Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Mega śmieszą mnie naloty żonek na biura mężów, przynoszenie dziecka. To jest żenujące. Właśnie widzę kolezanke co tak robi. widzialyscie cos podobnego?

Polecane posty

Gość gość

kiedyś para miała romans u mnie w pracy, żona się dowiedziała i robiła naloty z dzieciakami które przeważnie wyły jak zarzynane prosiaki kiedy ona wrzeszczała na męża i tą drugą, całe biuro bawiło się przednio, aż się chciało do pracy iść 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

Stąd wnioski że jego żona jest chorobliwie zazdrosna, tym bardziej odkąd gość pracuje 8 h dzień w dzień sam na sam z nową pracownicą. Juz wiesz skąd takie wnioski?

xx

 no i co, pracowalam wsrod wiekszosci facetow. W pokoju sama z kolega, czasem musielismy siedzic do pozna, bo robilismy wspolne zlecienie. I co? kazde z nas  wracalo spokojnie  do domu do rodziny.Polowa swiata to męzczyzni, mam te pol swiat omijac?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Ja zabieram czasem córkę i odwiedzam męża w pracy, zazwyczaj później mamy jakaś sprawę do załatwienia typu zakupy w pobliżu czy wizyta dziecka u lekarza:) mąż pracuje w pokoju z samymi facetami a w kadrach firmy mam dwie koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Olka napisał:

Ja zabieram czasem córkę i odwiedzam męża w pracy, zazwyczaj później mamy jakaś sprawę do załatwienia typu zakupy w pobliżu czy wizyta dziecka u lekarza:) mąż pracuje w pokoju z samymi facetami a w kadrach firmy mam dwie koleżanki 😉

Bo ośmiu godzin nie możesz beż mężusia wytrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.08.2019 o 13:42, Gość gość napisał:

właśnie widzę na fejuniu jak moja znajoma wziela 3tygodniową córkę pod pachę i poszła niby to przypadkiem do męża do biura...ale obora. Dodam, że on pracuje teraz sam na sam z nową asystentką.

 Żenada, żebrać o uczucie i wierność. Takim czymś to ona nie wiem czy wie, ale jeszcze bardziej zechęci ewentualną konkurentkę.

To jak Agnieszka Kaczorowska na ostatnich zdjęciach wszędzie za mężem łazi podczas jego obozu. Chyba się boi, że on podatny na odbijanie😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 29.08.2019 o 14:56, Gość gość napisał:

Bo ośmiu godzin nie możesz beż mężusia wytrzymać?

a gdzie jest tak napisane trolu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×