Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krysia

Oduczyłam dziecko mleka to teraz jest problem z butelką!

Polecane posty

Gość Krysia

Moja 1,5 roczna corka do tej pory pila mleko w nocy. Bardzo rozrzedzone,, a wręcz była to woda z mlekiem niż mleko ale musiało mieć posmak mleczka żeby zasnęła. Od tygodnia nie pije mleka ale „cmoka” butelkę. Żeby nie piła mleka, dawaliśmy jej wody. Mała, gdy przebudzi się w nocy to od razu płacze za butelką ze smoczkiem. Jak nie dostanie to nie chce zasnąć, krzyczy i płacze. Nie musi być tam wody, chodzi o cmokanie sobie buteleczki. Budzi się średnio 4 razy w nocy. 

Jak ją oduczyć tej butelki? Miałyście może podobnie i znacie sposób? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia

Nikt tak nie miał? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ta butelka to jest jej smoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam tak. Odstawiłam córkę od piersi, zaczęła ssać butelkę z piciem. Na początku byłam bardzo szczęśliwa,  ale minęło już osiem miesięcy,  a ona nadal nie może zasnąć bez butelki oraz budząc się w nocy domaga się jej. Błędne koło.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mam tak. Odstawiłam córkę od piersi, zaczęła ssać butelkę z piciem. Na początku byłam bardzo szczęśliwa,  ale minęło już osiem miesięcy,  a ona nadal nie może zasnąć bez butelki oraz budząc się w nocy domaga się jej. Błędne koło.  

Dokładnie. Moja budzi się pare razy i niby na wodę ale jak daje jej z nowego kubka z dziubkiem to nie chce i płacze za butelką. Ciekawe ule to będzie trwało :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I co z tego

Do 4roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia
19 godzin temu, Gość I co z tego napisał:

Do 4roku życia.

Żartujesz? Mam jednak nadzieje, że pare nocy się pomęczy bez butelki i zapomni o tym oraz zacznie przesypiać w końcu noce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×