Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna

Moja córka nienawidzi się czesać

Polecane posty

Gość Justyna

Moja córka ostatnio doprowadza mnie do szewskiej pasji. Ja nie wiem co z niej za dziewczyna. Ma 5 lat, długie włosy do pasa a nie lubi się czesać. Ja ja ładnie ubieram w ...eneczki, robię różne koczki i warkoczyki a ona się wyrywa jak szalona. Ostatnio byłyśmy na weselu i chciałam jej zrobic loki go tak się wiła aż jej czoło lokówka poparzylam i oczywiście był ryk i rozpacz a tu trzeba wychodzić. Córka powiedziała, ze chce ściąć włosy na krótko ale kategorycznie odmówiłam. Do komunii żadnego ścinania. A po może się nawet na łyso ogolić. Wasze dziewczyny tez sa takie uparte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

2/10 głupia pipa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie w domu tez było, ze do komuny muszę mieć długie włosy.. I tez nie lubiłam sie czesac 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

A po co jej te długie włosy do komunii? :D

Moja ma 9 lat, nie da sobie nawet gumki założyć. Szczotka raz na dzień po awanturze. Od zawsze krótka fryzura i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Do komunii musza być długie włosy bo pięknie potem wyglądają do sukni komunijnej. Można zrobic kok albo loki. Z takimi krótkimi to dziewczynki wyglądają jak chłopcy. A później Komunia jest nagrywana, zdjęcia są robione. To pamiątka na całe życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Masz problem ze sobą autorko. Dziecko nie lubi się czesac, chce włosy ściąć i super, zetnij. Nie musi być od razu na zapalke, ale do ramienia jak najbardziej. Jeszcze do komunii odrosna a zresztą jest tyle fajnych fryzur na krótsze włosy, że to też nie problem. Głupota jest trzymanie włosów na siłę i czesanie na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrg

Moja mama miała ze mną ten sam problem 😀 ale u mnie było spowodowane to tym, że mama bardzo szarpała mnie podczas czesania, a potem bolały mnie cebulki. Lubiłam jak ktoś inny mnie czesał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zetnij i załóż peruke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Słabe prowoko. Do komunii kupa czasu jeszcze jej dwa razy by odrosły. 0/10 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zernij jej wlosy do ramion. 

Czy masz w glowie tylko 2 dlugosci: krótkie i do pasa ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Justyna napisał:

Do komunii musza być długie włosy bo pięknie potem wyglądają do sukni komunijnej. Można zrobic kok albo loki. Z takimi krótkimi to dziewczynki wyglądają jak chłopcy. A później Komunia jest nagrywana, zdjęcia są robione. To pamiątka na całe życie. 

Chyba masz jakieś kompleksy z dzieciństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
12 godzin temu, Gość Justyna napisał:

Moja córka ostatnio doprowadza mnie do szewskiej pasji. Ja nie wiem co z niej za dziewczyna. Ma 5 lat, długie włosy do pasa a nie lubi się czesać. Ja ja ładnie ubieram w ...eneczki, robię różne koczki i warkoczyki a ona się wyrywa jak szalona. Ostatnio byłyśmy na weselu i chciałam jej zrobic loki go tak się wiła aż jej czoło lokówka poparzylam i oczywiście był ryk i rozpacz a tu trzeba wychodzić. Córka powiedziała, ze chce ściąć włosy na krótko ale kategorycznie odmówiłam. Do komunii żadnego ścinania. A po może się nawet na łyso ogolić. Wasze dziewczyny tez sa takie uparte?

Weź jej obetnij włosy jak chce. To jej włosy. Dziecko to nie jest lalka do czesania... Bez przesady. A w kokuni nie chodzi o długie włosy.... Boszeee 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

przeciez to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajjajajajaj
11 godzin temu, Gość Justyna napisał:

Do komunii musza być długie włosy bo pięknie potem wyglądają do sukni komunijnej. Można zrobic kok albo loki. Z takimi krótkimi to dziewczynki wyglądają jak chłopcy. A później Komunia jest nagrywana, zdjęcia są robione. To pamiątka na całe życie. 

Pamiątka na całe życie, haha. Może raz obejrzycie te zdjęcia, a potem nawet nie będziecie wiedziały gdzie są. Albo jeszcze lepiej, córka zostanie ateistką i będzie miała w doooopie te zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest tyle świetnych fryzur do ramion czy brody że naprawdę przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Prowokacja jak nic 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×