Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdruzgotana

co mam zrobić, żeby mi wybaczył moje konto na badoo?

Polecane posty

Gość zdruzgotana

W skrócie poznałam w mieście gdzie studiuję faceta, jesteśmy razem od listopada. w lipcu pracowałam tam razem z nim a potem musiałam wyjechać do miasta rodzinnego bo w mieszkaniu gdzie mieszkam i będę mieszkać jest remont do połowy września. z czasem miałam wrażenie, że zaczął się ode mnie oddalać, miałam wrażenie, że coraz mniej mu na mnie zależy ale rozmawiałam z nim na ten temat kilka razy. przedwczoraj wpadłam na pomysł stworzenia konta na badoo, żeby zobaczyć czy tam wrócił bo przed związkiem miał tam konto. wymyśliłam sobie jakieś zagraniczne imię, język ojczysty też dałam obcy i dodałam zdjęcie laski z internetu po czym wyszłam z tej aplikacji a gdy ją uruchomiłam za jakiś czas musiałam potwierdzić,że ta laska to ja, inaczej nie mogłam z niego korzystać. więc zostawiłam te dane jakie były ale dodałam swoje zdjęcie, które zrobiłam kiedyś z jakimiś filtrami upiększającymi, rzęsami i przerobiłam je jeszcze na czarno białe żeby nie być do siebie podobna. zdjęcie było w staniku ale zasłoniłam ręką, więc w sumie nie rzucało się w oczy i zaczęłam go szukać, ale to kolega z jego pracy znalazł mnie i mu pokazał. Oczywiście zerwał ze mną. nie pisałam tam z facetami, nawet nie wchodziłam w ten czat, nigdy go też nie zdradziłam. wiem, że zachowałam się jak ...ka. czy można to jakoś odkręcić? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gòwno mnie to obchodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana

;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olie

A myślisz, że on był ci wierny? Nie rozśmieszaj mnie, faceci to gnoje z podwójną moralnością, jemu wolno, a ty nawet z domu wyjść nie możesz, bo jeszcze popatrzysz na innego. Wszyscy są tacy sami, daj sobie spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxi
33 minuty temu, Gość olie napisał:

A myślisz, że on był ci wierny? Nie rozśmieszaj mnie, faceci to gnoje z podwójną moralnością, jemu wolno, a ty nawet z domu wyjść nie możesz, bo jeszcze popatrzysz na innego. Wszyscy są tacy sami, daj sobie spokój. 

Dokładnie tak jest.Sama się przekonałam nie dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×