Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia

Samotna mama

Polecane posty

Gość Gosia

Hej ,jestem ciekawa czy miałabym w przyszłość szansę znaleźć do związku kogoś, kto zaakceptowałyby to ,że mam dziecko ? To jednak duża odpowiedzialność, a teraz takich panów brakuje ,ale chciałabym, żeby mój synek miał tatę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościowa

Ja też chcialam, marzyłam o tym. Niestety, synka sama wychowałam. Byle kogo nie bierz, bo to dla dziecka będzie trauma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_Whale
3 minuty temu, Gość Gościowa napisał:

Ja też chcialam, marzyłam o tym. Niestety, synka sama wychowałam. Byle kogo nie bierz, bo to dla dziecka będzie trauma. 

Tylko, czy nie byle kto się skusi. This is the question...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lynx_LXXXV
9 minut temu, Gość Gosia napisał:

żeby mój synek miał tatę.  

Nie. To ty chciałabyś pomagiera do dziecka, bo twój synek już tatę ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Davideck
1 godzinę temu, Gość Gosia napisał:

Hej ,jestem ciekawa czy miałabym w przyszłość szansę znaleźć do związku kogoś, kto zaakceptowałyby to ,że mam dziecko ? To jednak duża odpowiedzialność, a teraz takich panów brakuje ,ale chciałabym, żeby mój synek miał tatę.  

Jak fajnie, że przyznalłaś wprost, że zależy Ci na "tacie" dla synkach. Oczywiście rola takiego "taty", jak w większości takich przypadków, będzie kończyć się i zaczynać na przynoszeniu pieniążków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Typowe: seks z "baranem" od którego czuć było kłopotami na kilometr a teraz szukanie jelenia. Boziu jakie to schematyczne. Taki facet w oczach innych będzie wyłącznie frajerem nikim więcej. Może jakiś desperat co latami nie miał kobiety się skusi normalny weźmie cię jedynie do seksu. Na co mu problemy w postaci cudzego bachora. Alpha fucks beta bucks. A Ty autorko zaakceptowałabyś cudze dziecko innej kobiety? Spotykałaś się z takimi samotnymi ojcami jak byłaś bez dziecka? Przypuszczam że nie. Nie obiecuj sobie zatem wiele nawet najlepszym seksem nie nadrobisz tych potencjalnych kłopotów a pewnie i wydatków na Twoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue_Whale
50 minut temu, Gość gość napisał:

Typowe: seks z "baranem" od którego czuć było kłopotami na kilometr a teraz szukanie jelenia. Boziu jakie to schematyczne. Taki facet w oczach innych będzie wyłącznie frajerem nikim więcej. Może jakiś desperat co latami nie miał kobiety się skusi normalny weźmie cię jedynie do seksu. Na co mu problemy w postaci cudzego bachora. Alpha fucks beta bucks. A Ty autorko zaakceptowałabyś cudze dziecko innej kobiety? Spotykałaś się z takimi samotnymi ojcami jak byłaś bez dziecka? Przypuszczam że nie. Nie obiecuj sobie zatem wiele nawet najlepszym seksem nie nadrobisz tych potencjalnych kłopotów a pewnie i wydatków na Twoje dziecko.

Najlepszej est to, kiedy niektóre samotne matki mówią o tych, którzy ich nie chcą, że są puści, niedojrzali, nie są prawdziwymi mężczyznami:D Nawet autorka napisała w temacie, że "teraz trudno o odpowiedzialność" 😄 Postawa roszczeniowa i podwójne standardy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×