Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolec

Kolejne kłamstwo.

Polecane posty

Gość Kolec

Mój partner kolejny raz mnie okłamał. Ciągle powtarzal sam od siebie, ze pracuje z samymi facetami. Sama go nigdy nie pytałam z kim pracuje. A teraz okazało się, ze pracuje z nim 4 facetów, o których mówił, a reszta to kobiety, których ogólnie jest 20. Powiedziałam mu po co kłamał, na co on, ze ich nie zna, pomimo ze pracują na ta sama zmianę ect. Zastanawia mnie dlaczego kłamie, ze żadej z nich nie zna i ze pracuje tylko z facetami. Tym bardziej, ze tylko z 6 z nich jest młodych, a reszta stare. Co więcej koledzy z jego zmiany mają je wszystkie w znajomych na portalach, wiec je znają i on tez w takim razie kłamie. I tak jak mowil, ze z żadna nie pracuje tak teraz zmienil zdanie i pracują, ale on ich nie zna. Co wy byście zrobiły? To nie pierwsze kłamstwo tego faceta dlatego tak wkurzyło mnie te kłamstwo tym bardziej, ze ja go nie pytałam i kłamał sam od siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja myślę że stuka je wszystkie aż wióry lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

A co to w ogóle za problem/pytania z jaką płcią pracuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie chodzi o to ze okłamał skoro okłamał poraz kolejny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zresztą-facet sam z siebie powiedział. Tzw sam z siebie okłamał 😂 autorka pisała że nie pytala z kim pracuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie robisz mu jazdy za każdym razem, kiedy spojrzy na inna kobietę, to wolał się nie przyznawać.  A twój problem polega faktycznie na tym, ze cie okłamał, czy jednak że pracuje z kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Pewnie robisz mu jazdy za każdym razem, kiedy spojrzy na inna kobietę, to wolał się nie przyznawać.  A twój problem polega faktycznie na tym, ze cie okłamał, czy jednak że pracuje z kobietami?

Dokładnie tak.... Pewnie chorobliwa zazdrość albo jakiś niewybaczony//niedarowany odpal chłopa z przeszłości i teraz za stanie.obok kobiety w tramwaju ma opedol, więc chłop się asekuruje na zaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja

A ja nie znoszę takich typów i wiem dokładnie kim jest twój facet. Zakłamanym szczurkiem. Takim który lubi sobie pokręcić oszukać który nie ma kręgosłupa moralnego. Miałam takiego chłopaka - mój pierwszy, 4 lata związku. Taki sam, nałogowy krętacz. Teraz mam alergie ma takich, nie lubię  ogolnie takich ludzi. Skoro kłamie w takiej sprawie oznacza to ze nie kieruje się w życiu żadnymi zasadami i skłamie cię jeszcze wiele razy. W ważniejszych i mniej ważnych sprawach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×