Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak interpretować zachowanie osoby, która pierwsza nie napisze, ale jak ja napiszę to odpisuje z prędkością światła i często długo ze mną rozmawia?

Polecane posty

Gość gość

jestem dobra gdy nudno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja

Znowu Ty?...

Daj sobie spokoj z ta internetowa znajomoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przepraszam, ty masz 12lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 30 lat a koleś powiedział mi że się spotkamy na żywo za jakiś czas jak będzie jechał przez to województwo w którym mieszkam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest niesmiala, zakompleksiona,boi sie odrzucenia, wiec nie wyjdzie z inicjatywa.Czeka na krok ze strony innych, bo to oznacza akceptacje, na ktora odpowie z radoscia.To ja niegdys.Nigdy zadnemu facetowi nie napisalam pierwsza, bojac sie odrzucenia, osmieszenia i tego ze taki paszczur jak ja sie narzuca.Moze porozmawiaj z ta osoba szczerze, ten typ zachowania znam az za dobrze.A ktorys mi powiedzial ze widac ze nie jestem zainteresowana, bo nigdy nie napisze pierwsza, zegnaj i nie musisz sie tlumaczyc.Tak mysle autorko ze o to chodzi,bo ta osoba jest taka chetna porozmawiac jak sie piewsza odezwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czyli autorka to kobieta a osoba to facet.tez moze bac sie odrzucenia i osmieszenia lub podejrzenia o narzucanie sie.Nie zmarnuj tej znajomosci jesli czujesz ze jest wartosciowa.moze kiedys porozmaeiacie szczerze na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jest niesmiala, zakompleksiona,boi sie odrzucenia, wiec nie wyjdzie z inicjatywa.Czeka na krok ze strony innych, bo to oznacza akceptacje, na ktora odpowie z radoscia.To ja niegdys.Nigdy zadnemu facetowi nie napisalam pierwsza, bojac sie odrzucenia, osmieszenia i tego ze taki paszczur jak ja sie narzuca.Moze porozmawiaj z ta osoba szczerze, ten typ zachowania znam az za dobrze.A ktorys mi powiedzial ze widac ze nie jestem zainteresowana, bo nigdy nie napisze pierwsza, zegnaj i nie musisz sie tlumaczyc.Tak mysle autorko ze o to chodzi,bo ta osoba jest taka chetna porozmawiac jak sie piewsza odezwiesz

a to nie jest tak że jednak jak się jest zaineresowanym to się napisze pierwszy? i to jeszcze facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama nie wiem... To aż tyle kosztuje by komuś napisać zwykłe: "Hej, co słychać?" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mam 30 lat a koleś powiedział mi że się spotkamy na żywo za jakiś czas jak będzie jechał przez to województwo w którym mieszkam. 

No to widocznie w najbliższym czasie nie będzie jechał. Jak Ty do niego piszesz to on odpisuje, bo nie chce stracić okazji na r ż n i ę c i e jak będzie okazja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

No to widocznie w najbliższym czasie nie będzie jechał. Jak Ty do niego piszesz to on odpisuje, bo nie chce stracić okazji na r ż n i ę c i e jak będzie okazja 

dlaczego zaraz r ż n i ę c i e. Czy zaraz kazdemu musi chodzic o jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

dlaczego zaraz r ż n i ę c i e. Czy zaraz kazdemu musi chodzic o jedno?

jesteś facetem? skąd ten pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość gość napisał:

dlaczego zaraz r ż n i ę c i e. Czy zaraz kazdemu musi chodzic o jedno?

Myślisz że facet będzie jechał do innego województwa żeby ci w oczy popatrzeć? Dla darmowego r u c h a n k a można przy okazji skoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Myślisz że facet będzie jechał do innego województwa żeby ci w oczy popatrzeć? Dla darmowego r u c h a n k a można przy okazji skoczyć.

Powiedział mi że za jakis czas ma coś do załatwienia służbowo w moim województwie więc nie, on nie jedzie specjalnie, tylko PRZY OKAZJI. dlaczego zaraz z rooochaniem masz skojarzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Powiedział mi że za jakis czas ma coś do załatwienia służbowo w moim województwie więc nie, on nie jedzie specjalnie, tylko PRZY OKAZJI. dlaczego zaraz z rooochaniem masz skojarzenie?

Przerusztuje ci piec aż będzie furkotac w sąsiednim województwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przerusztuje ci piec aż będzie furkotac w sąsiednim województwie. 

Glodnemu chleb na myśli? Nie podejrzewam go o to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Glodnemu chleb na myśli? Nie podejrzewam go o to. 

To może się rozczarować jak mu nie dasz wbić w siebie bolca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A kto pierwszy w calej historii do kogo zagadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

A kto pierwszy w calej historii do kogo zagadal?

No ja zagadalam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Gość napisał:

To może się rozczarować jak mu nie dasz wbić w siebie bolca 

Naprawdę, na poważnie, ty nie wierzysz w to że ktoś niekoniecznie musi chcieć rooochac? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Naprawdę, na poważnie, ty nie wierzysz w to że ktoś niekoniecznie musi chcieć rooochac? 

Chyba dawno nikt ci nie czyścił komina, przypomnisz sobie jak to jest, to będziesz kwiczeć jak świnka o więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×