Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiel

Leżę w szpitalu z grubą maciorą 😱

Polecane posty

Gość Fiel
6 godzin temu, Gość Eviiiiim napisał:

To, że jest to żałosne prowo widać z daleka, ale najgorsze jest to, że tak głupi ludzie istnieją. Znam taki przypadek, wieś, dom w lesie - 8 klas podstawówki x lat temu, własny biznes to sprzedawanie grzybów i kradzionego z lasu drewna, a zawyżone ego spowodowane zainteresowaniem wiejskich chłopów +60, od których każda młoda dziewczyna ucieka drugą stroną drogi. 

 

A najgorsze, że to się rozmnaża jeszcze. 🤷

Istniejo bo ja jestem tego żywym pszyklafem. Tylko nie rozumiem czemu zazucssz mi ze jestem głupia? Bo osiaglan wiele bez szkoły? Powinnam być dla was wzorem do naśladowania i dla młodych dziewczont jak zarobić s się nie na robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroż

Ani sie obejrzysz jak też bedziesz maciorą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia
42 minuty temu, Gość Fiel napisał:

Istniejo bo ja jestem tego żywym pszyklafem. Tylko nie rozumiem czemu zazucssz mi ze jestem głupia? Bo osiaglan wiele bez szkoły? Powinnam być dla was wzorem do naśladowania i dla młodych dziewczont jak zarobić s się nie na robić. 

Masz rację powinnaś być wzorem do naśladowania dla młodych. Jeszcze jak możesz oczywiście zdradzić co robiłaś i jaki biznes prowadzisz, że doszlaś do tego co masz to bym była ci wdzięczna bo też bym chciała coś osiągnąć. Miłego dnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja lezalam przez 3 dni po porodzie z dziewczyna która chrapala jak smok. Ja nie spalam, dziecko mi nie spało,dramat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

To jest w ogóle obleśne, żeby być z obcą osobą na sali, spać w jednym pomieszczeniu. Obrzydza mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korona678
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja lezalam przez 3 dni po porodzie z dziewczyna która chrapala jak smok. Ja nie spalam, dziecko mi nie spało,dramat 

ja lezalam z dziewczyna ktora nie potrafila sb poradzic z dzieckiem ktore darlo sie wnieboglosy bo ta nie wiedziala jak pzrystawiac do piersi a polozne mialy ja w dupie. Jej matka przychodzila i JĄ kapala, przywozila jej zupe - to ta miala problem nie nie miala chochelki i nie wiedziala jak to wylac na talerz 😮 Nie lubie takich niedojd zyciowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
10 godzin temu, Gość wroż napisał:

Ani sie obejrzysz jak też bedziesz maciorą. 

Jeśli się spase jak knur to uwierz ze stanę na głowie żeby dalej wyglądać jak dziunia niż obrzydzać ludzi tłuszczem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
9 godzin temu, Gość Kicia napisał:

Masz rację powinnaś być wzorem do naśladowania dla młodych. Jeszcze jak możesz oczywiście zdradzić co robiłaś i jaki biznes prowadzisz, że doszlaś do tego co masz to bym była ci wdzięczna bo też bym chciała coś osiągnąć. Miłego dnia 

A ile maszgotiwkj na rozkrencenie? Chentnie Ci pomogie i udzielę rad :) daj namiary do siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 30.08.2019 o 06:09, Gość Gosc napisał:
  Dnia 30.08.2019 o 06:00, Gość Fiel napisał:

Jeśli się spotkamy to nie omieszkam o Tobie napisać

Cale szczescie mam sale pojedyncza wiec nikogo moje chrapanie nie bedzie budzic 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel

Przepraszam Was za te prowo już to kończę 🙂 

Miłego poniedziałkowego wieczorku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego wyzywasz ludzi? Każdy odpisuje na temat jaki chce, nawet jak się domyśla, że to prowokacja. Często ta osoba która prowokuje sama się wyda. Po co ta irytacja z twojej strony? Jak masz jakiś problem ze swojego życia o którym chcesz porozmawiać to pisz śmiało, pogadamy o nim poważnie.

Wyzywam, bo tez bylam wyzywana. Wiec jestescie glupimi krowami dla mnie, wszystkie tutaj. Dziwne jest to ,ze jak ja zakladam temat to tylko ciagle prowo i prowo, ... na was gnidy ...ane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość ela napisał:

Wyzywam, bo tez bylam wyzywana. Wiec jestescie glupimi krowami dla mnie, wszystkie tutaj. Dziwne jest to ,ze jak ja zakladam temat to tylko ciagle prowo i prowo, ... na was gnidy ...ane!

Ja jestem daleka od wyzywania innych, więc daruj sobie. Jak masz problem to napisz pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
1 godzinę temu, Gość Fiel napisał:

Przepraszam Was za te prowo już to kończę 🙂 

Miłego poniedziałkowego wieczorku 😘

I po co się podszywacz?? Ja scionz leżę w tym psychiatryku i już nie mSm sił. Wywiozo mie w kaftanie. Naprawdę nie daje rady. Istny cyrk na kulkach 😥😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
1 godzinę temu, Gość ela napisał:

Wyzywam, bo tez bylam wyzywana. Wiec jestescie glupimi krowami dla mnie, wszystkie tutaj. Dziwne jest to ,ze jak ja zakladam temat to tylko ciagle prowo i prowo, ... na was gnidy ...ane!

Krowy to lezo ze mno na oddziale. Macie dobrze w rzyciu s mie chyba dopadł pokarm Nostradamusa i to zło mnie nie opuści. Jestem załamana. Mój stan psychiczny wymaga chospitskizscji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Fiel napisał:

Krowy to lezo ze mno na oddziale. Macie dobrze w rzyciu s mie chyba dopadł pokarm Nostradamusa i to zło mnie nie opuści. Jestem załamana. Mój stan psychiczny wymaga chospitskizscji

A już urodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No nie wiem, ale chyba juz lepiej byc gruba mama i ineligentniejsza,  niz taka jak autorka szczupla, ale nie potrafiejaca nauczyc wlasnego dziecka ortografii, tabliczki mnozenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Fiel napisał:

Jeśli się spase jak knur to uwierz ze stanę na głowie żeby dalej wyglądać jak dziunia niż obrzydzać ludzi tłuszczem 

gorzej jak choroba przyjdzie i nawet to "robienie wszystko" nic nie da...UPSS....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oh gosh
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

No nie wiem, ale chyba juz lepiej byc gruba mama i ineligentniejsza,  niz taka jak autorka szczupla, ale nie potrafiejaca nauczyc wlasnego dziecka ortografii, tabliczki mnozenia...

"Potrafiejąca".

Ty za to nauczysz swoje dziecko fleksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

A już urodziłaś?

No gdzie urodzilam jak ja tylko operacje miałam mieć ale nie mam. Trzymio mie tu dla kasy, zastanawiam się czy nie iść z tym do tv. Zna się ktoś na tym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
47 minut temu, Gość Gosc napisał:

No nie wiem, ale chyba juz lepiej byc gruba mama i ineligentniejsza,  niz taka jak autorka szczupla, ale nie potrafiejaca nauczyc wlasnego dziecka ortografii, tabliczki mnozenia...

A skąd wiesz ze moje dziecko będzie mnialo jakieś dysfunkcje? 😂😂 wiesz o tym ze ja w szkole byłam omnibusem i z wykrztskcenia prawie jestem polonistko? Z polskiego na 26 ocen miałam 24 szustki!!! 

Z matematyko owszem, miałam problemy i byłam zagrożona ale nie wszystko złoto co się swieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
38 minut temu, Gość gosc napisał:

gorzej jak choroba przyjdzie i nawet to "robienie wszystko" nic nie da...UPSS....

Choroba to nie tłumaczenie. I nie tyje się id chorób a od obżarstwa i za nie dbalstwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
32 minuty temu, Gość Oh gosh napisał:

"Potrafiejąca".

Ty za to nauczysz swoje dziecko fleksji.

😂😂😂👏🏻👏🏻👏🏻 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Fiel napisał:

No gdzie urodzilam jak ja tylko operacje miałam mieć ale nie mam. Trzymio mie tu dla kasy, zastanawiam się czy nie iść z tym do tv. Zna się ktoś na tym? 

To w którym miesiącu ciąży jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem daleka od wyzywania innych, więc daruj sobie. Jak masz problem to napisz pogadamy.

Nie, niebede pisac jakie mam problemy, bo jak juz pisze i zakładam temat i to o poważnych problemach, to nawet mi nikt wiary nie daje,bo jestescie tępakami i tyle ,tak samo jak autorka bo byk na byku . To ze jej sie udalo napisac temat ciekawie, to odrazu nie zaliczylyscie tego do prowa ,bo jestescie glupimi ...mi jak autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela
2 godziny temu, Gość Fiel napisał:

Krowy to lezo ze mno na oddziale. Macie dobrze w rzyciu s mie chyba dopadł pokarm Nostradamusa i to zło mnie nie opuści. Jestem załamana. Mój stan psychiczny wymaga chospitskizscji

Naucz sie pisac glebie, a potem zakladaj te durne tematy. Musiało by cie kopać tak zycie jak mnie, to bys odrazu byla mądrzejsza ...ko, bez szkoły! a psychiczna jesteś, szpital sie kłania psychiatryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

To w którym miesiącu ciąży jesteś? 

W szustym a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
50 minut temu, Gość ela napisał:

Nie, niebede pisac jakie mam problemy, bo jak juz pisze i zakładam temat i to o poważnych problemach, to nawet mi nikt wiary nie daje,bo jestescie tępakami i tyle ,tak samo jak autorka bo byk na byku . To ze jej sie udalo napisac temat ciekawie, to odrazu nie zaliczylyscie tego do prowa ,bo jestescie glupimi ...mi jak autorka.

A co Ty się mnie czepiasz imbecylko??? Co masz do mojego tematy? I jaki byk??? Pokaz chociasz jeden muzgownico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
46 minut temu, Gość ela napisał:

Naucz sie pisac glebie, a potem zakladaj te durne tematy. Musiało by cie kopać tak zycie jak mnie, to bys odrazu byla mądrzejsza ...ko, bez szkoły! a psychiczna jesteś, szpital sie kłania psychiatryczny.

Glabie?? Ty gruba locho sparciała! A cosie czepiasz odyńcu ? Rzal Ci dupę ściska? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość ela napisał:

Nie, niebede pisac jakie mam problemy, bo jak juz pisze i zakładam temat i to o poważnych problemach, to nawet mi nikt wiary nie daje,bo jestescie tępakami i tyle ,tak samo jak autorka bo byk na byku . To ze jej sie udalo napisac temat ciekawie, to odrazu nie zaliczylyscie tego do prowa ,bo jestescie glupimi ...mi jak autorka.

Co ty takie bzdury wypisujesz a do tego jeszcże wyzywasz ludzi. Umiesz czytać ze zrozumieniem? To przeczytaj sobie jeszcze raz posty z zobacz ile dziewczyn napisało, że temat założony przez autorkę to prowokacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Fiel napisał:

Glabie?? Ty gruba locho sparciała! A cosie czepiasz odyńcu ? Rzal Ci dupę ściska? 

Autorko nie tylko mądra i wykształcona jesteś ale jeszcze twój poziom kultury jest godny pozazdroszczenia. Miłego dnia prawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×