Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iliria

Największym szczęściem jakie może każdy odnaleźć na tej ziemi, to spotkać Najświętszą Niepokalaną Marię i przyjąć do swego serca

Polecane posty

Gość iliria

I przyjąć ją do serca a wówczas znikną wszelkie depresję i lęki o naszą przyszłość:

 Dwudziesta dziewiąta wizyta Maryi Naszej Pani złożona Claire Rose, 25 sierpnia, 2001

... Teraz widzę Ją, jako Królową Bożej Miłości, Patronkę Kapłanów.  
Stoi nad nami i modli się z nami. 
Ubrana jest cała w kolorze kremowo białym i ma Swoją złotą Koronę z siedmioma punktami.  

Podczas Pierwszej Tajemnicy Bolesnej, Nasza Pani mówi: 
“Moje córki, proszę, módlcie się za Mojego specjalnego syna, Jana Pawła II.  Bardzo teraz potrzebuje waszych modlitw.  Ciężar jaki niesie jest bardzo ciężki.  
Modli się za wszystkich was, naokoło świata...  
Och, Moje córki, jak ja was kocham.  Modląc się na Moją prośbę Różańcem za kapłanów jesteście Moimi "wojownikami modlitwy.” .
Ja widzę jak diabeł kurczy się ze strachu podczas gdy się modlimy i potem ucieka.  Widziałam to już wiele razy przedtem..
Nasza Pani mówi ponownie do Swoich dzieci:
 “Moje dzieci, jestem waszą Matką.  Chciałabym słyszeć jak śpiewacie i modlicie się.  
W ciszy wsłuchajcie się w Mój głos.  Módlcie się za Moich synów kapłanów.  
Módlcie się.  Módlcie się.  Módlcie się codziennie. 
 Ofiarujcie cały dzień jako modlitwę za Moich synów, tak bardzo potrzebują oni tych modlitw.  
Pomóżcie Moim synom być kiedyś powitanymi w Niebie, czyniąc wszystko co możecie aby usłyszeć Prawdę, którą wielu starają się was uczyć.  
Dziękuję za przybycie tutaj Moje dzieci i za modlitwę ze Mną dzisiaj za kapłanów Mojego Syna Jezusa.  Niektórzy z Moich synów są zmęczeni i złamani, bo niosą bardzo wiele.  
Módlcie się za nich.  Niektórzy z nich są samotni, zaproście ich do waszych kościołów.  Módlcie się za innych, żeby robili to samo.  
Niektórzy z Moich synów są zagubieni, módlcie się za nich, żeby przybyli do Mnie tutaj po uzdrowienie i przebaczenie.  Powiedzcie waszym kapłanom o Mojej obecności tutaj,
 Moje dzieci.  Poprzez wasze nabożeństwo wielu będzie zbawionych. 
Wiele dusz będzie zbawionych, również i wasze.  Uczcie wasze dzieci żeby się modliły i żeby Mnie się ofiarowały.  Uczcie ich o Miłości jaką ma dla nich Nasz Bóg i Mój Syn Jezus.  Uczcie ich, że gdy otrzymują Komunię, to przyjmują w siebie, tutaj na ziemi, Mojego Syna.  
Posłuchajcie Moje dzieci: KOCHAM  was i jestem tutaj również i dla was.  
Mam w Sobie dostatecznie dużo Miłości aby dzielić się Nią ze wszystkimi którzy do Mnie przyjdą, niezależnie od tego gdzie są.”  
 Podczas wypowiadania tych słów, widzę Naszą Panią w koronkowym welonie, jak narzeczona.  Jest cała w bieli.  
Słyszę dalej: “Jestem Waszą Matką i kocham was Moje dzieci.  Jesteście tutaj w Moim Sercu.”  Gdy Nasza Matka wypowiada te słowa, widzę Ją jak wskazuje na Swoje Serce. 
“Do zakonnika M., Mojego specjalnego syna: radujesz Moje Serce poświęcając się uczeniu Moich dzieci, zwłaszcza gdy zmagają się z językiem francuskim i hiszpańskim.  
Błogosławię wszystkie małżeństwa i dzieci które do Mnie tutaj przyszły.  
Kocham was.  
Wasza Matka, Pani z Bayou, Matka Bożej Miłości.”                                                                                                          

(Koniec posłania dla Leslie Therese.) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaginiony

24.08.1973r. Maryja :

" ... Synu, córko twoje życie jest drogocenne, dlatego nie powinieneś go marnować ani przez chwilę. Ćwicz się więc w tym, by pozostawać we Mnie, w Moim Niepokalanym Sercu i by działać zawsze ze Mną: myśleć Moim umysłem, widzieć wszystko Moimi oczyma, dotykać Moimi rękoma i kochać Moim Sercem. 
Są chwile, kiedy sobie to wszystko szczególnie uświadamiasz. Dzieje się tak, gdy trwasz ze Mną na modlitwie. Czujesz się wtedy naprawdę dzieckiem przy Sercu Mamy. Twoja dusza przeżywa chwile Raju . 
Po modlitwie odczuwasz, że wszystko cię męczy i nudzi. To jest Mój kolejny dar dla ciebie . Jest tak, gdy stale żyjesz we Mnie. Gdy wszystko czynisz ze Mną, wtedy jesteś zawsze we Mnie, nawet gdy rozmawiasz, korzystasz z rozrywek, spacerujesz... ".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×