Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PolskiPlebs

Gdzie ciepla plaza pierwszy tydzien wrzesnia w polsce lub na slowacji???

Polecane posty

Gość PolskiPlebs

Maz nie mogl miec wczesniej urlopu a cala pieniadze laduje w dom. I urlop dopiero teraz. Mamy ponad 2 tys na urlop.

moje dziecko uwielbia piasek kapiele w wodzie. My zreszta tez.

mielismy jechac do niedzicy ale paskudna pogodaw pierwszym tyg wresnia szkoda bo jest tam plaza dla dzieci.

w ogole widze ze w polsce juz syberia. Nie da sie poplywac nad jeziorem.

gdzie jechac na poludnie? Czechy slowacja?

balaton troche daleko jakies 7 godzin drogi. Chcemy tak max 4 godziny.

chodzenie po gorach jeszcze w deszczu z ruchliwa znudzona trzylatka nie wchodzi w gre. W ogole nudy w domu wczasowym tez nie. Chcemy przede wszystkim byc na plazy, moze cos tam zwiedzic.

co polecacie?

bylabym naprawde wdzieczna. Ogladam wlasnie jeziora slowacji i na poludniu jest ladna pogoda 3,5 godz stad tyle ze weszlam na you tube i pokazali ze jezioro w tym roku wyschlo. Moze cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na Słowacji nie ma morza. Lećcie do Grecji lub Bułgarii. Oferty zaczynaja się od 500 zł wzwyż od osoby z wyżywieniem za tygodniowy pobyt. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Last Grecja lub Bułgaria popytaj w biurze lub poszukaj w necie. Koleżanka wyżej dobrze ci radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeszcze Turcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najmniej cię to wykosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolskiPlebs

Dodam ze CALY rok na to czekalam bo tez uwielbiam plaze. Urlop sie przesunal z sierpnia na wrzesien no i lipa :( niby tylko tydzien a jednak tym zylam, cieszylam sie. Kupilam stroje kapielowe.

smutno mi bardzo. Szukam czegos na poludniu.

balaton troszke daleko 7 godzin. Ale mala nieraz wariuje w aucie, krzyczy, wymiotuje. Rozwazalismy wyjazd w nocy ale jednak lepiej wybrac cos 3-4 godziny stad. Jak macie jakies fajne jeziorko to mowcie. Bede wdzieczna za polecenie czegos sfrustrowanej matce polce ;)

jeziorko Domasa wyglada ciekawie ale na YouTube pokazuje ze w 2019 wyschlo. Jest jakies ciut za nim ono chyba jest w porzadku.

od razu dziekuje za odpowiedzi burzuazji ktora mnie wysmieje ze nie stac nas na zagranice i po co decydowalismy sie na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Albania i Macedonia jeszcze wchodzi w grę. A i fajne fotki wstawisz na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolskiPlebs

Dziekuje za odpowiedzi. W sumie jeszcze rozwazamy za granice nie wiem jak mala znioslaby lot moze jakos. Kiedys bylismy sami w grecji bylo super. Tam i w chorwacji za granica jest pieknie. Teraz nie jestemsy przy kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Samolotem do Grecji Bułgarii Turcji 2,5 godz i jesteś na miejscu. Tanio z wyżywieniem hotel 3 gwiazdki 500 za osobę za tydzień pobytu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chorwacją jest droga 10 tys musisz mieć minimum i to w hotelu 3 gwiazdki lub w prywatnie u kogoś w apartamencie. Dojazd drogi paliwo winiety samolot również bardzo drogi mimo ze blisko. Także Grecja Bułgaria Turcja w biurze podróży wszystkiego się dowiesz zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja byłam w Grecji w Parali. Tygodniowy pobyt wyżywienie Hb razem z mężem zapłaciłam za wszystko 1400 zł. Piękna plaża piaszczysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak z ciekawości-  gdzie wy znajdujecie te wycieczki w takich cenach? Popatrzyłam na ceny last minute i nic poniżej 700 na osobę bez wyżywienia nie widzę. A autorka ma dość ograniczony budżet więc wątpię czy dodatkowy tysiąc na wyżywienie nie zrobi jej różnicy. Sama bym jechała za taką kwotę nad nasze morze albo na Mazury, ale nam nie przeszkadza jak jest chłodniej i trochę pada. Ewentualnie,  można poszukać hotelu z basenem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Za maleńkie dziecko raczej nie zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W hotelach za małe dzieci do lat 4 nie zapłacisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość PolskiPlebs napisał:

w ogole widze ze w polsce juz syberia. Nie da sie poplywac nad jeziorem.

Pogięło?  +33'C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
27 minut temu, Gość PolskiPlebs napisał:

Maz nie mogl miec wczesniej urlopu a cala pieniadze laduje w dom. I urlop dopiero teraz. Mamy ponad 2 tys na urlop.

moje dziecko uwielbia piasek kapiele w wodzie. My zreszta tez.

mielismy jechac do niedzicy ale paskudna pogodaw pierwszym tyg wresnia szkoda bo jest tam plaza dla dzieci.

w ogole widze ze w polsce juz syberia. Nie da sie poplywac nad jeziorem.

gdzie jechac na poludnie? Czechy slowacja?

balaton troche daleko jakies 7 godzin drogi. Chcemy tak max 4 godziny.

chodzenie po gorach jeszcze w deszczu z ruchliwa znudzona trzylatka nie wchodzi w gre. W ogole nudy w domu wczasowym tez nie. Chcemy przede wszystkim byc na plazy, moze cos tam zwiedzic.

co polecacie?

bylabym naprawde wdzieczna. Ogladam wlasnie jeziora slowacji i na poludniu jest ladna pogoda 3,5 godz stad tyle ze weszlam na you tube i pokazali ze jezioro w tym roku wyschlo. Moze cos innego?

2 tys masz. Celowalabym w polskie morze. Syberia? Mamy po 30 stopni perzyszly tydzien tez zapowiada sie gorąco. Spacery, kapiele, swieze powietrze, jod. 

Skad jestes? Bo ja z Krakowa. 

Bylam w Chorwacji ale za 4 osoby. A 2 tyg poszlo nam duuuzo wiecej. Ale stad jechalismy 12 godzin. Wy chxecie w 4 gdzies dojechac.

Niedzica ok ale jak dla mnie na 1 dzien wole juz Szczawnice, Pieniny. 

Ale za taka kase to wolalabym morze. I juz. Maly ma piach, bedzie sobie grzebal, dzieci to uwielbiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najtaniej masz gdzieś lecieć samolotem jeżeli myślisz o wakacjach w Polsce to pociąg lub samolot do Gdańska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ton

Strbskie Pleso, czyli słowackie Jezioro Szczyrbskie. Przejażdżka Żeleźnicą. Warto ze względu na ich batoniki i czekoladę studentską z wiśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×