Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość :D

Czy możliwe że mam klątwe?

Polecane posty

Gość gość :D

Co wydaje mi się że coś osiągnę w życiu to spadam na sam dół i to dokładnie za każdym razem, wiem że to dziwne pytanie ale znam osobę z rodziny (nie będę się rozpisywał dokładnie) która naprawdę na serio czaruję i z jakiegoś powodu raczej nie lubi mnie za bardzo, czy to możliwe że jakaś osoba mogła rzucić klątwę na mnie?

Wiem że to śmieszne ale czy takie coś jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Można ludziom zlorzeczyć tak jak i można błogosławic. Ma to pewien wpływ na życie czlowieka, ale ciężko mi powiedzieć jak silny. Na pewno ludzie którzy są blisko Boga są mniej podatni na takie rzeczy, jak i na manipulacje, trudniej ich oszukać, trudniej namówić do złego.  Na ludzi w stanie łaski uswiecajacej, tzn. tych którzy się wyspowiadali i przyjęli Komunię Świętą nie działają żadne klątwy. Modlitwa Zdrowaś Maryjo jest egzorcyzmem, satanisci przy niej mdleją i slabną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
18 minut temu, Gość gość napisał:

Można ludziom zlorzeczyć tak jak i można błogosławic. Ma to pewien wpływ na życie czlowieka, ale ciężko mi powiedzieć jak silny.

 

 

Na pewno ludzie którzy są blisko Boga są mniej podatni na takie rzeczy, jak i na manipulacje, trudniej ich oszukać,

 

Bzdura.Wrażliwi,ufni są podatni na manipulacje.Wiesz o tym.

 

 

 

 

 

 

 

trudniej namówić do złego.  Na ludzi w stanie łaski uswiecajacej, tzn. tych którzy się wyspowiadali i przyjęli Komunię Świętą nie działają żadne klątwy. Modlitwa Zdrowaś Maryjo jest egzorcyzmem, satanisci przy niej mdleją i slabną. 

Kto mnie nękał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag Edwin

Widzę ze naczelny katol dalej na posterunku, oczywiście takie klątwy są możliwe ale nie sądzę żeby tak było w Twoim przypadku. Po co ktoś z rodziny miałby rzucać na Ciebie uroki? Poza tym nie widzę u Ciebie żadnej klątwy. Los może nie sprzyjać z różnych powodów, n ie tylko z powodu klątwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag Edwin

W kato nie radzę się bawić bo to jest pranie mózgu. Postaw sobie i ching internetowego z zapytaniem dlaczego Cię neka pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kąpiel

Wykąp się kilka razy w ziołach. Kupisz w  sklepach ze zdrową żywnością ,aptekach,sklepach zielarskich.Zioło nazywa się Ostrożeń warzywny a potocznie zwany czarcie żebro. Nie zaszkodzi. Poczytasz o tym w internecie, dużo na ten temat. Zwykła zazdrość i zawiść to też potrafią zepsuć Ciebie. Poprostu za dużo myślisz negatywnie albo, że ktoś bo Cię nie lubi to zaraz coś Ci przez niego nie wyjdzie i ściągasz czarne myśli. Nie otaczaj się nieżyczliwymi ludźmi i nawet o nich nie myśl bo przywołujesz podświadomie je myślami. Unikaj ich. Zajmij się tym co lubisz robić,swoim życiem,czymś pozytywnym myśli pozytywne wprowadzą Cię w dobry nastrój. Możesz sobie kupić świecę białą zapalić. Oczyszczający rytuał,też poczytaj i zrób, jeśli masz ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edwin

czyli najlepiej, jakby przestał wchodzić na to forum, bo tu praktycznie sami plujący jadem. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Mag Edwin napisał:

Poza tym nie widzę u Ciebie żadnej klątwy.

A widzisz brązową draskę na moich majtach? Przystaw nosa i się zaciągaj...🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfcv

jest to możliwe ale trzeba zyc w łasce uśiwecajacej i zobaczysz zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianin
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Można ludziom zlorzeczyć tak jak i można błogosławic. Ma to pewien wpływ na życie czlowieka, ale ciężko mi powiedzieć jak silny. Na pewno ludzie którzy są blisko Boga są mniej podatni na takie rzeczy, jak i na manipulacje, trudniej ich oszukać, trudniej namówić do złego.  Na ludzi w stanie łaski uswiecajacej, tzn. tych którzy się wyspowiadali i przyjęli Komunię Świętą nie działają żadne klątwy. Modlitwa Zdrowaś Maryjo jest egzorcyzmem, satanisci przy niej mdleją i slabną. 

Większość opętanych, było praktykującymi papistami. Dość słaba ta wasza "łaska uświęcająca"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×