Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ona

Zabiegi przeciwzmarszczkowe

Polecane posty

Gość Ona

Jakie zabiegi przeciwzmarszczkowe polecacie po 40 stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaja

Polecam zabieg mikroigłowa radiofrekfencja. Mistrzostwo świata. Miałam zrobione trzy zabiegi i super podniósł się owal twarzy, drobne zmarszczki zniknęły i nie mam tych paskudnych zmarszczek na szyi. Jeśli jest Pani z Warszawy - polecam gabinet MEDUSE na Ursynowie, oni mają MedFraxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babi

Mezo!  W Estetice wykonują swiętną mezoterapie urządzeniem, które zasysa delikatnie skóre, nie ma się potem dużych depozytów i wyglada się jak człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikolka

Ja polecam po rpstu dobry krem przeciwzmarszczkowy 🙂 u mnie mega róznicę zauważyłam przy regularnym stosowaniu takoego od yoskine 🙂 jakoś nie jestem przekonana do medycyny estetycznej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja jestem zapisana do programu SPA&MORE (https://spaandmore.pl) .Fajna rzecz, bo mam minimum 10% zniżki do renomowanych salonów. Szczególnie cenię sobie La Perlę w Warszawie. A teraz trwa jeszcze akcja wrześniowa - zniżki na dobre kosmetyki :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja najbardziej wierzę w kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Najlepiej to skorzystać z konsultacji u lekarza medycyny estetycznej. Ja byłam u dr Lenartowicz i o obejrzeniu mojej skóry, omówiłam z nią co mi przeszkadza i ustaliła program działania. Zerknij sobie na www.lenartowiczclinic.pl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka

Jest tego dużo, chyba najkorzystniej iść do lekarza na konsultację, który doradzi. Nie wiem, skąd jesteś, ale we Wrocławiu zdecydowanie polecam Medbeauty i dr Kępę. Moja mama chodzi tam na zaawansowane zabiegi anti age (np. lifting biomimetyczny) i wygląda bardzo dobrze. Widać, że pan doktor ma wprawę w wykonywaniu takich zabiegów i wykonuje je z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Ja polecam mezoterapię igłową, zabieg działa przeciwzmarszczkowo, nawilżająco, odmładzająco, jeżeli chodzi o miejsce gdzie zrobić zabieg to polecam Estetice na Sławkowskiej w Krakowie https://www.estetica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna

Zanim zdecydujecie się na zabiegi to lepiej spróbujcie jakichś porządnych kosmetyków przeznaczonych do cery  dojrzałej. Odkąd regularnie zaczęłam używać kremu i serum z linii Camelia Oil Bielendy, stan mojej skóry znacznie się poprawił, a zmarszczki są dużo płytsze  i mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

A ja polecam dermapen. Oczyiwsice pielegnacja domowa jest wazna ale umówmy się kremy nie są w stanie cofnać zmarszczek - mogą zabezpieczac naskórek, nawilzac go rozswietlac, moga sprawic ze skóra się bedzie wolniej starzeć. No i tutaj tez odgrywają dużą role geny. Ktos powie ze mu kremy wystarczą - ale inne osoby mogą nakłądać mnóstwo specyfików a i tak jeśli nie zastymuluje sie skóry głębiej to nic to nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam najpierw zdiagnozować skórę, aby precyzyjnie i indywidualnie dobrać odpowiednią ścieżkę zabiegową. Jeżeli są tutaj Panie z Warszawy serdecznie zapraszam na bezinwazyjną plazmę PLASONIC, dostępną w czterech Instytutach Derma. Zabieg to świeżyna i absolutny hit, przepięknie przebudowuje architekturę skóry, działa na wielu jej płaszczyznach. Oprócz tego polecam oczywiście Metaterapię, mezoterapię bądź jakiś zabieg z wykorzystaniem fali radiowej. 

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa78

To wszystko zależy od rodzaju skóry i z jakim problemem się zmagasz. Osobiście od lat chodzę na zabiegi fotoodmładzające IPL, wykonałam jedną serię 4 zabiegów, a teraz regularnie chodzę co roku i łączę z mezoterapią. Mieszkam na stałe w Krakowie, dlatego też wybrałam ofertę Estetici przy Rynku Głównym. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

U mnie dobrze się sprawdził laser frakcyjny i później mezotrapia. Zmarszczki się ładnie wygładziły a skóra "uniosła". Po 40 wszystko zaczeło się sypać więc była potrzebna pomoc fachowców:) po opiniach wybrałam Estetice również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Przede wszystkim to dobrze nawilżać i z zewnątrz i od środka :) fajny kremik i raz za czas jakaś mezoterapia. Dokładnie jak wyżej na takie zabiegi to tylko Estetica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam u lekarza i akurat mój lekarz polecił mi Restylane Skinbooster. Fajnie jest skóra nawilzona, wygładzona i moja buzia na długi czas wygląda świeżo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zabieg icone w klinice vesuna. Mialam już wiele zabiegów ale ten mimo że dość bolesny to najbardziej efektywny. Zabiegi wykonuje u pani Moniki jestem bardzo zadowolona. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja robiłam zabieg Restylane Skinbooster - nie żałuję bo skóra na prawdę  jest fajnie wygładzona, naturalnie i dobrze nawilżona! jestem zadowolona i polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×