Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Ach ta tesciowa

Polecane posty

Gość Gosc

Co mam myśleć mojej teściowej?

Dzisiaj znów nie zjadła tego co ugotowałam. Mało tego, zrobiła swoją zupę i wszystkim domownikom podała swoją a nie ta co ja ugotowałam. Taka sytuacja nie pierwszy raz się zdarza. Kiedyś ugotowała sobie grosik i mojej ziomie tknęła. Więc myślałam że może jest na jakiejś diecie, ale zaraz podsmażyłam sobie pierogi. Jak np. Ja robię mięso a ona dodatki to je tylko to Co ona przyrządzi. Jest mi bardzo przykro z tego powodu. 

Kolejna rzecz. To opieka nad moim dzieckiem. Czasem ja wołam do niego, czasem idziemy do niej. Ale ostatnio usłyszałam że jestem o nią zazdrosna, że ona najlepiej się dzieckiem zajmuje. I jak jest w pobliżu to mi je odbiera bo ona taka świetna babcia. Mój mąż jest zazdrosny bo dziecko uśmiecha się do niej a nie do niego. Dziś o 4 rano mały sie obudzil i szła akurat do WC. To wpadła nam do pokoju bo musi się z wnukiem przywitać. Ostatnio jak była szwagierka to teściowa od razu powiedziała do niej "weźmiesz sobie małego i przyjdziesz do mnie do pokoju". A ja? 

 

Mam wrażenie że to ona jest zazdrosna i potrzebuje się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzbbz

Ty biedna szma to biedaczko polaczko! Jak mieszkasz w domu u teściowej to bądź wdzięczna mamusi i zamknij ryj przybłędo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dlatego młode małżeństwa nie powinny mieszkać z teściami/rodzicami. Nigdy. A tym, bardziej kiedy są już na świecie dzieci.

Odpowiadając na pytanie autorki z tematu - co masz myśleć? Otóż pomyśl o pójściu na swoje. Możliwości jest mnóstwo, a wszystko jest lepsze - nawet kredyt, którego niektórzy boją się jak ognia - od użerania się z teściową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja mam wrażenie, że powinnaś mieszkać na swoim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestescie dorośli, dlaczego mieszkacie z tesciowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alix

Udawać panią w nieswoim domu to każda potrafi, ale zapracować sobie na własne 4 kąty to już wymaga trochę wysiłku... Niestety, tylko wtedy można mieć wymagania - kiedy się mieszka u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×