Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Chciałbym mieć dziewczynę, ale

Polecane posty

Gość Gość

Nie pasuje mi osobowość większości dziewczyn. Nie podoba mi się ten świat. Nie podoba mi się ta pogoń za pieniędzmi. Nie podoba mi chamstwo i wulgaryzacja wypowiedzi. Nie podoba mi się pojawianie się zboczonych scen w filmach i serialach. Nie podoba mi się to, że ludzie nie mają żadnych pasji. Nie podoba mi się to że ludzie wolą jakieś facebooki i instagramy niż po prostu spotkanie w weekendy. Nie podoba mi się trucie środowiska, wycinanie lasów bo coraz wiecej samochodow i mieszkań. Nie podoba mi się to, że niby żyje w czasach gdzie panuje pokój, a i tak pełno jadu. Nie podoba mi się to, że ludzie myślą tylko o sobie a nie o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic nie zrobisz

Jakie czasy, tacy ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaaaaa

Mam tak samo jak ty. Bardzo mnie to boli. Powinien być drugi świat dla takich jak my. Mecze się tu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znowu jakaś męska jęcząca cipcia założyła temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Znowu jakaś męska jęcząca cipcia założyła temat. 

prawde pisze, wulgarność kobiet jest przerażająca, typowe damy od dawania dupy dzisiaj istnieją nic więcej, zero cnót i wartości, nie ma za co was szanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

prawde pisze, wulgarność kobiet jest przerażająca, typowe damy od dawania dupy dzisiaj istnieją nic więcej, zero cnót i wartości, nie ma za co was szanować

i kolejna pipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×