Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gruba Berta

Jak i od czego zacząć efektywne odchudzanie?

Polecane posty

Gość Gruba Berta

Mam pytanie do osób które efektywnie walcza z nadwagą. Jak i od czego zaczęły swoje odchudzanie? Jak utrzymać dietę? Ważę 91,8 kg i bardzo chciałabym schudnąć tylko każde odchudzanie kończy się niepowodzeniem.  TYLKO PROSZĘ BEZ CHAMSTWA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Miałam ten sam problem co ty, wiele razy próbowałam, zawsze z niepowodzeniem. Aż w końcu zdecydowałam się pójść do dietetyka. Tam rozpisano mi dietę, wiedziałam, że muszę jeść regularnie, pić dużo wody i przede wszystkim ruszać się oraz nie podjadać. Z tym oczywiście było najtrudniej, ale w chwilach słabości robiłam sobie np. shake białkowy. Najlepiej smakował mi czekoladowy od Eco&Fit - czułam się, jakbym jadła moją ukochaną czekoladę. Trzymając się tych zasad schudłam dość sporo, bo w sumie 25 kg w 6 miesięcy. Trzymam więc za Ciebie kciuki i pamiętaj - chcieć to móc, dasz radę, wierzę w to 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lora

Od zmiany sposobu żywienia. Polecam wykupić sobie kilka dni diety pudełkowej (polecam OptimalFit w Krakowie), przełączyć się na na mniejsza ilość kalorii a potem samemu kombinować. Potem ćwiczenia, zdrowy tryb zycia i kilogramy same beda spadac 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×