Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiel

Leżę w szpitalu z grubą maciorą 😱

Polecane posty

Gość Gość

Chyba z grubO maciorO nieókó!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Serio jesteś taka zadbana w ciąży? A jak przy porodzie pękniesz aż po plecy to co wtedy? Może ktoś założy wątek o Tobie??

Pszy porodzie nie pęknę bo rodzę cesarko :) hehe nie pyklo co. A jestem zadbana bo ludzie myślą ze ja nie w ciąży a nawet ze nie pacjent. Akurat świeżo rzensy założyłam 3 dni temu i dopiero z wakacji wróciłam opalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 minuty temu, Gość Fiel napisał:

W butiku już nie pracuje to po piersze. Obecnie jestem przed siembiorco i prowadzę władny biznes, w skrócie jestem bizbeswomen. 

Wykbraz sobie ze na porządny samochód nie musiałam brac kredytu jak  większość z was, tylko uzbierałam sobie w tszy miesionce i kupiłam za gotowkie. I co? Zatkało kakalo?

Osoba pobierająca 500+ na siedmioro dzieci to jeszcze nie przedsiębiorca, a multipla to wcale nie taki porządny samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jezu, skąd Ty jesteś? 

Odezwo 

Zaśpiewajo 

Przyjado 

Pójdo 

 

Chyba wiadomo kto jest ze wsi 😯

U mie w rejonie się tak mówi, ale to raczej duma niż obelga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
3 minuty temu, Gość Aaalejaja napisał:

Ty jesteś na patologii, ale chyba nie do końca ciążowej...

Dlaczego? Chcesz mie obrazić? Od marginesu społecznego to ja się trzymie z daleka. Obracam się tylko z ludźmi z wyszszych stref, na moim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chyba z grubO maciorO nieókó!

No i kto tu się popisał pisownio 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gburowata

Może jest nieśmiała. Wie że jest grubaską i ma kompleksy przy tobie. Powiedz do niej coś miłego, zapytaj jak się czuje, wymyśl coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaga
Przed chwilą, Gość Fiel napisał:

Dlaczego? Chcesz mie obrazić? Od marginesu społecznego to ja się trzymie z daleka. Obracam się tylko z ludźmi z wyszszych stref, na moim poziomie.

Klimatycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Co to za porządne auto kupiłaś bizneswomen? Takie auta kosztują ponad 150 tysięcy. Nie zatkało mnie. Raczej mnie bawisz- twoje wyobrażenie o sobie , ocenianie innych, twój język i pisownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
4 minuty temu, Gość Ona napisał:

Osoba pobierająca 500+ na siedmioro dzieci to jeszcze nie przedsiębiorca, a multipla to wcale nie taki porządny samochód.

Wypraszam sobie! Jestem anty 500+, anty PiS i anty rozdawnictwo! Każdy powinien umieć zarobić na siebie sam, a nie biedota wyciągacie pazury po cudze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pomasuj jej plecy. Osoby grubsze często boli kręgosłup. Zrób jej masaż pleców, stóp. 

Skoro Ty się dobrze czujesz to możesz coś dobrego dla niej zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
4 minuty temu, Gość Gburowata napisał:

Może jest nieśmiała. Wie że jest grubaską i ma kompleksy przy tobie. Powiedz do niej coś miłego, zapytaj jak się czuje, wymyśl coś.

Na prawdę prubowalam od samego wejścia. Mało tego prubowalam pare razy przynieść jej jedzenie bo wiem ze ciężko jej się ruszać przy takiej masie i zawsze coś odburczy. Ja już nie mam sił na nio, dlatego postanowiłam rywalizować o władze. W zasadzie ona o tym nie wie, bo jest od początku na przegranej pozycji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Fiel napisał:

Wypraszam sobie! Jestem anty 500+, anty PiS i anty rozdawnictwo! Każdy powinien umieć zarobić na siebie sam, a nie biedota wyciągacie pazury po cudze!!

Nieók i do tego korwinistka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pomasuj jej plecy. Osoby grubsze często boli kręgosłup. Zrób jej masaż pleców, stóp. 

Skoro Ty się dobrze czujesz to możesz coś dobrego dla niej zrobić. 

No chyba oszalałeś. Przecież ha tego moe dotknę. Poza tym to mnie się masuje. Mój chłopak przychodzi i mnie głaszcze pół dnia bo lubie. Ehh jaki on jest kochany dla mnie. Mój najwspanialszy i najprzystojniejszy. A u niej chyba jeszcze nikogo nie było. Pytanie kto ja zapłodnił? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nieók i do tego korwinistka!

Slószna uwaga. Widać znasz się na rzeczy. 

Z kim mam przyjemność? 

Pisior czy człowiek myślący? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Fiel napisał:

No chyba oszalałeś. Przecież ha tego moe dotknę. Poza tym to mnie się masuje. Mój chłopak przychodzi i mnie głaszcze pół dnia bo lubie. Ehh jaki on jest kochany dla mnie. Mój najwspanialszy i najprzystojniejszy. A u niej chyba jeszcze nikogo nie było. Pytanie kto ja zapłodnił? 🤔

No skoro przychodzi tam tylko twój przystojny chłopak to wiadomo kto 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No skoro przychodzi tam tylko twój przystojny chłopak to wiadomo kto 🤣🤣🤣

Ta maciora zaraz rodzi a mój chłopak jest tam dopiero drugi dzień. Poza tym nie dotknął by tego kijem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinokio
2 minuty temu, Gość Fiel napisał:

Ta maciora zaraz rodzi a mój chłopak jest tam dopiero drugi dzień. Poza tym nie dotknął by tego kijem :)

Życze jej wszystkiego dobrego,  lekkiego porodu i slicznego bobaska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
10 minut temu, Gość Xxx napisał:

Co to za porządne auto kupiłaś bizneswomen? Takie auta kosztują ponad 150 tysięcy. Nie zatkało mnie. Raczej mnie bawisz- twoje wyobrażenie o sobie , ocenianie innych, twój język i pisownia

No bez przesady, nie jestem szpanersko żeby wozić się takimi tandetnymi samochodami. Moje auto kosztowało 31 tys zł ale sama na nie zarobiłam w trzy miesiące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
Przed chwilą, Gość Pinokio napisał:

Życze jej wszystkiego dobrego,  lekkiego porodu i slicznego bobaska 

Dzieki, pszekaze mojej przyjaciółce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel

Ale ona teraz chrapie 😱 jak stary traktor. Zara ja trząchne butem to się opamięta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI

Ta konwersacja jest śmieszna 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
2 minuty temu, Gość NIKI napisał:

Ta konwersacja jest śmieszna 😂

To nie konwersacja tylko ta dziewa zapuszczona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel

Ludzie odpisójcie nie zostawiajcie mie samej bo ja tu zwarioje! 

Nie chce być przez was szykowana za te obelgi na ta grubaskę, ale postawcie się w moim miejscy. Raz ze hormony buzują, dwa położyli mnie w szpitalu do tego z gruba, 3 jestem niedożywiona bo dają smieci i jak ja mam być radosna i miła? Trochę sympatii i zrozumienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta

Moze wrzuc kilka “dwojek” do telewizora i obejrzyjcie razem  „Ukryta prawde”?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Dlaczego bez przesady. Jak ktoś lubi i go stać . To nie są tandetne auta. Ty się uważasz za wyższe „strefy” a tu minimalny ZUS i konkubent . Ciekawe jaki biznes - sprzedaż domowa czy tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
5 minut temu, Gość Juta napisał:

Moze wrzuc kilka “dwojek” do telewizora i obejrzyjcie razem  „Ukryta prawde”?

Dziś wrzuciłam łącznie 8 zł, wczoraj 10. A maciura udaje ze nie widzi. Zakończyłam już fundowanie jej atrakcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poczytaj słownik ortograficzny d.e.b.i.l.k.o jak ci sie nudzi pól biedy jakbyś po śląsku gadała ale te błędy ortograficzne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
4 minuty temu, Gość Xxx napisał:

Dlaczego bez przesady. Jak ktoś lubi i go stać . To nie są tandetne auta. Ty się uważasz za wyższe „strefy” a tu minimalny ZUS i konkubent . Ciekawe jaki biznes - sprzedaż domowa czy tipsy

Dla mnie są. Wole używane za 30k niż wozić soe i szpanować leksusami w leasing.

a po co mam płacić większy ZUS złodziejom? Nie h się cieszo ze tyle maja ode mnie, bo przez ozsrarni rok nie płaciłam w ogóle, dopiero jak się o cionzy dowiedziałam to zapłaciłam żeby ba chorobowe iść.

a konkubent dlatego bo łonegdaj się rozwiodłam z pierszym małżonkiem co poszedł do starej rury bo była miła dla niego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Poczytaj słownik ortograficzny d.e.b.i.l.k.o jak ci sie nudzi pól biedy jakbyś po śląsku gadała ale te błędy ortograficzne 

A pomyślałaś ze poza slonskim są jeszcze inne gwary w Polsce któro ja operuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×