Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Malwa87

Najlepsi stołeczni zarządcy

Polecane posty

Gość Malwa87

Proszę o propozycje, jaki zarządca według Was najlepiej się sprawdza (Warszawa, okolice). Z któym mieliście styczność, jak się sprawdził, jaki był kontakt, jaka administracja i czy można się było dodzownić zawsze i sprawdzać na co idą pieniaze mieszkańców. Prosiłabym o kilka trafnych podsumowujących opinii dlaczego taki a nie inny. By dać coś od siebie mogę powiedzieć, że w poprzednim mieszkaniu był zarządca fadrowski i jak dla mnie to byli całkiem ok, szczególnie, że dużo rzeczy można było sprawdzić online przez stronę, niestety zmuszona byłam do zmiany miejsca zamieszkania stąd moje pytanie jest trochę niecierpiące zwłoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannasamograjka

ojo :D j z zarządcami to przeszłam już swoje nie raz nie dwa :classic_biggrin: ..., ze mną im nie tak łatwo było.........., ja to się byle czym zbyć nie dam i co obiecane to ma  być zrobione!1 no, :classic_dry:. Ale tak trzeba dzisiejsze czasy tego wymagają :classic_rolleyes: i prędzej tu bym mogła napisać kogo ja nie polecam :classic_angry::classic_angry: no ale szkoda nerwów bo to nikomu nie potrzebne. Ten który napisałas (fadrowski) jest noo powiem całkiem całkiem  😉bo można się tam normalnie porozumieć jak człowiek z człowiekiem powiedzieć jaki jest problem a ktoś wysłucha i coś zadziała, telefony odbierają nie zbywają no i pod okiem administratora wszystko, często go widuje w budynku i moim zdaniem to juz jest zaleta daj znac co wybralas i jak to u ciebie wyglada:classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa87
Dnia 27.08.2019 o 09:54, Gość pannasamograjka napisał:

ojo :D j z zarządcami to przeszłam już swoje nie raz nie dwa :classic_biggrin: ..., ze mną im nie tak łatwo było.........., ja to się byle czym zbyć nie dam i co obiecane to ma  być zrobione!1 no, :classic_dry:. Ale tak trzeba dzisiejsze czasy tego wymagają :classic_rolleyes: i prędzej tu bym mogła napisać kogo ja nie polecam :classic_angry::classic_angry: no ale szkoda nerwów bo to nikomu nie potrzebne. Ten który napisałas (fadrowski) jest noo powiem całkiem całkiem  😉bo można się tam normalnie porozumieć jak człowiek z człowiekiem powiedzieć jaki jest problem a ktoś wysłucha i coś zadziała, telefony odbierają nie zbywają no i pod okiem administratora wszystko, często go widuje w budynku i moim zdaniem to juz jest zaleta daj znac co wybralas i jak to u ciebie wyglada:classic_smile:

ok a można w Internecie sprawdzić bieżace jakieś działania mają swoją stronę klienta czy coś takiego? nie chce mi się latać albo dzownić i pytać nie mam na to czasu za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2020 o 00:58, ajuwo napisał:

A czemu nie możesz się zwrócić znowu do Artura Fadrowskiego? Podejmij chociaż temat

Fadrowski jest zarządną u nas bo jestesmy nieruchomoscią deweloperską. Na poczatku były kwasy bo były tarcia z deweloperem ale teraz jest naprawde ok, pani Ula sie mega stara załatwia sprawy i dba o nasze interesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×