Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sebek

Rozsądek a może brak odwagi

Polecane posty

Gość Gość
34 minuty temu, Gość gosciowka napisał:

A mowilam pisz od razu....

niby po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek

Ona spotyka się od tygodnia więc bardzo swieza sprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek

Dzień spędziliśmy razem od rana i wbrew moim obawom było na luzie i całkiem spoko, wspólna wizyta u fryzjera i kosmetyczki, potem się " ogarnąć" i w drogę. Ślub, życzenia, obiad i przyszedł czas na tańce i tu miałem cykora jak mi będzie szło wyszliśmy chyba przy 4 piosence no i było git, zaraz "dostałem zrypke" ze czego się bałem jak super tańczę i to były bardzo miłe słowa w sumie nie tylko od mojej partnerki. Całe wesele byla super zabawa aż do 3 rano kiedy się zamyśliła i nie chciała powiedzieć o czym, do końca była taka zamyślona i hmm przymulona? Zabawę skończyliśmy o 4, znaleźliśmy partnerkę do domu i na koniec ją uściskałem. Dziś wysłałem zdjęcia i podziekowalem za zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
Dnia 8.09.2019 o 18:35, Gość Sebek napisał:

Dzień spędziliśmy razem od rana i wbrew moim obawom było na luzie i całkiem spoko, wspólna wizyta u fryzjera i kosmetyczki, potem się " ogarnąć" i w drogę. Ślub, życzenia, obiad i przyszedł czas na tańce i tu miałem cykora jak mi będzie szło wyszliśmy chyba przy 4 piosence no i było git, zaraz "dostałem zrypke" ze czego się bałem jak super tańczę i to były bardzo miłe słowa w sumie nie tylko od mojej partnerki. Całe wesele byla super zabawa aż do 3 rano kiedy się zamyśliła i nie chciała powiedzieć o czym, do końca była taka zamyślona i hmm przymulona? Zabawę skończyliśmy o 4, znaleźliśmy partnerkę do domu i na koniec ją uściskałem. Dziś wysłałem zdjęcia i podziekowalem za zabawę.

Super zachowałeś się 🙂 Nie urywaj z nią kontaktu, skoro nie w parze to chociaż jako znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz powoli zmniejszaj kontakt, niech wie co straciła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek

Wiecie co serio nie chce zrywać z nią kontaktu, naprawdę było bardzo miło a bałem się strasznie. Obecnie jestem na zbiorach ale jak wrócę końcem miesiąca robię taki zlot znajomych co było na weselu to może ją też zaprosze tylko nie wkem czy sama czy powiedzieć że może z kims a zrobi już jak uważa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale po co ci ona? Bez sensu robisz sobie nadzieję. Poszukaj jakieś fajnej laski, tego kwiatu to pół świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek
Dnia 12.09.2019 o 22:29, Gość Gość napisał:

Ale po co ci ona? Bez sensu robisz sobie nadzieję. Poszukaj jakieś fajnej laski, tego kwiatu to pół świata.

Lubię ją, spoko się gada to czemu ją olac jak zachowała się fajnie ? A poznawać można dalej ....😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.09.2019 o 18:55, Gość Sebek napisał:

Lubię ją, spoko się gada to czemu ją olac jak zachowała się fajnie ? A poznawać można dalej ....😉

pipka jesteś a nie facet, lubisz się zadręczać widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
Dnia 14.09.2019 o 18:55, Gość Sebek napisał:

Lubię ją, spoko się gada to czemu ją olac jak zachowała się fajnie ? A poznawać można dalej ....😉

Masz rację 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość paris napisał:

Masz rację 🙂

głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek

Wyobraźcie sobie ze dostałem na priv życzenia urodzinowe jakich się nie spodziewałem, bardzo mnie zaskoczyła spodziewałem się "100 lat" na tablicy fb z obowiązku a tu z samego rana dostaje wiadomość prywatną z super życzeniami, wymieniliśmy jeszcze kilka zdan, powiedziałem że koleżanki z wesela chcą się spotkać u mnie na drinka a ona ze jest za tym więc jak widać znajomość nie umarła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Sebek napisał:

Wyobraźcie sobie ze dostałem na priv życzenia urodzinowe jakich się nie spodziewałem, bardzo mnie zaskoczyła spodziewałem się "100 lat" na tablicy fb z obowiązku a tu z samego rana dostaje wiadomość prywatną z super życzeniami, wymieniliśmy jeszcze kilka zdan, powiedziałem że koleżanki z wesela chcą się spotkać u mnie na drinka a ona ze jest za tym więc jak widać znajomość nie umarła 🙂

Po uja ci ta znajomość. I jeszcze się cieszyć jak piesek, że pańca cię pogłaskała po głowie. Żałosne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×