Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Z nudów zachciało mi się spróbować grubej dziewczyny

Polecane posty

Gość Gość

Próbowałem zawsze szczupłych lub normalnych a nie Grube nigdy mi się nie podobały ale ostatnio stwierdziłem że jeszcze nigdy nie próbowałem i jakoś tak coraz bardziej mnie ciekawi jak to jest z grubą🤔😜😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36letni pravvik

Ja nawet na grubą nie mam szans 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny facet

Kobiety nieważne czy grube, czy szczupłe to nie jakieś przedmioty, by je próbować i się nimi bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Normalny facet napisał:

Kobiety nieważne czy grube, czy szczupłe to nie jakieś przedmioty, by je próbować i się nimi bawić.

To dlaczego uczęszczasz na domówki bo pewnie masz grubą żone heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość 36letni pravvik napisał:

Ja nawet na grubą nie mam szans 😢

Nawet Gruba brzydka i PryszczataKtórej nikt nie chce która jest zdesperowana? Próbowałeś z taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka_mercurego

jak ginąć to tylko przez szczuplutkką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale oczywiście mam na myśli taką Grubą która ma większy tyłek niż Brzuch😜😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość kotka_mercurego napisał:

jak ginąć to tylko przez szczuplutkką....

A dlaczego ginąć?🤔🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka_mercurego

no ekhmm grubej laski na łódź by nie wziął i nie miałby z nią risky behaviour...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Normalny facet napisał:

Kobiety nieważne czy grube, czy szczupłe to nie jakieś przedmioty, by je próbować i się nimi bawić.

Dokładnie tak. Straszny jest taki patologiczny brak empatii u mężczyzn, to mnie do nich właśnie najbardziej zniechęca. Jak w ogóle można tak traktować drugiego człowieka? Trzeba nie mieć sumienia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Mizo napisał:

Dokładnie tak. Straszny jest taki patologiczny brak empatii u mężczyzn, to mnie do nich właśnie najbardziej zniechęca. Jak w ogóle można tak traktować drugiego człowieka? Trzeba nie mieć sumienia... 

Oj tam oj tam😝

No i musi jeszcze miec ladna twarz😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Oj tam oj tam😝

No i musi jeszcze miec ladna twarz😋

Kompromituj się dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny facet
5 minut temu, Mizo napisał:

Dokładnie tak. Straszny jest taki patologiczny brak empatii u mężczyzn, to mnie do nich właśnie najbardziej zniechęca. Jak w ogóle można tak traktować drugiego człowieka? Trzeba nie mieć sumienia... 

Nie wszyscy są tacy, z resztą nie utożsamiaj patologi z konkretną płcią, bo ona nie ma tożsamości płciowej, u kobiet też występują różne patologie. Szkoda, że tak jest, ale co zrobić? W eugenikę się bawić? - ponury żart, jak by ktoś nie zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mizo napisał:

Dokładnie tak. Straszny jest taki patologiczny brak empatii u mężczyzn, to mnie do nich właśnie najbardziej zniechęca. Jak w ogóle można tak traktować drugiego człowieka? Trzeba nie mieć sumienia... 

Analfabetyzm emocjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Mizo napisał:

Kompromituj się dalej...

Wiesz skąd się bierze brak empatii? Z doznanych Krzywd i cierpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny facet
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wiesz skąd się bierze brak empatii? Z doznanych Krzywd i cierpienia

Z patologi w domu przede wszystkim, bo od rodziny mocno zależy, w jakim otoczeniu dziecko będzie się chowało, jak będzie sobie radzić z problemami, czy w ogóle będzie, bo znajdzie oparcie u rodziców, a nie słowa "wypi" od pijanej od 3 dni matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, ŁadnaL napisał:

Analfabetyzm emocjonalny

Ja po prostu nie wierzę że mogę być dla kogoś ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivo

Przecież to pisze dziewczyna,podszywa się  pod faceta bo chce ośmieszyć dziewczyny przy kości. Tylko że suche anorektyczne paszkwile  które wyglądają jak młodzi chłopcy mogą podobać się homoseksualistom.  Poczytajcie o tym kto wypromowal suche dziewczyny ,żeby jak najbardziej przypominały ich ciała ciala młodych chłopców. To oooooooochydne. Suche są już nie modne.hehehe. Kardiszianki mniam,to piękne prawdziwe kobiety i takie prawdziwy facet lubi,kocha,pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
21 minut temu, Mizo napisał:

Dokładnie tak. Straszny jest taki patologiczny brak empatii u mężczyzn, to mnie do nich właśnie najbardziej zniechęca. Jak w ogóle można tak traktować drugiego człowieka? Trzeba nie mieć sumienia... 

Hej, nie każdy taki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Normalny facet napisał:

Z patologi w domu przede wszystkim, bo od rodziny mocno zależy, w jakim otoczeniu dziecko będzie się chowało, jak będzie sobie radzić z problemami, czy w ogóle będzie, bo znajdzie oparcie u rodziców, a nie słowa "wypi" od pijanej od 3 dni matki.

Ja się z tym nie zgodzę. Moim zdaniem poziom empatii jest wrodzony. Oczywiście może się też w jakimś stopniu ukształtować przez srodowisko, w którym się dorasta, ale generalnie jak ktoś jest znieczulicą z natury, to taki będzie, nawet jeśli nie dozna w życiu patologii. Stwierdzam, że naprawdę znikomy procent społeczeństwa ma wysoko rozwiniętą inteligencję emocjonalną, to bardzo smutne zjawisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny facet
41 minut temu, Mizo napisał:

Ja się z tym nie zgodzę. Moim zdaniem poziom empatii jest wrodzony. Oczywiście może się też w jakimś stopniu ukształtować przez srodowisko, w którym się dorasta, ale generalnie jak ktoś jest znieczulicą z natury, to taki będzie, nawet jeśli nie dozna w życiu patologii. Stwierdzam, że naprawdę znikomy procent społeczeństwa ma wysoko rozwiniętą inteligencję emocjonalną, to bardzo smutne zjawisko. 

Masz rację, to może być wynik też biologi, jestem przekonany, że cała nasza kultura jest tak naprawdę nadbudówką naszych biologicznych instynktów, jak choćby ratowanie kobiet i dzieci (większa szansa przetrwania gatunku). Jednakże wychowanie i kultura też ma ogromny wpływ, co by pokazywało różnice  pospolitych przestępstw w krajach bogatych i biednych, czy choćby ich spadek w Polsce, od kiedy zaczęliśmy się bogacić, albo zmiany popularności papierosów. Takich przykładów można poda sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny facet
10 minut temu, Gość Normalny facet napisał:

Masz rację, to może być wynik też biologi, jestem przekonany, że cała nasza kultura jest tak naprawdę nadbudówką naszych biologicznych instynktów, jak choćby ratowanie kobiet i dzieci (większa szansa przetrwania gatunku). Jednakże wychowanie i kultura też ma ogromny wpływ, co by pokazywało różnice  pospolitych przestępstw w krajach bogatych i biednych, czy choćby ich spadek w Polsce, od kiedy zaczęliśmy się bogacić, albo zmiany popularności papierosów. Takich przykładów można poda sporo.

Przykład z kradzieżą jest zły, ale papierosy zostawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×