Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janek1234

czy można liczyć na seks na 1 randce jeśli kobieta jest mocno zauroczona?

Polecane posty

Gość janek1234

czy będzie czekała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

 musisz wyczuć, jesli to ma być jednorazowe bzykanie to kombinuj. Mnie takie (łatwe) nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boytronic

Kilka razy zdarzyło mi się trafić na dziewczynę, z którą całowałem się i pieściłem jej ciało już na pierwszym spotkaniu, a dwa razy uprawiałem seks już na pierwszym spotkaniu. Miałem jednak wtedy tylko dwadzieścia kilka lat. Dziewczyny zawsze były o kilka lat młodsze. Byliśmy młodzi. Gdy nadarzyła się okazja to się ją po prostu wykorzystywało. Gdy ma się 18-22 lata takie zachowania to normalka. Gdy chłopak spotka dziewczynę, która mu się podoba i on podoba się jej , po co czekać w nieskończoność na pierwszy pocałunek, pieszczoty, seks. Jeżeli oboje mają na to ochotę, idą na całość. Takie są przywileje młodości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek1234
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

 musisz wyczuć, jesli to ma być jednorazowe bzykanie to kombinuj. Mnie takie (łatwe) nie interesują.

myślę o niej poważnie, wydaje się porządna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuj
3 godziny temu, Gość Boytronic napisał:

Kilka razy zdarzyło mi się trafić na dziewczynę, z którą całowałem się i pieściłem jej ciało już na pierwszym spotkaniu, a dwa razy uprawiałem seks już na pierwszym spotkaniu. Miałem jednak wtedy tylko dwadzieścia kilka lat. Dziewczyny zawsze były o kilka lat młodsze. Byliśmy młodzi. Gdy nadarzyła się okazja to się ją po prostu wykorzystywało. Gdy ma się 18-22 lata takie zachowania to normalka. Gdy chłopak spotka dziewczynę, która mu się podoba i on podoba się jej , po co czekać w nieskończoność na pierwszy pocałunek, pieszczoty, seks. Jeżeli oboje mają na to ochotę, idą na całość. Takie są przywileje młodości. 

Przywileje patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 godzin temu, Gość janek1234 napisał:

myślę o niej poważnie, wydaje się porządna

Jak myslisz powaznie, to warto poczekac z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek1234
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Jak myslisz powaznie, to warto poczekac z seksem.

a jak ona będzie chciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B52
12 godzin temu, Gość Fuj napisał:

Przywileje patologii

Zazdośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×