Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ostatnim czasem dosyć mocno zakręcam włosy i robię z nich kok na czubku głowy oraz mocno przypinać to wsuwka. I tak na okrągło.Od dwóch dni zauważyłam ze bardzo wypadają mi włosy i są bardzo rzadkie. Myślicie ze to od tej fryzury tak bardzo wypadają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Jak je mocno ściągasz to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorcia

Czasem w przypadku wypadania włosów trzeba zadbać o dietę albo wybrać się do trychologa. Pielęgnacja to tylko dodatek, ale nie można o niej zapominać 🙂 Z takich serii wzmacniających odżywiających włosów to używam Bombar z Inoaru. Zachęcił mnie skład- duuużo olejków, które czuję, że odżywiają moje włosy, nawilżają i nabłyszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy wypadaniu włosów trzeba zacząć pilnować swojej diety, często w tym leży problem. Ja w moim przypadku udałam się szybko do trychologa, nie czekała, aż będzie za poźno 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadanie włosów może mieć fatalne skutki. Wiedzą o tym wszyscy, którym nie udało się zareagować na czas! Sama borykałam się z tym problemem przez dość długi czas, sporo włosów straciłam, a badania nie wskazywały na jakiekolwiek problemy hormonalne. Zdecydowałam się zatem ostatecznie na zabieg medycyny estetycznej. Skorzystałam z oferty SCM estetic, a konkretniej z zabiegu mezoterapii igłowej. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Włosy już mi tak nie wypadają, a skóra głowy sprawia wrażenie dużo zdrowszej. Zdecydowanie polecam! Zabieg wykonywałam u dr Anny Bachedy-Curuś i jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zazwyczaj wypadają po długotrwałym stosowaniu pianki. Lubię używać, bo włosy są fajnie uniesione. Niestety co jakiś czas muszę odstawić. Gdy wszystko wraca do normy, znowu stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu miałam duży problem z włosami wyciągałam je garściami z głowy  zaczęłam stosować produkt polecany przez moja fryzjerkę która choruje na tarczyce i tez miała taki problem z włosami . Poleciła MSM Pharmavit, organiczny preparat z siarką oraz Szampon firmy  Pharmazis, szampon konopny z biotyną i ekstraktem ze skrzypu polnego. Będąc z Poznania nie miałam problemu z zakupem tych dwóch produktów w jednym miejscu. Gdyż fryzjerka odesłała mnie po nie do Konopnej Farmacji . Jeśli nie możesz znaleźć tych produktów w swoim mieście, możesz je łatwo znaleźć online w tym sklepie konopnym. Szampon już opisem zachęca do zakupu i daje duże nadzieje :  wzbogacony o niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C, E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5 biotynę  co  zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów. Ten szampon wspomaga wzrost włosów podobnie jak MSM. Jestem bardzo zadowolona z efektu 🙂
Po 2 tygodniach wypadanie włosów ustało w 70% a po 4 tygodniach odrosły nowe włosy :))))))) Wiele maleńkich włosków, tzw. baby hair, znowu mi odrosło. Dlatego polecam ten zestaw tym, którzy chcą, aby ich włosy były jak najbardziej mocne i gęste. Ale działa tylko wtedy, gdy jest stosowany systematycznie. Tego nauczyłam się od mojej fryzjerki. Dzieje się tak dlatego, że włosy obumarły, a żeby poprawić kondycję zarówno starych, jak i „nowych” włosów, trzeba zastosować coś bogatego w witaminy i minerały od środka i od zewnątrz. Jest to więc kuracja dla cierpliwych i nie działa w jeden dzień :)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×