Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tez za granica

Success story - Polacy poza Polska

Polecane posty

Gość Bsjjsjs
3 godziny temu, Mayor of London napisał:

Cześć Wam! 

Ja 36 lat. U mnie skończony college, roczny kurs maturalny, studia ukończone na kierunku nauki biomedyczne, praca w zawodzie, rozwój osobisty, udzielam się jako aktywista na uniwersytecie, gdzie studiowałam i marzy mi się PhD, czyli studia podyplomowe doktoranckie. Wszystko to w UK. Zaczynałam od zera. Mój syn prawie dorosły, skończył high school i robi A levels. Podróżujemy 2 razy w roku, raz do Polski, raz do innego kraju. Mamy w domu zwierzęta, jest okay. Czy sukces? Jak dla mnie normalne życie. Nie wegetacja, nie luksusy, po prostu normalne życie. Ale wierzę, że będzie lepiej.  🙂

Pozdrawiam wszystkich i życzę szczęścia! 

Czy ja dobrze widzę? Wielki powrót Mayor of London? 😮 Pamiętam twoje akcje jak próbowałaś ludziom wmówić, że Kevin Bacon to twój facet 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Gość Bsjjsjs napisał:

Czy ja dobrze widzę? Wielki powrót Mayor of London? 😮 Pamiętam twoje akcje jak próbowałaś ludziom wmówić, że Kevin Bacon to twój facet 😄

Yyyyy, nikomu nie próbowałam nic wmówić? Po prostu raz się spotkaliśmy... A co tam u Ciebie słychać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsjjsjs
3 godziny temu, Mayor of London napisał:

Yyyyy, nikomu nie próbowałam nic wmówić? Po prostu raz się spotkaliśmy... A co tam u Ciebie słychać? 

Super, wszystko ok. A co sprawiło, że wróciłaś na stare śmieci (kafe)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Bsjjsjs napisał:

Super, wszystko ok. A co sprawiło, że wróciłaś na stare śmieci (kafe)?

A, nie wiem. Tak se. Chciałam sprawdzić czy coś się zmieniło na kafe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsjjsjs
7 godzin temu, Mayor of London napisał:

A, nie wiem. Tak se. Chciałam sprawdzić czy coś się zmieniło na kafe. 

Chyba nic, prawda? 😄 chociaż kiedyś to muszę powiedzieć, że chociaż ty tu robiłaś afery i było ciekawiej. 😉 Teraz to tylko wyzywanie się i przekrzywiwanie kto ma lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Bsjjsjs napisał:

Chyba nic, prawda? 😄 chociaż kiedyś to muszę powiedzieć, że chociaż ty tu robiłaś afery i było ciekawiej. 😉 Teraz to tylko wyzywanie się i przekrzywiwanie kto ma lepiej. 

Moje afery były prawdziwe!  😁👌

No właśnie, skończyły się złote czasy kafeterii. Szkoda, kiedyś tu było fajnie. 10 lat temu regularnie tu pisałam i zaglądałam codziennie. 

O ku.wa! To już 10 lat!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsjjsjs
6 minut temu, Mayor of London napisał:

Moje afery były prawdziwe!  😁👌

No właśnie, skończyły się złote czasy kafeterii. Szkoda, kiedyś tu było fajnie. 10 lat temu regularnie tu pisałam i zaglądałam codziennie. 

O ku.wa! To już 10 lat!!! 

Haha, nie wątpię, że prawdziwe. Normalnie legenda 😄

Też się dziwię, że to już 10 lat. Ja tu pisałam jako 18to latka, a teraz już ciągnę do 30tki 😮 No, ale widzę że jesteśmy koleżankami po fachu (podobne kierunki skończone). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Bsjjsjs napisał:

Haha, nie wątpię, że prawdziwe. Normalnie legenda 😄

Też się dziwię, że to już 10 lat. Ja tu pisałam jako 18to latka, a teraz już ciągnę do 30tki 😮 No, ale widzę że jesteśmy koleżankami po fachu (podobne kierunki skończone). 

Z czego robiłaś dissertation? Ja z mikrobiologii. W UK studiowałas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady love
8 godzin temu, Mayor of London napisał:

Z czego robiłaś dissertation? Ja z mikrobiologii. W UK studiowałas? 

MAYOR OF LONDON TY PASKUDO JESZCZE ŻYJESZ??? 

DAJESZ JESZCZE PIZZDY CIAPATYM I BAMBUSOM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady love
Dnia 23.09.2019 o 17:05, Mayor of London napisał:

Cześć Wam! 

Ja 36 lat. U mnie skończony college, roczny kurs maturalny, studia ukończone na kierunku nauki biomedyczne, praca w zawodzie, rozwój osobisty, udzielam się jako aktywista na uniwersytecie, gdzie studiowałam i marzy mi się PhD, czyli studia podyplomowe doktoranckie. Wszystko to w UK. Zaczynałam od zera. Mój syn prawie dorosły, skończył high school i robi A levels. Podróżujemy 2 razy w roku, raz do Polski, raz do innego kraju. Mamy w domu zwierzęta, jest okay. Czy sukces? Jak dla mnie normalne życie. Nie wegetacja, nie luksusy, po prostu normalne życie. Ale wierzę, że będzie lepiej.  🙂

Pozdrawiam wszystkich i życzę szczęścia! 

myślałem że masz 50 lat bo jak 10 lat temu dawałaś swoje foty to wyglądałaś na nich na 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleva
18 minut temu, Gość lady love napisał:

myślałem że masz 50 lat bo jak 10 lat temu dawałaś swoje foty to wyglądałaś na nich na 40

Ona nie dawała swoich fotek 😉 nie pamiętasz jak była akcja z dziewczyną której fotki użyła Mayor? Wstawiała też zdjęcia szkoły synka (która była szkoła mojej siostry, bardzo charakterystyczna). Tylko lokalizacja się w ogóle nie zgadzała. Rzeczywiście, wtedy ta babka ze zdjęć była starsza, więc się dziwię że ona pisze że ma 36 lat i prawie dorosłego syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady love
27 minut temu, Gość Kleva napisał:

Ona nie dawała swoich fotek 😉 nie pamiętasz jak była akcja z dziewczyną której fotki użyła Mayor? Wstawiała też zdjęcia szkoły synka (która była szkoła mojej siostry, bardzo charakterystyczna). Tylko lokalizacja się w ogóle nie zgadzała. Rzeczywiście, wtedy ta babka ze zdjęć była starsza, więc się dziwię że ona pisze że ma 36 lat i prawie dorosłego syna?

a to nie pamiętam myślałem że to jej foty aż tak jej działalności na forum nie śledziłem dokładnie

pamiętam tylko że kobieta na tych fotkach była stara i bardzo brzydka i sie dziwiłem że taka paskuda daje foty na kafe 

a po co wstawiała foty innej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaweł
Dnia 24.09.2019 o 04:53, Mayor of London napisał:

Moje afery były prawdziwe!  😁👌

No właśnie, skończyły się złote czasy kafeterii. Szkoda, kiedyś tu było fajnie. 10 lat temu regularnie tu pisałam i zaglądałam codziennie. 

O ku.wa! To już 10 lat!!! 

To ty już masz z 50tke chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36?

jak syn dorosły a Mayor 36 to dała doopy jako 16 latka, nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejekd
1 godzinę temu, Gość 36? napisał:

jak syn dorosły a Mayor 36 to dała doopy jako 16 latka, nieźle

Napisała, że prawie dorosły. Jak chodzi do college to ma 16 pewnie. A Mayor była nastoletnią matką, i sie z tym chyba nie kryła, prawda? Nadal ciężko mi uwierzyć że ma 36 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adolf Kaczyński niczym się nie różni od Adolfa Hitlera. Zamiast komór gazowych dla Żydów tworzy lodowe komory gazowe dla uchodźców, efekt ten sam. Niedługo wyda rozkaz aby wyrywano złote zęby uchodźcom. To będzie jego finansowy interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×