Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośc

Wynagrodzenie przy L4 ciązowym

Polecane posty

Gość Gośc

Pytanko: Jestem w ciązy - niedługo planuję iść na L4 jednak mam pewien dylemat. Na umowie mam najniższą krajową a na konto dostaję trochę wyższą kwotę - jest to tak zwana premia - jednak jest ona zawarta normalnie w wypłacie, nie przelewana oddzielnie - co miesiąc kwota przelewu jest taka sama. L4 ciążowe wypłacane jest w 100% stąd moje pytanie - czy będe dostawała kwtę z umowy czyi njniższą czy to co mam na konto co miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita

Średnia roczna z tego co otrzymujesz na konto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100% dostaniesz średniej rocznej wpływającej na konto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

To L4 na ciążę dla mnie pozostanie czymś nieodgadnionym. Teraz w 3 ciąży znów dostaje co miesiąc inna wypłatę. Nie mam nigdy pojęcia ile wpłynie i jak oni to liczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kita
44 minuty temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

To L4 na ciążę dla mnie pozostanie czymś nieodgadnionym. Teraz w 3 ciąży znów dostaje co miesiąc inna wypłatę. Nie mam nigdy pojęcia ile wpłynie i jak oni to liczą. 

Zależnie od ilości godzin do przepracowania w danym miesiącu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

To L4 na ciążę dla mnie pozostanie czymś nieodgadnionym. Teraz w 3 ciąży znów dostaje co miesiąc inna wypłatę. Nie mam nigdy pojęcia ile wpłynie i jak oni to liczą. 

Mam tak samo haha raz dostaje mniej a raz więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019
55 minut temu, Gość Kita napisał:

Zależnie od ilości godzin do przepracowania w danym miesiącu. 

Jasne, ale ja pracowałam na cały etat, dni robocze miesiąca to różnica 1-3 średnio a roznice mam po 300-600zl. Nie, żeby mi to nie pasowało, ale jednak wolałabym wiedzieć. Łatwiej coś zaplanowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji też mam pytanie. Jeśli na l4 będę od początku września, a w lipcu byłam na l4, ale z całkiem innego powodu (2 tyg), to ZUS normalnie policzy mi 12 miesięcy od tego sierpnia licząc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×