Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy tak masz

Czy jakis facet tu

Polecane posty

Gość Czy tak masz

Czy kochasz swoja byłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

kocham swoją przyszłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żyrafy są takie piękne 🦒 aż się wzruszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooooooo
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żyrafy są takie piękne 🦒 aż się wzruszylam.

Ja tez 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooooooo
5 minut temu, Gość w kość napisał:

kocham swoją przyszłą...

Takiej nie bedzie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak?
5 minut temu, Gość onn napisał:

Jestem

 

Jak dlugo od rozstania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentleman
6 godzin temu, Gość Czy tak masz napisał:

Czy kochasz swoja byłą?

Po tym co zrobiła/robi i tu przeczytałem na swój temat - NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Czy tak masz napisał:

Czy kochasz swoja byłą?

Nienawidzę jej. Nie dość, że pierrdollona księżniczka potraktowała mnie jak śmiecia, to wciąż, mimo że upłynęło od naszego rozstania kilkanaście lat, obrabia mi doopę i knuje przeciwko mnie. I ja za kogoś takiego kiedyś w ogień bym wskoczył 😔 Dodam jeszcze, że ten potwór w kobiecym ciele ma od dawna męża i dzieci. Przez nią obrzydziłem sobie kobiety, tak bardzo dała mi się we znaki. Zostałem starym kawalerem i dożywotnim prawiczkiem, bo z babami nie chcę mieć już nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nienawidzę jej. Nie dość, że pierrdollona księżniczka potraktowała mnie jak śmiecia, to wciąż, mimo że upłynęło od naszego rozstania kilkanaście lat, obrabia mi doopę i knuje przeciwko mnie. I ja za kogoś takiego kiedyś w ogień bym wskoczył 😔 Dodam jeszcze, że ten potwór w kobiecym ciele ma od dawna męża i dzieci. Przez nią obrzydziłem sobie kobiety, tak bardzo dała mi się we znaki. Zostałem starym kawalerem i dożywotnim prawiczkiem, bo z babami nie chcę mieć już nic wspólnego.

Przecież uprawiałeś seks z nią chyba co ?? To jak prawiczek ? Ja tez miałem podobną sytuację tyle że po niej już miałem kilka 😛 Korzystam z życia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież uprawiałeś seks z nią chyba co ?? To jak prawiczek ? Ja tez miałem podobną sytuację tyle że po niej już miałem kilka 😛 Korzystam z życia 😉

Nie uprawiałem. Potem już z żadną nie miałem ochoty się spotykać. I tak zostałem pravvikiem pod czterdziestkę 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma co o niej myśleć i czekać na nią tylko zająć się innymi "potrzebującymi". Z tego co napisałeś nie jest warta to po c h u j jęczysz ? Zajmij się innymi to szybko zapomnisz tak jak ja 😛 Ja właśnie wróciłem z upojnego wypadu z przednim roochankiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co do tego że ci niszczy życie.. Rób swoje i się nie przejmuj a karma do niej wróci z kilkukrotnie większą siłą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie ma co o niej myśleć i czekać na nią tylko zająć się innymi "potrzebującymi". Z tego co napisałeś nie jest warta to po c h u j jęczysz ? Zajmij się innymi to szybko zapomnisz tak jak ja 😛 Ja właśnie wróciłem z upojnego wypadu z przednim roochankiem 😉

I z syfem w pakiecie. Teraz juz tylko reczny zostanie 😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Hahaha napisał:

I z syfem w pakiecie. Teraz juz tylko reczny zostanie 😂😂😂😂😂😂

Nawet jak z syfem to jego sprawa. Grunt to się nie przejmować ...@nymi psychoolkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła strategia, ...yczna

Haha nie ma to jak być psycholem a kobiety od psycholek wyzywać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaasne

Panowie.Prawda jest taka? ze macie do nich jeszcze cos. Bo gdyby byly obojetne ,nie pisali byscie w ten sposob. Gdy osoba staje sie obojetna nawet po krzywdzie, mozesz z ta osoba normalnie rozmawiac. I miec gdzies, co ta osoba zrobila. Mnie tez ktos zranil bardzo 2 krotnie. Rozstanie -wyzywanie, zlozyczenie itd trwalo chyba 5 lat. Teraz po 16 latach,gadamy zwyczajnie z tym ,ze on wielce zdziwiony ze jest on obojetny mi.Ze potrafie sie smiac i zartowac z tego co wyprawial a przeciez byla to dla mnie trauma. Kiedys napisal, czy obecny nie jest zazdrosny o niego. Ze z nim pisze .Stwierdzilam ze nie ma o co -zawiedziony byl i zaskoczony. Byl pewny ,ze cos do niego mam ,skoro milo sie odnosze i sie odzywam.Jadna osoba mi to powiedziala ,bo z nia o mnie rozmawial.Wiec kochani ,tylko wyzbycie sie zlosci i przebaczenie moze byc dobre.Wtedy bedziecie dopiero emocjonalnie wolni. Naprawde. Bylam tez z kims a za tamtym plakalam. Nigdy nie dziala podmianka. Trzeba odciac sie emocjonalnie i wybaczyc. Wtedy bedzie ulga. Mnie sie udalo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Czy kocham swoją byłą? Kocham ją 2-3 razy w miesiącu, mówiłem jej że nic z tego nie będzie ale skoro chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Zła strategia, ...yczna napisał:

Haha nie ma to jak być psycholem a kobiety od psycholek wyzywać 🙂

Nie to ty jesteś psychoolką i ta która nie daje mu spokoju. Ty skarbie udowodniłaś to już w tym temacie oraz innych, wczorajszych itd., w każdy się w p i e r d a l a s z ze swoimi dziecinnymi tekstami. Że się nie przejmuję chłopak i sobie korzysta z życia to od razu trzeba mu o syfach... Dają mu tzn. że im się podoba i tyle. A ty że siedzisz 18/24h w domu, na kafe, itp. i wyrzucasz swoje frustrację bo coś z główką nie tak i kootasa brak. Jego sprawa ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie to ty jesteś psychoolką i ta która nie daje mu spokoju. Ty skarbie udowodniłaś to już w tym temacie oraz innych, wczorajszych itd., w każdy się w p i e r d a l a s z ze swoimi dziecinnymi tekstami. Że się nie przejmuję chłopak i sobie korzysta z życia to od razu trzeba mu o syfach... Dają mu tzn. że im się podoba i tyle. A ty że siedzisz 18/24h w domu, na kafe, itp. i wyrzucasz swoje frustrację bo coś z główką nie tak i kootasa brak. Jego sprawa ✋

Kootasa brak? Jakby mi było brak to bym na twojego poleciała, hahaha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre Dobre dobre
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie to ty jesteś psychoolką i ta która nie daje mu spokoju. Ty skarbie udowodniłaś to już w tym temacie oraz innych, wczorajszych itd., w każdy się w p i e r d a l a s z ze swoimi dziecinnymi tekstami. Że się nie przejmuję chłopak i sobie korzysta z życia to od razu trzeba mu o syfach... Dają mu tzn. że im się podoba i tyle. A ty że siedzisz 18/24h w domu, na kafe, itp. i wyrzucasz swoje frustrację bo coś z główką nie tak i kootasa brak. Jego sprawa ✋

Mylisz kilka osob 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dokładnie kazdy robi co chce ze swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Dobre Dobre dobre napisał:

Mylisz kilka osob 😂😂

Może ale tylko dlatego że masz zwichrowane poglądy jak te kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Może ale tylko dlatego że masz zwichrowane poglądy jak te kilka osób.

Ale czemu? Jak kobieta by to robila, to .... Ale gdy facet bzyka co popadnie ,to tylko jego zycie i uzywa tylko -jego sprawa. Bo to samiec.Dla mnie to jest ... ale meska. I strach takiego dotykac. No ale ,pewnie to ja jestem ...ka a jasnie pan madry i bez rysy i wad:)Piszesz o kafe. Skoro obserwowales i czytasz te wypociny ,to zbyt atrakcyjny intelektualnie nie jestes. Wiec? Chcesz kreowac sie na madrzejszego ,a prawda jest taka, ze frustrat z Ciebie i gnijesz od srodka .Szkoda mi Ciebie. Serio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozamiatane
8 minut temu, Gość Hahaha napisał:

Ale czemu? Jak kobieta by to robila, to .... Ale gdy facet bzyka co popadnie ,to tylko jego zycie i uzywa tylko -jego sprawa. Bo to samiec.Dla mnie to jest ... ale meska. I strach takiego dotykac. No ale ,pewnie to ja jestem ...ka a jasnie pan madry i bez rysy i wad:)Piszesz o kafe. Skoro obserwowales i czytasz te wypociny ,to zbyt atrakcyjny intelektualnie nie jestes. Wiec? Chcesz kreowac sie na madrzejszego ,a prawda jest taka, ze frustrat z Ciebie i gnijesz od srodka .Szkoda mi Ciebie. Serio. 

Ale to ty ciągle krytykujesz i TY CIĄGLE się złośliwie wypowiadasz w różnych tematach, obrażasz. Każdy myślący człowiek wyłapie w twoich wypowiedziach na forum że to ciebie coś boli NIE MNIE. Jak go po prostu bronie bo ma rację.

ps.

Nikt ci nie każe go dotykać i skąd pewność że on by cię chciał dotknąć hehe. Po prostu wyjdź do ludzi i zajmij się swoim życiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Pozamiatane napisał:

Ale to ty ciągle krytykujesz i TY CIĄGLE się złośliwie wypowiadasz w różnych tematach, obrażasz. Każdy myślący człowiek wyłapie w twoich wypowiedziach na forum że to ciebie coś boli NIE MNIE. Jak go po prostu bronie bo ma rację.

ps.

Nikt ci nie każe go dotykać i skąd pewność że on by cię chciał dotknąć hehe. Po prostu wyjdź do ludzi i zajmij się swoim życiem 😉

nie ma co dyskutowac z kafeteryjna świruska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie ma co dyskutowac z kafeteryjna świruska

👍✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hee
1 minutę temu, Gość Pozamiatane napisał:

Ale to ty ciągle krytykujesz i TY CIĄGLE się złośliwie wypowiadasz w różnych tematach, obrażasz. Każdy myślący człowiek wyłapie w twoich wypowiedziach na forum że to ciebie coś boli NIE MNIE. Jak go po prostu bronie bo ma rację.

ps.

Nikt ci nie każe go dotykać i skąd pewność że on by cię chciał dotknąć hehe. Po prostu wyjdź do ludzi i zajmij się swoim życiem 😉

Bo z glupiego zartu robisz ,z igly ,widly. A wypowiadam sie bardzo malo. Najczesciej zartobliwie 🙂 Nie obrażam.Akurat ja jestem od tego dakeka.Moze dawno temu, bylam taka jak Ty teraz.Ale teraz mam ,milosc w sercu i Rock'n roll 😀Zajmij sie swoim zyciem? :)A Ty co robisz?"bodygard "na etacie skrzywdzonych chlopcow? 😁😀😉 Co do dotykania ,mialam na mysli inny przypadek, takiego lovelasa.Zle chlopaczyna zakonczyl zywot. Wiec tego,tam.Zycze milego dnia ,bez wenerycznych 😉 Duzo slonca i milosci. Ciao. 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hee
20 minut temu, Gość Gość napisał:

👍✋

Lepiej byc swiruska. Jak frustratem .Bez portek 🙂 Taka piz....eczka. Wylewajaca zlosc ,na wszystkie baby. A za swoje nieudacznictwo obwiniac innych.🖐😉Za swoje kur....Tez obwinisz baby bo cie zarazila. A przeciez ty ,taki wspanialy, madry, oczytany. Jak ona mogla 🙂 Straszna kobieta z niej. 😀😀😀Baby obrzydzaja ,ale na kafe na uczuciowym siedzi. To dopiero rozdwojenie jazni. 😂Albo schizofrenia paranoidalna 😀(ps. nie zycze nikomu tej choroby,straszne zycie maja ci ludzie ,tak powaznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×