Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie atrakcyjne kobiety poznają partnerów?

Polecane posty

Gość gość

Byłem ostatnio na szybkich randkach i o mało się nie załamałem.
Naprawdę takich brzydactw i ofiar losu już dawno nie widziałem.

Jak przebrane warzywa lub owoce w sklepie warzywnym na koniec dnia - każde jakieś wybrakowane.

Widać, że to takie, których nikt nie chce.

I zastanowiłem się, gdzie w takim razie poznają partnerów kobiety atrakcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario

Na szczęście nie musiałem brać udziału w szybkich randkach. Moją partnerkę poznałem przez kumpla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Byłem ostatnio na szybkich randkach i o mało się nie załamałem.
Naprawdę takich brzydactw i ofiar losu już dawno nie widziałem.

Jak przebrane warzywa lub owoce w sklepie warzywnym na koniec dnia - każde jakieś wybrakowane.

Widać, że to takie, których nikt nie chce.

I zastanowiłem się, gdzie w takim razie poznają partnerów kobiety atrakcyjne?

Taki sam odpad w takim razie jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ja mojego zaczepiłam przez Internet 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf

Nie byłem nigdy na randce w ciemno ani na szybkich randkach, ale byłem jakby to powiedzieć na studniówce w ciemno. Byłem partnerem dziewczyny, która nie miała chłopaka. Poprosiły mnie o to jej koleżanki. Poznaliśmy się dopiero na tej studniówce. Dziewczyna nie była pięknością. Była spokojną, szczupłą bondynką o przeciętnej twarzy. Rozmawialiśmy i tańczyliśmy. Dobrze wypełniłem swoją misję. Tańczyłem głównie z nią. Nie mogłem tańczyć zbyt często z innymi dziewczynami gdyż mojej partnerki nikt inny oprócz mnie, nie prosił do tańca. Musiałem w związku z tym wciąż dotrzymywać jej towarzystwa. Po balu odprowadziłem ją do domu. Ja chętnie bym się z nią umówił na randkę gdyby ona była choć trochę ładniejsza. Byłem wtedy singlem i szukałem dziewczyny. Ważny jednak był dla mnie też  wygląd. To, że dziewczyna była miła i wartościowa, było dla mnie za mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
5 minut temu, Gość Kiss napisał:

Ja mojego zaczepiłam przez Internet 😂

I się nie odzywa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ja na YouTube widziałem wczoraj dziewczyny które każda chciałaby modela lub bogatego. Nie wiem czy któraś z nich bym zechciał takie urodziwe. Skąd te wymagania? 😂

Myślę że mało je obchodzi opinia spasionego bezrobotnego przegrywa, na którego żadna nie spojrzy o ile jeszcze kiedykolwiek wyjdzie z domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Gość napisał: Myślę że mało je obchodzi opinia spasionego bezrobotnego przegrywa, na którego żadna nie spojrzy o ile jeszcze kiedykolwiek wyjdzie z domu.  X ale nawet taki by ich nie chciał 😂👋

Gdy kupa nie przykleja się do zelówki to zaleta, a nie wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Byłem ostatnio na szybkich randkach i o mało się nie załamałem.
Naprawdę takich brzydactw i ofiar losu już dawno nie widziałem.

Jak przebrane warzywa lub owoce w sklepie warzywnym na koniec dnia - każde jakieś wybrakowane.

Widać, że to takie, których nikt nie chce.

I zastanowiłem się, gdzie w takim razie poznają partnerów kobiety atrakcyjne?

Atrakcyjni ludzie sami sie znajduja.Nie wymyslaj i nie wybrzydzaj bo sam jestes 2 kategorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaden facet nie

chce kobiety, z którą musi się umawiać na siłę. Ja szukam takiej, która by mnie podniecała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość Żaden facet nie napisał:

chce kobiety, z którą musi się umawiać na siłę. Ja szukam takiej, która by mnie podniecała.

To ciekawe dlaczego tak wiele brzydkich kobiet jest w zwiazkach albo przynajmniej maja sex hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 godziny temu, Gość Taka jedna napisał:

I się nie odzywa haha

Planujemy ślub i dziecko. I nie rozmawiamy na migi 🤔😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixi

Moja koleżanka (swoją drogą piękna i mądra dziewczyna) była ostatnio na takich szybkich randkach i dokładnie to samo powiedziała o facetach, których tam poznała. Więcej się nie wybiera. Masz chyba swoją odpowiedź.

A atrakcyjni ludzie poznają się zazwyczaj naturalnie, w życiu, na imprezach, wśród znajomych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehed
3 godziny temu, Gość Alf napisał:

Nie byłem nigdy na randce w ciemno ani na szybkich randkach, ale byłem jakby to powiedzieć na studniówce w ciemno. Byłem partnerem dziewczyny, która nie miała chłopaka. Poprosiły mnie o to jej koleżanki. Poznaliśmy się dopiero na tej studniówce. Dziewczyna nie była pięknością. Była spokojną, szczupłą bondynką o przeciętnej twarzy. Rozmawialiśmy i tańczyliśmy. Dobrze wypełniłem swoją misję. Tańczyłem głównie z nią. Nie mogłem tańczyć zbyt często z innymi dziewczynami gdyż mojej partnerki nikt inny oprócz mnie, nie prosił do tańca. Musiałem w związku z tym wciąż dotrzymywać jej towarzystwa. Po balu odprowadziłem ją do domu. Ja chętnie bym się z nią umówił na randkę gdyby ona była choć trochę ładniejsza. Byłem wtedy singlem i szukałem dziewczyny. Ważny jednak był dla mnie też  wygląd. To, że dziewczyna była miła i wartościowa, było dla mnie za mało. 

Mila i wartosciowa to za malo????? wiesz jak rzadko spotyka sie wartosciowych ludzi?no ale racja,lepiej wziac pieknosc a potem przypadkiem odkryc ze robila swinstwa za plecami ,nasmiewala sie z ciebie bo na pewno nie byles spelnieniem jej marzen a te piekne potrafia byc okrutne i wyrachowane...ok,kazdy ma swoje priorytety,pustakow nie brakuje neich sie lacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogła być miła

i wartościowa tylko pozornie. Potem by zaczęła zrzędzić jak każda inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogła być miła

No i taka mogła prowadzić wyjątkowo nudny tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama przyznałaś jakie wy
22 minuty temu, Gość hehed napisał:

Mila i wartosciowa to za malo????? wiesz jak rzadko spotyka sie wartosciowych ludzi?no ale racja,lepiej wziac pieknosc a potem przypadkiem odkryc ze robila swinstwa za plecami ,nasmiewala sie z ciebie bo na pewno nie byles spelnieniem jej marzen a te piekne potrafia byc okrutne i wyrachowane...ok,kazdy ma swoje priorytety,pustakow nie brakuje neich sie lacza

Sama teraz przyznałaś, jakie wy kobiety jesteście. Wyrachowane i okrutne. A ludzie wyjątkowi i wartościowi to rzadkość, więc nic dziwnego że wygląd jest tak ważny skoro na kogoś wartościowego ciężki trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alf
39 minut temu, Gość hehed napisał:

Mila i wartosciowa to za malo????? wiesz jak rzadko spotyka sie wartosciowych ludzi?no ale racja,lepiej wziac pieknosc a potem przypadkiem odkryc ze robila swinstwa za plecami ,nasmiewala sie z ciebie bo na pewno nie byles spelnieniem jej marzen a te piekne potrafia byc okrutne i wyrachowane...ok,kazdy ma swoje priorytety,pustakow nie brakuje neich sie lacza

Warto było poczekać i szukać dalej. 1,5 roku później poznałem piękną dziewczynę, która nie była tzw.pustakiem. Ona została moją żoną. A dziewczyna ze studniówki? Ona nadal jest singielką, a jest w wieku 40+. Widziałem ją niedawno z jakimś facetem. Mam nadzieję, że znalazła w końcu swoje szczęście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Może na siłowni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli faceci są puści
20 godzin temu, Gość Alf napisał:

Warto było poczekać i szukać dalej. 1,5 roku później poznałem piękną dziewczynę, która nie była tzw.pustakiem. Ona została moją żoną. A dziewczyna ze studniówki? Ona nadal jest singielką, a jest w wieku 40+. Widziałem ją niedawno z jakimś facetem. Mam nadzieję, że znalazła w końcu swoje szczęście. 

40latka całe życie jest singielką, tylko dlatego że jest przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misss
Dnia 26.08.2019 o 16:15, Gość gość napisał:

Byłem ostatnio na szybkich randkach i o mało się nie załamałem.
Naprawdę takich brzydactw i ofiar losu już dawno nie widziałem.

Jak przebrane warzywa lub owoce w sklepie warzywnym na koniec dnia - każde jakieś wybrakowane.

Widać, że to takie, których nikt nie chce.

I zastanowiłem się, gdzie w takim razie poznają partnerów kobiety atrakcyjne?

Nie chciałabym na ciebie trafić. Wolę sprawdzone źródło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×