Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak pytam

Pytanie ogólnie do starszych kobiet :)

Polecane posty

Gość tak pytam

Wiem że już zrobiłem o tym jeden temat, każdy może oczywiście odpowiedzieć i będe wdzięczny ale ogólnie chciałem spytać kobiety tak w wieku 50-80 (wiem że to dziwne pytanie)

Czy jak mówicie na chłopaka młodego w wieku 18 że jest przystojny to czy wy to tak tylko mówicie czy faktycznie podoba wam się (jeśli jest taki).

Ogólnie pytam też co byście zrobili jak byście wiedzieli że podobacie się temu chłopakowi, czy chcieli byście z nim być (czy to w krótko trwałym lub długo trwałym związku) mimo dużej różnicy wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda patologia

mlody matol i do tego jeszcze patologia zalatuje, heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak pytam

Mogłem nie pytać skoro tak od razu najeżdżacie na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misty

Odniosę się tylko do merytorycznej warstwy twojej wypowiedzi. Otóż, na pierwsze odpowiem twierdząco, na drugie przecząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patologia

analfabeta i beznadziejny patol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mist

Po pierwsze: zapamietaj do konca zycia: w jezyku kobiet "przystojny", 'podoba mi sie" znaczy cos innego niz w jezyku mezczyzn. W jezyku kobiet znaczy to "milo na niego popatrzec",  "ladnie wyglada", natomiast w jezyku mezczyzn "ladna", "podoba mi sie" znaczy: "chetnie odbede z nia stosunek", "ojej jak ona pociaga mnie fizycznie". Natomiast gdy kobieta mowi "przystojny", to wcale NIE znaczy ze bierze go pod uwage jako potencjalnego paetnera seksualnego, a jedynie ocenia estetyke wygladu. Nic poza tym.

Naprawde zapamietaj: kobiety w wiekszosci wypadkow ida do lozka z innych powodow niz uroda faceta. Uroda jest wazna, ale nie jest glowny kryterium wyboru mezczyzny. Wiekszosc facetow jest brzydka lub bardzo brzydka, a jednak maja kobiety. Facet (im mlodszy, tym bardziej) zwraca uwage glownie na wyglad, kobieta bierze pod uwage milion innych czynnikow, chyba ze jest pijana, nacpana, itd.

 

Odpowiedz na twoje pytanie: dales ogromny rozrzut wiekowy. Prawie dwa pokolenia. Zbyt duzy rozrzut.

Dla kobiet 50-60 lat chlopak w tym wieku to czlowiek w wieku syna czy corki. Dla wiekszosci, czyli dla 95% kobiet w tym wieku,  jest calkowicie aseksualny. Pozostale 5% moze miec jakies zawirowania i myslec inaczej.

Natomiast dla pan 70-80 lat taki chlopak to po prostu DZIECKO. Roznica wieku jest juz gigantyczna. Nie sadzie by choc promilowi (czyli jedna na tysiac)  babc w tym wieku przyszlo jakies skojarzenie erotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misty

Mist, że ci się chciało pisać- szacun :) Temat dogłębnie wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×