Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nudzę się w pracy

jeśli facet mieszkalby z rodzicami a ty bys sie zakochala, to bylaby przeszkoda?

Polecane posty

Gość Nudzę się w pracy

by wejść z nim w związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

To nie jest żadna przeszkoda, chociaż z czasem można myśleć o wspólnym zamieszkania Ale to kwestia czasu i relacja między wami. Mieszkanie z rodzicami to nic nadzwyczajnego jeśli człowiek jest sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste

Nie zakochalabym sie w takim niezaradnym typie. Nie miałby cech osobowosci, które mnie podniecaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Proste napisał:

Nie zakochalabym sie w takim niezaradnym typie. Nie miałby cech osobowosci, które mnie podniecaja. 

Piniondz- zaradność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ton

Jak ma dzięki temu tyle oszczędności że może sobie pozwolić na BMW serii 7, to jak najbardziej może mieszkać z rodzicami. Byle mnie woził tam gdzie zechcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy od wieku i dlaczego siedzi z rodzicami. Inaczej jest u studenta, inaczej u 40latka,  inaczej kiedy on po 20 latach pracy nie ma grosza i jest niezradny na każdym polu, a inaczej gdy np mają duży dom i nie wchodzi sobie z rodzicami w paradę ,albo ma oszczędności i może się w każdej chwili usamodzielnic. Znam dwóch facetów pod 40 którzy mieszkają z rodzicami- jeden nigdy nie znajdzie kobiety, bo matka tak go zdominowała , że nie umie bez niej nawet skarpet kupić. Drugi miał szansę wyprowadzić się i kupić mieszkanie kiedy znalazł fajna pannę i zrobili sobie dziecko. Ale ze lubil popsuć to laska się z nim rozstał, pieniądze na mieszkanie mu się rozeszły rodzice odmówili dołożenia pieniędzy na zakup i wrócił do starych. A że popijal to robili mu awantury. 8 lat próbował się uwolnic od rodziców i podwiesic pod jakaś pannę z mieszkaniem, która by go przygarnela , bo pensja mizerna , wysokie alimenty, sporo szło na Alko to i na najem nie starczalo, wreszcie znalazł paskudna ,starsza desperatke. Wyprowadzil się do niej, 2 lata było ok, a nagle przyszedł do mnie z torbą rzeczy blagajac żebym to przyjęła na tydzień, bo panna to wywaliles A do rodziców boi się wrócić. A innych znajomych już nie ma i grozi mu spanie w parku. Oszczednisci zero wiec najem odpada i w sumie chlopak jest bezdomny a że popijam to żadna to nie przypadnie. Więc jeśli to taki facet to odradzam zwiazki, a i ze wy faceci nie chcecie sie po prostu usamodzielnic, miec mozliwosci zapraszania dzuewczyn i uprawiania seksu bez obecnosci matki, itp...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudzę się w pracy
23 minuty temu, Gość Proste napisał:

Nie zakochalabym sie w takim niezaradnym typie. Nie miałby cech osobowosci, które mnie podniecaja. 

Nie kompromituj sie. Nic nie.jest czarno biale. Moze zbiera na super furę albo wlasna firme. To zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Nudzę się w pracy a co to dziś niedziela handlowa :)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Nudzę się w pracy napisał:

Nie kompromituj sie. Nic nie.jest czarno biale. Moze zbiera na super furę albo wlasna firme. To zle? 

Ja bym wolała bez super fury ale samodzielnego, także dla mnie to źle. Siedzenie u rodziców i zbieranie pieniędzy na jakiś wypasiony samochód kojarzy mi się z Piotrusiem Panem, co woli samochód, ciuchy i gry na XBOXie zamiast dorosłego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja bym wolała bez super fury ale samodzielnego, także dla mnie to źle. Siedzenie u rodziców i zbieranie pieniędzy na jakiś wypasiony samochód kojarzy mi się z Piotrusiem Panem, co woli samochód, ciuchy i gry na XBOXie zamiast dorosłego życia.

A jak zbiera na wilad wlasny na mieszkanie? Albo zbiera kase bo jest chory i potrzebuje leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

To zależy z jakiego powodu by z nimi mieszkał i czy sam by siebie utrzymywał i sam dbał o siebie, czy dawał się wyręczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wszystkie fajne dziewczyny są pozajmowane, zostały interesowne, materialistyczne odpady, także jak masz 30 lat to nie szukaj 30-stki bo zostały same odpady, tylko bierz się za młodsze, stare i tak nie mają nic do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Jojo napisał:

A jak zbiera na wilad wlasny na mieszkanie? Albo zbiera kase bo jest chory i potrzebuje leczenia 

Zależy od wieku, stopnia samodzielności, charakteru... oraz rodzaju choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxx

To zależy. Jeśli mieszka z rodzicami, ale stać go aby się wyprowadzić i zamieszkać ze mną (kupić wspólnie mieszkanie) oraz zamierza to zrobić i jest przy tym ogarnięty, nauczony obowiązków domowych, a nie na zasadzie, że mausia posprząta, wypierze i michę podstawi, to czemu nie. Pytanie ilu jest takich facetów 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wszystkie fajne dziewczyny są pozajmowane, zostały interesowne, materialistyczne odpady, także jak masz 30 lat to nie szukaj 30-stki bo zostały same odpady, tylko bierz się za młodsze, stare i tak nie mają nic do zaoferowania

Młodą łatwiej wykorzystać, starsza już się nie da 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość onaa napisał:

Młodą łatwiej wykorzystać, starsza już się nie da 😛

Starsza miała więcej w sobie, ma gorsze ciało i sypie się powoli. Która lepsza? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wszystkie fajne dziewczyny są pozajmowane, zostały interesowne, materialistyczne odpady, także jak masz 30 lat to nie szukaj 30-stki bo zostały same odpady, tylko bierz się za młodsze, stare i tak nie mają nic do zaoferowania

Zaskocze cie bo poznałem zajeebistą 30 stke, piekna, wykształcona, intekigentna, super cialo i twarz, naturalna i nie.patrzy na kase. Idealy istnieja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Starsza miała więcej w sobie, ma gorsze ciało i sypie się powoli. Która lepsza? 😁

Ta z lepszym charakterem?

Ale prawdą jest, że młodsza ma mniejsze wymagania i łatwiej ją urobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ta z lepszym charakterem?

Ale prawdą jest, że młodsza ma mniejsze wymagania i łatwiej ją urobić.

To prawda, tym starym od tej samotności pomieszało się w głowie, lepiej niech takie hodują sobie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

miało być koty* 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To prawda, tym starym od tej samotności pomieszało się w głowie, lepiej niech takie hodują sobie kobiety 

Mówisz o facetach? Wiadomo, że jak ktoś nie jest w stanie stworzyć normalnego związku z kobietą w swoim wieku to szuka młodszych, bo z nimi jest łatwiej. Szczególnie, że samemu jest się niedojrzałym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Starsza miała więcej w sobie, ma gorsze ciało i sypie się powoli. Która lepsza? 😁

Cialo nie zalezy od wieku moja ma super cialko lepsze niz niejedna dwudziestka, pupa na swoim miejscu a nie kosci a do tego szczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Nudzę się w pracy napisał:

by wejść z nim w związek?

Pewnie, bo gdzie niby się spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Nudzę się w pracy napisał:

by wejść z nim w związek?

W niedzielę w pracy? To jest realna przeszkoda do wejścia w związek. Nie i nie. Ja w niedziele odpoczywam, realizuję swoje pasje- chcę to robić z moim mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Starsza miała więcej w sobie, ma gorsze ciało i sypie się powoli. Która lepsza? 😁

Powiem ci tak: stara jest za mądra by tknac takie 💩 a mloda za młoda i za ładna by tknac takie 💩 bez pieniędzy i wyglądu. Wal konia smialo bo na nic innego nie potrafiles zapracować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Nudzę się w pracy napisał:

Nie kompromituj sie. Nic nie.jest czarno biale. Moze zbiera na super furę albo wlasna firme. To zle?

Nie kompromituj się. Dawno by kupił, gdyby był zaradny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Stara napisał:

Powiem ci tak: stara jest za mądra by tknac takie 💩 a mloda za młoda i za ładna by tknac takie 💩 bez pieniędzy i wyglądu. Wal konia smialo bo na nic innego nie potrafiles zapracować. 

Kurtyzany za pieniądze zapraszamy do bur.delu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Stara napisał:

Powiem ci tak: stara jest za mądra by tknac takie 💩 a mloda za młoda i za ładna by tknac takie 💩 bez pieniędzy i wyglądu. Wal konia smialo bo na nic innego nie potrafiles zapracować. 

Otóż to 🙂 Przegryw próbuje sobie podreperować samoocenę kosztem kobiet, a tu zonk, starsza też by czegoś takiego nie chciała. Bo wie, czym to pachnie, sorry: śmierdzi z daleka. Siedzi palant w niedzielę w pracy, znaczy tzw. "cham bez szkoły" i fizyczny, pewnie w markecie cieciuje. Do tego z mamusią i tatusiem mieszka. No konkieta, jakich mało 😄  Dobra partia... chyba dla otyłej z twarzą do przykrycia playboyem 😛 Albo innego ogra.

Renia rączkowska do końca żyćka, porażko niemęska.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Otóż to 🙂 Przegryw próbuje sobie podreperować samoocenę kosztem kobiet, a tu zonk, starsza też by czegoś takiego nie chciała. Bo wie, czym to pachnie, sorry: śmierdzi z daleka. Siedzi palant w niedzielę w pracy, znaczy tzw. "cham bez szkoły" i fizyczny, pewnie w markecie cieciuje. Do tego z mamusią i tatusiem mieszka. No konkieta, jakich mało 😄  Dobra partia... chyba dla otyłej z twarzą do przykrycia playboyem 😛 Albo innego ogra.

Renia rączkowska do końca żyćka, porażko niemęska.  

Bezdomna się skusi 😄 Szukaj koleś pod dworcem, to twój target i twoja półka 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kurtyzany za pieniądze zapraszamy do bur.delu 

Nie stać cię nawet na bur del parweniuszu 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×