Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co odpowiadac rodzinie którzy nie akceptują wybranego imienia dla dziecka.

Polecane posty

Gość Gość

Męczą mnie te komentarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ze swoje dzieci juz nazwali,a imie waszego dziecka to wasza decyzja, wiec moze niech przestana zachowywac sie jak cebule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwi mnie to, że się czepiaja. My naprawdę chcemy normalnie nazwać dziecko a nie jakoś "wymyślne". A oni tylko komentują i te teksty "zaraz może coś wymyślimy fajnego, zrobimy burzę mózgów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam to. Niestety z wiekiem jest coraz gorzej. I lepiej nie będzie. Teraz to imię, a za chwilę inne aspekty życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A po co im cokolwiek odpowiadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Gość napisał:

A po co im cokolwiek odpowiadać 

Bo chce by w końcu przestali komentować, zwyczajne zwrócenie uwagi kulturalnie nic nie daje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Jakie to imie? Np mozna jak babcia mocno wierzaca ze np.na cxesc sw Łucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam też ten problem... Powiedz jakie to imię to coś razem wymyślimy. Czasem wystarczy pogrzebać w charakterystyce lub genezie imienia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co to za imię autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie mowi sie za nim dziecko sie nie urodzi  i wtedy stawia sie ja przed faktem dokonanym...

Ale jezeli po wyborze nadal marudza to po prostu sie mowi, zeby sobie zrobili swoje i nadali imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Byl taki temat z Konstancja.  Po co w ogole mowic?  Z tego co slysze to jak ludzie mowia po porodzie to rodzina sie przyzwyczaja i potem "niewyobraza sobie" innego imienia.  Taka historie slyszalam np. z Idalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja wybralam imie Nina i tez sie nasluchalam od paru osob z rodziny. Jak ktos sie pyta teraz czy mamy juz imie wybrane to odpowiadam nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ja wybralam imie Nina i tez sie nasluchalam od paru osob z rodziny. Jak ktos sie pyta teraz czy mamy juz imie wybrane to odpowiadam nie.

Dokladnie i macie spokoj.  Po co sie denerwowac i prowadzic jakies dyskusje.  Lepiej nie mowic poniewaz sa tez takie historie, ze w rodzinie lub wsrod znajmych podberaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oskar takie imię chcemy nadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aenka
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Oskar takie imię chcemy nadać. 

U mnie w rodzinie były identyczna sytuacja z imieniem Oskar 

Starsi mówili że to imię jak dla psa i cała reszta nie wybrednych komentarzy pozniej oczywiscie nie wyobrazali sobie innego imienoa niz Oskarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dziwi mnie to, że się czepiaja. My naprawdę chcemy normalnie nazwać dziecko a nie jakoś "wymyślne". A oni tylko komentują i te teksty "zaraz może coś wymyślimy fajnego, zrobimy burzę mózgów"

"wy to możecie wymeslec imię ale dla psa. Na pewno nie dla mojego/naszego dziecka. Będzie Oskar i nie ma tu nic do gadania" 

Po tym wychodzisz albo wypraszasz i tyle. Jeśli chcą się tak wtrącac do imiona to będzie tylko gorzej. Teraz to dobra pora by postawić granice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja się nie tłumaczyłam, bo po co? Nie podoba się, ok, każdy ma swój gust, ważne że mi i mężowi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Aenka napisał:

U mnie w rodzinie były identyczna sytuacja z imieniem Oskar 

Starsi mówili że to imię jak dla psa i cała reszta nie wybrednych komentarzy pozniej oczywiscie nie wyobrazali sobie innego imienoa niz Oskarek

A mój pies ma ludzkie imię i też się nasłuchałam, że jak to tak. Takie problemy ludzie mają. W d. się przewraca i na siłę robią dramaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLL

Jak u mnie komentowali, to odpowiedziałam przyzwyczaisz się 😉 mina osób komentujących bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×