Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olaola73

Czy ten związek ma przyszłość ? Pilne :(

Polecane posty

Hej

mam problem z chłopakiem , mamy po 23 lata , myśle nad nad nasza przyszłością otóż mój chłopak jest bardzo związany ze swoimi rodzicami i bardzo im pomaga finansowo. rodzice maja komornika bo tata brał pożyczki i wziął dla nich kredyt i przy okazji naprawił swój stary samochód i wydał 30 tys a kredyt wziął 60 tys , i teraz ma odsetki , ogólnie to zarabia dużo 3 tys ale 1 tys płaci za inne kredyty a przy okazji pożycza rodzicom chodzisz oni zarabiają dobrze i powinno im starczy , dostają 500+ x2 i nie płaca czynszu , sam pod koniec miesiąca nie ma pieniędzy , TrrAz zmieniło się trochę bo odliczył swoje konto od rodziców i nie zabierają mu pieniędzy z konta, jego brat nic nie miałby gdyby nie on , kupił mu rower za 2,5 tys i sobie za 3 tys , jakies przejęty i zawsze jak bierze go na miasto to płacić za niego. miał te pieniędze bo sprzedał drogi samochód co naprawiał ,

jego rodzice od paczatku naszego związku mnie nie robili, mam swoją firmę dobrze zarabiam a oni co za ta zawód i interes ze ja lecę na jego pieniędze . Zawsze jak pdzyjezdzam do niego bo na tyg nie mieszka w naszym mieście to go mama wola i rozmawiają 30 min , a ona nawet ze mną nie Rozmawia zawsze na spotkaniu obiedzie mówi jaki on jest super i mówi ale Kuba to i tamto i jak był mały. 

Nie wiem , mówi ze nie ma wpływu na mamę i nie może nic z tym zrobić jak ina mówi i będzie go chwalić bo nie ma na to wpływu , jesteśmy ze sobą prawie 2 lata , 

 trraz do tego nie jedziemy na wakacje bo nie uzbierał pieniędzy na wyjazd tylko teraz jedzie z bratem we wrześniu a ja idę do szkoły , niestety i nie mogę jechać , dobra nie wiedział o szkole o ostatnio chciałam coś zrobić i się kształcić ale miał rok na oszczędności :/ 

prosze o pomoc i radę czy przesadzam . :/ 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl

trzeba porozmawiac ze sobą szczerze, powiedzieć mu że jeśli chcecie być razem ze sobą to chcecie założyć swoją własną rodzinę i trzeba siebie wspierać a nie ich. oni mają dwie ręcę dwie nogi mogą sami iść do pracy. tak samo jak Wy. najlepiej to by sie wyprowadzić jak najdalej, nie wiem moze im przelewać np400 zł miesięcznie skoro sie poczuwa zeby im pomóc. ale to nie jest jego obowiązek. poza tym te wszystkie kredyty - masakra.. niech je spłaci i nigdy nic wiecej nie bierze na nich. odetnij pępowine. zapytaj sie go czy chce byc tylko z Tobą. że Ty sie boisz że pociągną jego rodzice Jego /Was na dno. że może kiedyś Ty chciałbys miec dziecko. i to on ma być głową waszej rodziny.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×