Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karola

Reakcja mojego faceta na moj tatuaż, co zrobic?

Polecane posty

Gość Gość

Jedyny blad autorki to klamstwo. Wiedziala, ze facet nie lubi tatuazy - mogla mu od razu powiedziec. To, ze on ma nasrane we lbie i zareagowal tak jakby ukrywala przed nim trzy rozwody i piecioro dzieci to juz inny problem - na szczescie nie jest to juz problem autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrra

dobrze ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyńcu

Facet autorki to straszne ścierwo i cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka

I co autorko, on juz się nie odezwał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Zgadzam się, zachowałam się głupio, ale on od razu mi się spodobał i zaimponował mi, pewnie gdybym mu powiedziała od razu to nie dał by mi szansy, dziś chcę z nim porozmawiać na poważnie, jeśli da mi szanse to usunę ten tatuaż, to był błąd młodości, tylko muszę się z nim spotkać, nie odpowiada na wiadomości chociaż je odczytał, pojadę dziś do neigo do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale despe

destepratka

zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addi
3 godziny temu, Gość Tyńcu napisał:

Facet autorki to straszne ścierwo i cham

Sranie, to autorka potwierdziła że ma zryty beret i pociągi patologiczne, nikt tego wybrakowanego towaru NIE CHCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na koniec
50 minut temu, Gość Karola napisał:

Zgadzam się, zachowałam się głupio, ale on od razu mi się spodobał i zaimponował mi, pewnie gdybym mu powiedziała od razu to nie dał by mi szansy, dziś chcę z nim porozmawiać na poważnie, jeśli da mi szanse to usunę ten tatuaż, to był błąd młodości, tylko muszę się z nim spotkać, nie odpowiada na wiadomości chociaż je odczytał, pojadę dziś do neigo do domu.

nie chodzi o usuwanie ale fakt że został zrobiony, to utwierdziło zrytą psychike i dno umysłowe, usuwanie tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość na koniec napisał:

nie chodzi o usuwanie ale fakt że został zrobiony, to utwierdziło zrytą psychike i dno umysłowe, usuwanie tego nie zmieni

więc wolisz żeby kobiety nie miały tatuaży? Jak wtedy będziesz wiedział, że mają "zrytą psychikę"? 😄

 

Autorko - nie poniżaj się już, on Cię nie chce. Daj spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sdfghhhh

Przecież to nie jest twój facet relacja jest na takim etapie że każdy z was w każdej chwili może zerwać kontakt Bez żadnego tłumaczenia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dlaczego wulgarnie wyrażacie się o gośćiu , że nie lubi tatuaży ? To jego decyzja tak jak jaroszy że nie jedzą mięsa, księży z celibatem, czy wasza że kogoś nie lubicie. Nikt nikogo nie zmusza , ma swoje poglądy ( za to polubiła go autorka ) które są podyktowane nie tylko wyglądem, estetyką, przekazem ale i sprawami zdrowotnymi. A jak się okaże że przyczynił się tatuaż do choroby nowotworowej lub innej ? Przecież to będzie oddziaływało również na niego i jego dzieci ( to jak alkoholik, narkoman ). Jak ktoś to lubi to jego sprawa przecież nikt nikogo nie piętnuje że woli kobiety wytatuowane ani zakolczykowane. I jeszcze jedno, pomimo wielkiej propagandu środków masowego przekazu i zaklinania rzeczywistośći że ,,wszyscy" to prawda jest taka że mało która osoba np. chciałaby aby jego partner , dziecko byli  wytatuowani !!!

P.S. dziewczyno nawet jak nic nie wyjdzie z związku zastanów się nad usunięciem, jesteś młoda i ciało inaczej się goi . Noszenie w sobie trucizny nie jest ,,trendy" jak obraz tatuażu który z czasem się rozmywa i śmieszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

dlaczego wulgarnie wyrażacie się o gośćiu , że nie lubi tatuaży ? To jego decyzja tak jak jaroszy że nie jedzą mięsa, księży z celibatem, czy wasza że kogoś nie lubicie. Nikt nikogo nie zmusza , ma swoje poglądy ( za to polubiła go autorka ) które są podyktowane nie tylko wyglądem, estetyką, przekazem ale i sprawami zdrowotnymi. A jak się okaże że przyczynił się tatuaż do choroby nowotworowej lub innej ? Przecież to będzie oddziaływało również na niego i jego dzieci ( to jak alkoholik, narkoman ). Jak ktoś to lubi to jego sprawa przecież nikt nikogo nie piętnuje że woli kobiety wytatuowane ani zakolczykowane. I jeszcze jedno, pomimo wielkiej propagandu środków masowego przekazu i zaklinania rzeczywistośći że ,,wszyscy" to prawda jest taka że mało która osoba np. chciałaby aby jego partner , dziecko byli  wytatuowani !!!

P.S. dziewczyno nawet jak nic nie wyjdzie z związku zastanów się nad usunięciem, jesteś młoda i ciało inaczej się goi . Noszenie w sobie trucizny nie jest ,,trendy" jak obraz tatuażu który z czasem się rozmywa i śmieszy .

przeczytałeś wszystkie posty? Wyzwali autorke od najgorszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhads
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

przeczytałeś wszystkie posty? Wyzwali autorke od najgorszych

fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kobiety

rozwiazle robia sobie tatuaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko - a co powiedział twój tatuś na wieść, że zrobiłaś sobie tatuaż pod cyckami?

Aha - ty nie masz tatusia. I twoja mamusia nie wie kto nim jest.

Aha - to sporo wyjaśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Przem Van Fiut napisał:

pojadę dziś do neigo do domu.

Jeśli dawno nie leciałaś ze schodów  na zbity ryj... i dziarane cyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Autorko - a co powiedział twój tatuś na wieść, że zrobiłaś sobie tatuaż pod cyckami?

Aha - ty nie masz tatusia. I twoja mamusia nie wie kto nim jest.

Aha - to sporo wyjaśnia.

Nawet jak chcesz pokazac jakim jestes chamem to co to za pytanie? Co maja do gadania rodzice doroslej kobiety? Tez sie mnie o to pare osob pytalo i odpowiedz jest zawsze jedna. Nie wiem co maja do powiedzenia moi rodzice bo nikt ich o zdanie nie pytal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nawet jak chcesz pokazac jakim jestes chamem to co to za pytanie? Co maja do gadania rodzice doroslej kobiety? Tez sie mnie o to pare osob pytalo i odpowiedz jest zawsze jedna. Nie wiem co maja do powiedzenia moi rodzice bo nikt ich o zdanie nie pytal!

Nie szanujesz ojca > Nie szanujesz rodziców > nie szanujesz swojego ciała> Nie szanujesz (jak to ty mówisz) facetów> nie będziesz szanowała męża > nie będziesz dobrą matką > należy cię oszczać i podpalić > i szybko się oddalić

Czegoś jeszcze nie rozumiesz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie szanujesz ojca > Nie szanujesz rodziców > nie szanujesz swojego ciała> Nie szanujesz (jak to ty mówisz) facetów> nie będziesz szanowała męża > nie będziesz dobrą matką > należy cię oszczać i podpalić > i szybko się oddalić

Czegoś jeszcze nie rozumiesz?

 

Szanuje rodzicow, ale przede wszystkim szanuje siebie. Dlatego nie pytam rodzicow o zdanie w sprawie mojego wygladu. Moze mam jeszcze pytac rano jak sie ubrac i jakie majtki zalozyc? :D

Meza juz mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 25.08.2019 o 12:51, Gość Karola napisał:

problem polega na tym że od dawna mam tatuaż, pod piersią na brzuchu

Aż strach pomyśleć ilu facetów to widziało, i ilu na tym tatuażu leżało!!!

A nawet jak to wykasujesz - to będą jakieś blizny, zrosty, przebarwienia... generalnie syf z gilem. I żaden przyzwoity facet na takim brzuchu się nie położy - chyba że to będzie fan żygania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Żygania"...i wiadomo jaki typ to pisał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Meza juz mam 😉

Biedaczyna. Nikt inny go nie chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

"Żygania"...i wiadomo jaki typ to pisał 

Jak wolisz to mogę cię i orzygać.  Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Biedaczyna. Nikt inny go nie chciał?

Duzo innych go chcialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Duzo innych go chcialo 😉

To co ty mu zrobiłaś? Twoi kumple z dzielni go pobili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To co ty mu zrobiłaś? Twoi kumple z dzielni go pobili??

musisz przetłumaczyć co to są kumple na dzielni, nie jestem "dresiarą" i nie mówię w twoim języku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

musisz przetłumaczyć co to są kumple na dzielni, nie jestem "dresiarą" i nie mówię w twoim języku

Tiaaa... i pewnie nie wiesz co to dziary lamperio 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tiaaa... i pewnie nie wiesz co to dziary lamperio 🤣

wiem co to są dziary - to tanie tatuaże robione przez tych samych ludzi którzy kupują podrabiane torebki LV. Również się nie zaliczam i osobiście nie znam takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunn
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

wiem co to są dziary - to tanie tatuaże robione przez tych samych ludzi którzy kupują podrabiane torebki LV. Również się nie zaliczam i osobiście nie znam takich ludzi

Frustrato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×