Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dietetyk

Dlaczego tyle młodych mamusiek przed 30tka

Polecane posty

Gość dietetyk

jest tak mocno upasionych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo lubią jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsel

żrą fast foody, bo widzą reklamy w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem, zastanawiam się nad tym "fenomenem". W czasach mojej młodości, grube były tylko niektóre osoby starsze. Młode kobiety , grube, otyłe, już są chore, na nadciśnienie, cukrzycę , chocby 1 stopnia, już mają zdezolowane stawy, kręgosłup. Czy doczekają do dorosłosci swoich dzieci? Większość nie doczeka, i to jest smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem, zastanawiam się nad tym "fenomenem". W czasach mojej młodości, grube były tylko niektóre osoby starsze. Młode kobiety , grube, otyłe, już są chore, na nadciśnienie, cukrzycę , chocby 1 stopnia, już mają zdezolowane stawy, kręgosłup. Czy doczekają do dorosłosci swoich dzieci? Większość nie doczeka, i to jest smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

To bardzo proste. Po pierwsze, za czasów naszych mam, w chlebie i w jedzeniu dostepnym w sklepach nie bylo ton cukru. Po drugie, za czasow naszych mam, byly inne nawyki zywieniowe. Rzadko kupowalo sie soki, a slodycze jadlo w niedziele, a nie codziennie, jak jest teraz. Po trzecie, za czasow naszych mam, prawie cala zywnosc nie byla pakowana w plastiki, ktore oddzialywuja na hormony. W szczegolnosci u kobiet. po czwarte, genetycznie organizm kobiety przystosowany jest do tycia (magazynowania tkanki tluszczowej na wypadek ciazy - to ewolucyjne, choc teraz raczej nie miewamy czasow goodu, jak ludy zbieracko - lowieckie). Organizm meski z natury przystosowany jest do spalania tkanki tluszczowej (kobieta majac taka sama dawke ruchu przytyje na meskiej diecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle samo mamusiek jak bezdzietnych. Jak ma być upasiona to bedzie. A w dzisiejszych czasach właśnie mamuśki zwracają na to większą uwagę, chcą pokazać, że mimo ciąż można dbać o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×