Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem samotna

Polecane posty

Gość gość

i chce umrzeć płace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanWyjezdzacz81

Nie masz wiekszych problemow?Mnie niszcza zycie i podkladaja klody od lat mlodzienczych a mam juz 38 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś inny

Niszczą zwłaszcza ludzi samotnych, bo takich najłatwiej jest zniszczyć. Psychopatyczne polactwo rzuca się na każdego kto wydaje się słabszy i tratuje go racicami jak stado dzikich świń. Dlatego nie dziwię się, że ktoś płacze z powodu samotności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanWyjezdzacz81
4 minuty temu, Gość ktoś inny napisał:

Niszczą zwłaszcza ludzi samotnych, bo takich najłatwiej jest zniszczyć. Psychopatyczne polactwo rzuca się na każdego kto wydaje się słabszy i tratuje go racicami jak stado dzikich świń. Dlatego nie dziwię się, że ktoś płacze z powodu samotności. 

Nie tylko samotnych.Mnie niszczyli i podkladali klody juz od dziecinstwa a nawet o tym nie wiedzialem ze bylem ciagle przesladowany.Ciagle zastanawialem dlaczego nic nie mam i caly czas wszedzie jakies problemy ale od kilku lat zaczalem odkrywac tajemnice i doznalem szoku.Ostatnio widzialem wpis kolesia na forum Barcelony ze ,,chca mnie zniszczyc bo jestem inny czy jakos tak".Tak jak napisales jest to kraj wsiokow i pastuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość gość napisał:

i chce umrzeć płace 😞

Ile masz lat Myszko? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×