Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiel

Leżę w szpitalu z grubą maciorą 😱

Polecane posty

Gość Fiel

No i się pokłóciłam z tym ...em złamanym 😡 konkubentem. 

Napisal mi ze jestem chora, rozumiecie to???? 😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Typowa patologia- nie płaciła ZUS . Zaczęła w ciąży by dostać chorobowe, a teraz wymagania. Nie każdy leasinguje samochód . Są tacy co ich stać kupić za gotówkę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
4 minuty temu, Gość Xxx napisał:

Typowa patologia- nie płaciła ZUS . Zaczęła w ciąży by dostać chorobowe, a teraz wymagania. Nie każdy leasinguje samochód . Są tacy co ich stać kupić za gotówkę . 

Nie płaciłam ZUS bo jestem korwinistka i nie uznaje takiej instytucji jak ZUS. 

Kazdy kto jeździ drogim samochodem ma go w leasing. KAŻDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Nie uznaje ZUS ale chorobowe bierze. Nie każde drogie auto jest wzięte w leasing. Ci co tak robią myślą o kosztach dla firmy. Ty byś zreszta nie dostała leasingu - minimalny ZUS od kilku miesięcy a wcześniej chyba praca na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
5 minut temu, Gość Xxx napisał:

Nie uznaje ZUS ale chorobowe bierze. Nie każde drogie auto jest wzięte w leasing. Ci co tak robią myślą o kosztach dla firmy. Ty byś zreszta nie dostała leasingu - minimalny ZUS od kilku miesięcy a wcześniej chyba praca na czarno.

Jeszcze nie biorę :) 

a jak będę brac to tylko dlatego ze to są moje pieniądze które im płace przez całe życie. I do póki im płace to będę. Tych pieniędzy korzystać ale jestem za likwidacja.

kazde. Nie znam bogacza co nie ma auta w leasing.

leasjnf każdy dostanie, nawet Ty biedaku i to bez zbebdbych formalności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cezary

Niechcący tu wszedłem i muszę skomentować. Kolejny wywór posiadający swoją działalność i myślący że należy do elity... 

Szczęśliwego rozwiązania...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
6 minut temu, Gość Cezary napisał:

Niechcący tu wszedłem i muszę skomentować. Kolejny wywór posiadający swoją działalność i myślący że należy do elity... 

Szczęśliwego rozwiązania...

 

Dziekuje 😘 to bardzo miłe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Ty to na pewno nie jesteś elita .. elita się tak nie zachowuje i tak nie wyraża ... nawet zasad dobrego wychowania nie znasz ... nie mowiąc o ortografii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Mam nadzieje ze ZUS się tym zainteresuje. Nie jestem biedakiem i z moich podatków są płacone te chorobowe i zapomogi. Mam nadzieje , ze to się skończy. Widzę, ze tracisz nerwy i resztki dobrych manier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
16 minut temu, Gość Katarzyna napisał:

Ty to na pewno nie jesteś elita .. elita się tak nie zachowuje i tak nie wyraża ... nawet zasad dobrego wychowania nie znasz ... nie mowiąc o ortografii. 

Czemu tak mie oceniasz nie znajonc mie? Akurat dobre wychowanie i maniery to oznaka wysokiego iloczynu inteligencji, a ja takim niegrzesze i zapewniam Cię ze moje IP jest wyższe od waszych wszystko razem wzientych. 

Co do ortografii, pisze ze słownika i czensto robi mi jakieś psikusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
18 minut temu, Gość Xxx napisał:

Mam nadzieje ze ZUS się tym zainteresuje. Nie jestem biedakiem i z moich podatków są płacone te chorobowe i zapomogi. Mam nadzieje , ze to się skończy. Widzę, ze tracisz nerwy i resztki dobrych manier.

Czym ma. Się zajść? Tym ze mnie okrada i ze domagam się swoich pieniędzy jak raz na 10 lat coś mi dolega?? 😂😂😂

oj żebym ja się tymi bandytami nie zajęła. Bo im się skończą te grabieże i wakacje za moje pieniondze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jakiś troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Poczytaj słownik ortograficzny d.e.b.i.l.k.o jak ci sie nudzi pól biedy jakbyś po śląsku gadała ale te błędy ortograficzne 

Ona nie pisze po śląsku. Wypominasz jej ortografię, nota bene pisaną błędnie specjalnie, a sama powinnaś popracować nad własną interpunkcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Fiel napisał:

Trafiłam wvzorej na patologie ciąży ispotkalo mnie ogromne nieszczęście! Położyli mnie na sali z jakaś ciężarna grubasko która od rana do nocy sapie, chrapie i śmierdzi końskim łajnem dosłownie. Chciałam z nią na początku nawiązać jakaś konserwacje, ale maciora chyba jest niemowa bo tylko odburkiwala. 

Nie ukrywam ze to urąga mojej osobie, gdyrz ja należę do zadbanych ciężarnych i ciężko mi wytrzymać z tym wytworem.

jak przetrwać tem trudny dla mnie okres? Help!! 

 

11 godzin temu, Gość Fiel napisał:

Poszła teraz się kąpać bo zobaczyła ze i ja to robię 😂 a tak prubowala zatuszować smród dezodorantem, którym psiuka się od rana.  

Jej już chyba nic nie pomoże. A mój kochany chłopak ocenił ja na 50 lat a ma jakieś 30-35 😂😂

Jak ty w ogóle piszesz- gdyrz, prubowała, grubasko, wczorej

Cofnij się do podstawówki dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
3 godziny temu, Gość Gośc napisał:

Ona nie pisze po śląsku. Wypominasz jej ortografię, nota bene pisaną błędnie specjalnie, a sama powinnaś popracować nad własną interpunkcji. 

Oczywiście ze jie pisze po slonsku bo nie kestem slonzaczko. Zupełnie inny rejon- północny wschód. 

I dziekuje za obiektywizm, nie wszyscy potrafią słusznie oceniać sytuacji. 

Ps. Gruba zara idzie do domu 😁 jupi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 

Jak ty w ogóle piszesz- gdyrz, prubowała, grubasko, wczorej

Cofnij się do podstawówki dziewczyno

W cudzym oku drzazgę widzicie a w swoim belki nie dostrzegacie. Borze grzmisz anie widzisz co oni mi zarzucajo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Masakra co za ortografia I nie znajomosc podstawowych pojec.. konserwacja? W puszke chcialas ja wsadzic? Wspolczuje to tej kobiecie ze z takim tlukiem musi w jednej sali lezec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fajne prowo... Takie nie za mądre xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenada

 

 

15 godzin temu, Gość Fiel napisał:

Trafiłam wvzorej na patologie ciąży ispotkalo mnie ogromne nieszczęście! Położyli mnie na sali z jakaś ciężarna grubasko która od rana do nocy sapie, chrapie i śmierdzi końskim łajnem dosłownie. Chciałam z nią na początku nawiązać jakaś konserwacje, ale maciora chyba jest niemowa bo tylko odburkiwala. 

Nie ukrywam ze to urąga mojej osobie, gdyrz ja należę do zadbanych ciężarnych i ciężko mi wytrzymać z tym wytworem. 

jak przetrwać tem trudny dla mnie okres? Help!! 

Chyba znowu prowokacja.

Nie wierzę, że ktoś kto nie zna zasad ortografii, nie ma krzty kultury i obycia i nie rozumie, iż nie zawsze drugi człowiek ma ochotę na rozmowę i nie kłapie ozorem od świtu do nocy, uważa się za lepszego od kogoś kto po prostu jest od niego grubszy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Masakra co za ortografia I nie znajomosc podstawowych pojec.. konserwacja? W puszke chcialas ja wsadzic? Wspolczuje to tej kobiecie ze z takim tlukiem musi w jednej sali lezec. 

PrzeprSzam, ale jakichrze pojęć nie rozumię? 

Czemu w puszkę? Bo co? 

Jej?? Serio jej?? Domniemywam ze jesteś podobnych wymiaruw co ona, dlatego za nią opstajesz bezpodstawnie. Nie zapomnij ze ja tu jestem ofjaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Fajne prowo... Takie nie za mądre xD

Co oznacza prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
27 minut temu, Gość Żenada napisał:

 

 

Chyba znowu prowokacja.

Nie wierzę, że ktoś kto nie zna zasad ortografii, nie ma krzty kultury i obycia i nie rozumie, iż nie zawsze drugi człowiek ma ochotę na rozmowę i nie kłapie ozorem od świtu do nocy, uważa się za lepszego od kogoś kto po prostu jest od niego grubszy.

 

Ale ja nie chciałam rozmów od rana do nocy, tylko taka zwykła lucka wymiana zdań, typu hej hej jak masz na imię, ile masz lat iczemu jesteś taka otyła (hehe) a tunic, zero null rozumisz??? Nic!

nie tylko dlatego ze jestem szczuplutka i atrakcyjna, jest jeszcze wiele czyn nikow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem

jak leżałam na patologii ciąży ,to w sąsiednim pokoju była kobieta która wyglądała jak mężczyzna, na sali mówiliśmy o niej facet, myślę że była 100% lesbijką która po prostu chciała mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
1 godzinę temu, Gość Jem napisał:

jak leżałam na patologii ciąży ,to w sąsiednim pokoju była kobieta która wyglądała jak mężczyzna, na sali mówiliśmy o niej facet, myślę że była 100% lesbijką która po prostu chciała mieć dziecko.

Plusy widzę takie ze rozmawiałaś z innymi ludźmi OrÄz takie Że mieliście temat do rozmów. A ze babochlop? Chyba lepsza taka niż grubaska stenkająca bez ozora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Fiel napisał:

Oczywiście ze jie pisze po slonsku bo nie kestem slonzaczko. Zupełnie inny rejon- północny wschód. 

I dziekuje za obiektywizm, nie wszyscy potrafią słusznie oceniać sytuacji. 

Ps. Gruba zara idzie do domu 😁 jupi 

Oby przyszły teraz dwie takie jak ona, a Ty między nimi 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Oby przyszły teraz dwie takie jak ona, a Ty między nimi 🤣🤣🤣🤣

I tu was zaskoczę ale przyszła inna, co prawda do najchutszych nie należy, ale za to zamnienilysmy 3 zdania i starczy. Minus taki ze nie ma drobnych na tv. Onlecialam cały oddział patologiczny i nikt nie ma rozmienić 😡 moje życie uległo Gruzom 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel

Info z ostatniej chwili.

nowa wazy 98 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Będziesz mieć chłopca czy dziewczynkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Współczuję serdecznie 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc
23 godziny temu, Gość Fiel napisał:

Jeszcze nie biorę 🙂

a jak będę brac to tylko dlatego ze to są moje pieniądze które im płace przez całe życie. I do póki im płace to będę. Tych pieniędzy korzystać ale jestem za likwidacja.

kazde. Nie znam bogacza co nie ma auta w leasing.

leasjnf każdy dostanie, nawet Ty biedaku i to bez zbebdbych formalności. 

A ja znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×