Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Ile sie najdluzej lezy w ciazy

Polecane posty

Gość Gosc

Chyba nie od dwoch kresek, a w uk podobno lekarze nie zajmuja sie ponizej 3 miesiecy?Bo niektore babki mowia ze lezaly cale 9 miesiecy.Pewnie po porodzie nieodwracalne pekniecia i dlugo wozek inwalidzki, bo jak organizm to zniesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od 5tc do 36 w którym miałam planowane cc. Po 3 tygodniach w domu radzilam sobie bez pomocy meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To szybko lekarz zdecydowal, juz zaraz na poczatku.Jak to da sie przezyc, nie wychodzac prawie rok z domu?Dobrze ze chociaz mialas cesarke i wczesnie, przy naturalnym sie po lezeniu chyba tak peka ze zostaja pampersy do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

To szybko lekarz zdecydowal, juz zaraz na poczatku.Jak to da sie przezyc, nie wychodzac prawie rok z domu?Dobrze ze chociaz mialas cesarke i wczesnie, przy naturalnym sie po lezeniu chyba tak peka ze zostaja pampersy do konca zycia

U mnie cesarka była planowana zanim w ciążę zaszlam. Lezalam odkąd tylko potwierdzilo się ze jestem w ciąży. Pierwsze 3 miesiące z uwagi na zagrożona ciążę, potem z uwagi na moje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiedzialas z jakiegos powodu, ze bedziesz lezec?ja w ciazy jak na razie nie jestem, ale na 100% bede lezec tak cos czuje, stad ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

U mnie z powodu wad w budowie macicy - leżałam od 5 tygodnia do 33. Z tego 20 tygodni w szpitalu. I tak cud, że nie urodziłam jeszcze wcześniej. Poród CC - córcia się nie obróciła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wiedzialas z jakiegos powodu, ze bedziesz lezec?ja w ciazy jak na razie nie jestem, ale na 100% bede lezec tak cos czuje, stad ten temat.

Dwie ciaze poronilam, dlatego trzecia monitorowana niemal od poczęcia. Później z uwagi na moje zdrowie lezalam. Byłam tego świadoma planując dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Ilona napisał:

U mnie z powodu wad w budowie macicy - leżałam od 5 tygodnia do 33. Z tego 20 tygodni w szpitalu. I tak cud, że nie urodziłam jeszcze wcześniej. Poród CC - córcia się nie obróciła. 

Czy takie wady wykryje gyn na usg u kobiety nie bedacej w ciazy czy dopiero w ciazy sie pojawiaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinnn

 No  mi się zdarzało  poleżec/  spać nawet 10 godzin, jak bylam wyjątkowo śpiąca i zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

U mnie wyszły w ciąży. Wcześniej było widać tylko tyłozgięcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Od 7 tyg, do 37.Bolalo tak nieziemsko, ze kilka minut w pionie i lzy cisnely sie do oczu, na lezaco tez bolalo. Macica byla zbyt nisko, szyjka prawie w pochwie. Cud ze to przetrzymalam, ale ciezko bylo. Najgorsze pierwsze dwa tygodnie,myslalam ze zwariuje. Gdyby nie bol, to na bank nie dalabym rady. Po dwoch tyg znalazlam kafeterie :D Dwie pozostale ciaze bez komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też w ciąży odkrylam kafeterie, mało tego poznalam kobietki, które też leżały wtedy w ciąży. Jakoś razem raźniej było przetrwać te 7 miesięcy. Ja leżałam od 7t.c. do rozwiazania ciąży w 37 t.c. trochę  w domu, trochę w szpitalu. Ciąża zagrożona najpierw poronieniem a później porodem przedwczesnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Co macie na myśli pisząc leżałam? 

Ja wyszłam ze szpitala z powodu krwawienia, jestem na l4, mąż pracuje za granicą, w domu 2 dzieci wiem szkolny, ktoś musi obiad zrobić przecież... Więc wstaje aby zrobić obiad, ogarnąć jakieś małe pracę domowe. Większość czasu leżę lub siedzę no ale nikt posiłków za mnie nie zrobi, zmywarka, automat to dzieci już, ale ja musze wyprasowac rzeczy, raz na tydzień staram się. Zaraz sezon grzewczy, trzeba w piecu palić  itd to kto za was to robi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

a jaki mialyscie porod i polog?bo po lezeniu miesnie zanikaja, wiec chyba wszystko peka a potem ciezko wstac do pionu.Powinna po czyms takim byc cesarka, ale kto tam dba o zdrowie matki....

Ja bym chyba wziela jakis kurs online lub kilka (j. obcy, ksiegowosc itp) i robila na drutach, mozna zwariowac tylko na kafe.O ile nie lezy sie glowa w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×