mogłabym do końca życia się nim opiekować ( w najgorszym scenariuszu) i jego dzieckiem ...cała Polska mogła to poczytać A mnie się wstydził?  Sam wymagał szczerości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej prawdopodobne jest to, że on wyłudza pieniądze biorąc ludzi na litość... Ciebie może też poderwał na litość do samotnego ojca...
Może pożyczał od Ciebie pieniądze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jack445 napisał:

Bardziej prawdopodobne jest to, że on wyłudza pieniądze biorąc ludzi na litość... Ciebie może też poderwał na litość do samotnego ojca...
Może pożyczał od Ciebie pieniądze ?

w sumie może być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne
18 minut temu, mcdonald165 napisał:

w sumie może być 

Bardziej niz pewne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Anne napisał:

Bardziej niz pewne!

dzisiaj pewne są dwie rzeczy, niska emerytura i śmierć 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rado
4 godziny temu, Mimi909090 napisał:

Poznałam faceta który samotnie wychowuje małe dziecko , spotykamy się 2 miesiące.  I właśnie znajduje profil na portalu typu zrzutka.......że zaciągnął kredyt ogromny dla kolegi i kolega go zostawił na lodzie że ma problemy zdrowotne i grozi mu paraliż , nie powiedział mi tego .....co byście zrobili na moim miejscu ? Ja czuje nie smak 

Krętacz, olej go i uciekaj daleko, dobrze ci radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa

 

6 godzin temu, Mimi909090 napisał:

Poznałam faceta który samotnie wychowuje małe dziecko , spotykamy się 2 miesiące.  I właśnie znajduje profil na portalu typu zrzutka.......że zaciągnął kredyt ogromny dla kolegi i kolega go zostawił na lodzie że ma problemy zdrowotne i grozi mu paraliż , nie powiedział mi tego .....co byście zrobili na moim miejscu ? Ja czuje nie smak 

Chmmm samotnie wychowuje dziecko ? A wiesz cos o tym bo samo to to juz jest problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówi że zostawiła to dziewczyna dla jakiegoś bogatego typa . Kasy ode mnie nie pożyczał ( jeszcze) nie jestem naiwna .  Na samym początku znajomości chętnie by mnie pod ołtarz zaciągnął A jak powiedziałam że to za szybko się dzieje to nagle odpuścił.  Spotykamy się jest miło ale bez miłych słów i tego wszystkiego co było na początku.  On jest policjantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×