Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Jak tanio i szybko wypromować swoją firmę?

Polecane posty

Gość Magda

Hej, założyłam niedawno firmę z koleżanką, chcemy ją wypromować, nie wiemy za bardzo od czego zacząc 🙂 Może jest jakaś firma która polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Pamiętaj- chytry dwa razy traci.

Jak już inwestujesz w założenie firmy, warto zając się jej reklamą odpowiednio.

Najlepiej oddać się w ręce profesjonalistów- takich jak Grupa eXtreme design system.

To ludzie z wiedzą, pasją i doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie próbować same, bo wyjdzie taniej ale dużo mniej skutecznie, ja kiedyś korzystałam z REFIX - agencja interaktywna i mi dużo pomogli, zwrócili uwagę na rzeczy o ktorych nie miałam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Social media, reklamy w Google, artykuły sponsorowane na zaprzyjaźnionych, lokalnych portalach - to tak na dzień dobry 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Kowalik

Współpracowałam z firmą Grupa eXtreme design i bardzo polecam! To profesjonaliści 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina Kosmalska

Dokładnie, reklamy google, reklama na fb 😉 pozycjonowanie  itd.  jeszcze taka mała wazna rzecz, jak macie np sklep internetowy czy coś to pomyślcie o jakiejs fajnej platformie, dzięki której będziecie mogli taką sprzedażą zarządzać. taka opcje oferuje wfirma.pl gdzie np sklep jest zintegrowany z marketplacem na allegro, wtedy takich opłat nie ponosicie za koszta utrzymania sklepu interntowego. Czy też możecie wysyłać raporty JPK 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×