Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maja

szafka do łazienki

Polecane posty

Gość maja

Hej dziewczyny jakie macie szafki w łazienkach podwieszane czy stojące? Mam dylemat i nie wiem zbytnio na co się zdecydować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga

To zależy od wnętrza. Jeżeli masz dużą łazienkę to ładniej będą prezentowały się  szafki stojące a jeżeli małą to postaw na wiszące. Zresztą jeśli chodzi o wiszące to są łatwiejsze w utrzymaniu czystości w łazience, dużo łatwiej jest wytrzeć podłogę itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqwsx

My mamy dość małą łazienkę i również zdecydowałam się na szafki wiszące, ale to ze względu na to aby woda mi się nie dostawała za szafkę.  Jestem bardzo zadowolona z wybory jaki dokonała, szafki zamawiałam w sklepie lazienkaplus.pl także polecam zajrzeć bo mają spory wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola087
43 minuty temu, Gość zaqwsx napisał:

My mamy dość małą łazienkę i również zdecydowałam się na szafki wiszące, ale to ze względu na to aby woda mi się nie dostawała za szafkę.  Jestem bardzo zadowolona z wybory jaki dokonała, szafki zamawiałam w sklepie lazienkaplus.pl także polecam zajrzeć bo mają spory wybór 

 Lazienka Plus to jeden z największych sklepów internetowych z tego typu wyposażeniem do łazienek, także ze swojej strony również polecam ten sklep. Miałam okazję również kupować u nich towar i jestem z niego bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

Dzięki za pomoc zdecydowałam się jednak na te podwieszane i to zamówię w tym sklepie lazienka plus bardzo duży wybór posiadają mebli łazienkowych jak i innych akcesoriów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×