Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiel

Leżę w szpitalu z grubą maciorą 😱

Polecane posty

Gość Położna
Dnia 28.08.2019 o 22:19, Gość Fiel napisał:

W butiku już nie pracuje to po piersze. Obecnie jestem przed siembiorco i prowadzę władny biznes, w skrócie jestem bizbeswomen. 

Wykbraz sobie ze na porządny samochód nie musiałam brac kredytu jak  większość z was, tylko uzbierałam sobie w tszy miesionce i kupiłam za gotowkie. I co? Zatkało kakalo?

Ale z języka polskiego chyba nie byłaś najlepsza... Większość tych "bizbeswomen", jak się nazywasz to głąby z ostatniej ławki. A sąsiadce z sali daj święty spokój - może to Ona z tobą nie chce rozmawiać i nie dziwię się Jej. I tak jak większość moich przedmówców, powiem CI jedno - trzeba było prywatny szpital sobie załatwić bo plebs, pospólstwo czy wieśniacy śmierdzą - nie tak jak takie paniusie jak TY !!! Żenada. A taką pacjentkę jak TY to ja już potraktowałabym odpowiednio na oddziale - nie wiedziałabyś  z której strony masz przód a z której tył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
13 godzin temu, Gość Fiel napisał:

Jeśli się spase jak knur to uwierz ze stanę na głowie żeby dalej wyglądać jak dziunia niż obrzydzać ludzi tłuszczem 

Czasem bywa tak że nie musisz żreć żeby być grubym. Niech Ci hormony zaczną szaleć i cud diety nie pomogą ani kasa żeby stać się super dziunią. Jesteś żenująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Fiel napisał:

A skąd wiesz ze moje dziecko będzie mnialo jakieś dysfunkcje? 😂😂 wiesz o tym ze ja w szkole byłam omnibusem i z wykrztskcenia prawie jestem polonistko? Z polskiego na 26 ocen miałam 24 szustki!!! 

Z matematyko owszem, miałam problemy i byłam zagrożona ale nie wszystko złoto co się swieci.

O to już prawie dwa zawody tylko po maturze masz:) Pierwszy to prawie " magister psychologi" a drugi to " prawie polonistka".Kochana, styl pisania i ortografia.... u Ciebie to faktycznie jak u polonistki nie ma do czego się przyczepić. Trzymaj tak dalej jesteś super🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Fiel napisał:

W szustym a Ty?

W jedenastym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
53 minuty temu, Gość Położna napisał:

Ale z języka polskiego chyba nie byłaś najlepsza... Większość tych "bizbeswomen", jak się nazywasz to głąby z ostatniej ławki. A sąsiadce z sali daj święty spokój - może to Ona z tobą nie chce rozmawiać i nie dziwię się Jej. I tak jak większość moich przedmówców, powiem CI jedno - trzeba było prywatny szpital sobie załatwić bo plebs, pospólstwo czy wieśniacy śmierdzą - nie tak jak takie paniusie jak TY !!! Żenada. A taką pacjentkę jak TY to ja już potraktowałabym odpowiednio na oddziale - nie wiedziałabyś  z której strony masz przód a z której tył...

No co Ty jej sugerujesz? Ona jest super w każdej dziedzinie! To, że pisać nie potrafi to nie problem dobrze, że jest szczupła ....... To musi być prowo, bo takie osoby jak autorka chyba  nie istnieją😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Fiel napisał:

W szustym a Ty?

w rzadnym ale gratuluje zachowanej formy dziedzko napewno bedzie dmune z tkiej mamy 🙂 notabene chyba pochodzimy z tego samego regionu gdysz poslgjemy sie podobno gwaro. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

w rzadnym ale gratuluje zachowanej formy dziedzko napewno bedzie dmune z tkiej mamy 🙂 notabene chyba pochodzimy z tego samego regionu gdysz poslgjemy sie podobno gwaro. 🙂

Bardzo będzie dumne z takiej mamy a jakie wspaniałe wartości zostaną mu przekazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Co ty takie bzdury wypisujesz a do tego jeszcże wyzywasz ludzi. Umiesz czytać ze zrozumieniem? To przeczytaj sobie jeszcze raz posty z zobacz ile dziewczyn napisało, że temat założony przez autorkę to prowokacja. 

16 godzin temu, Gość Fiel napisał:

A co Ty się mnie czepiasz imbecylko??? Co masz do mojego tematy? I jaki byk??? Pokaz chociasz jeden muzgownico

Sama jestes imbecylko, naucz sie ...ko czytac ze zrozumieniem i od... sie ,bo nie do ciebie tylko piałam, tylko do wszystkich jak juz! I autorka robi byk na byku ,nie do ciebie mózgownico to bylo.J/ebnieta jestes? A bledy to robisz, masz napisalam ci jak sie pisze mózgownico. A ...alajcie sz/maty bo niby prowo to jest dla was, a juz 7 stron zagryzmolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sama gryzmoliłaś, a teraz się sr/asz. Ciekawe co u autorki, chyba w końcu ją zoperowali, bo coś długo jej nie ma. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gość napisał:

Sama gryzmoliłaś, a teraz się sr/asz. Ciekawe co u autorki, chyba w końcu ją zoperowali, bo coś długo jej nie ma. 😂

Dokładnie albo prowokacja jej się znudziła i dała sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość ela napisał:

Sama jestes imbecylko, naucz sie ...ko czytac ze zrozumieniem i od... sie ,bo nie do ciebie tylko piałam, tylko do wszystkich jak juz! I autorka robi byk na byku ,nie do ciebie mózgownico to bylo.J/ebnieta jestes? A bledy to robisz, masz napisalam ci jak sie pisze mózgownico. A ...alajcie sz/maty bo niby prowo to jest dla was, a juz 7 stron zagryzmolonych.

Post o czytaniu ze zrozumieniem jest mój drugi faktycznie autorki. Jeszcze raz Cię proszę abyś nie wyzywała piszących tu kobiet, jeżeli masz problemy natury psychicznej i jesteś niestabilna emocjonalnie to może pora pójść do specjalisty a nie wyżywać się na obcych osobach. Zmień temat  jak coś Ci się nie podoba i nie interesuj się ile stron zostało już zapisanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośç
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Post o czytaniu ze zrozumieniem jest mój drugi faktycznie autorki. Jeszcze raz Cię proszę abyś nie wyzywała piszących tu kobiet, jeżeli masz problemy natury psychicznej i jesteś niestabilna emocjonalnie to może pora pójść do specjalisty a nie wyżywać się na obcych osobach. Zmień temat  jak coś Ci się nie podoba i nie interesuj się ile stron zostało już zapisanych.

Masz rację jakaś ciàgle tu wyzywa. Napisała, że zakładane przez nią tematy uważane są za prowo a tu odpisujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onna
3 godziny temu, Gość ela napisał:

Sama jestes imbecylko, naucz sie ...ko czytac ze zrozumieniem i od... sie ,bo nie do ciebie tylko piałam, tylko do wszystkich jak juz! I autorka robi byk na byku ,nie do ciebie mózgownico to bylo.J/ebnieta jestes? A bledy to robisz, masz napisalam ci jak sie pisze mózgownico. A ...alajcie sz/maty bo niby prowo to jest dla was, a juz 7 stron zagryzmolonych.

Och jaka kultura tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel

Witajcie obywatele ponownie.  Jak slósznie jedno z was zauwarzylo, bylan nie obecna z powodów operacji, podczas której zostałam obderta z godności. Jestem załamana tutejszym personelem. I zdrózgotana. Wczoraj wylałam wiadro łez bo dochtór mi zwrócił uwage, a ja tylko walczyłam o swoje racje. 

Dali mi nowo dziewczyne, tym razem patolka jakaś. 6 dzieci i krowy 😂😂 do tego jakaś starsza jest, wyglada jak grubo po 40stce ale nic jej nie szkodzi dalej płodzić się jak zające. Zaznaczam ze trzy miesionce temu urodziła ostatnie dziecko 😱 a teraz kolejne z majstrowała. I ciekawostka taka, panna zgrywa jakoś inteluktualistke bo książkow nabrała i laptopa i udaje mondro. 

Ps. Duchota tu i gorac afrykańska a ta stara proca zamknęła okno bo jej zimno!! 

Jsk proponujecie się zemścić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

W jedenastym.

To po terminie już masz!?! 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia dobra rada ;)
24 minuty temu, Gość Fiel napisał:

Witajcie obywatele ponownie.  Jak slósznie jedno z was zauwarzylo, bylan nie obecna z powodów operacji, podczas której zostałam obderta z godności. Jestem załamana tutejszym personelem. I zdrózgotana. Wczoraj wylałam wiadro łez bo dochtór mi zwrócił uwage, a ja tylko walczyłam o swoje racje. 

Dali mi nowo dziewczyne, tym razem patolka jakaś. 6 dzieci i krowy 😂😂 do tego jakaś starsza jest, wyglada jak grubo po 40stce ale nic jej nie szkodzi dalej płodzić się jak zające. Zaznaczam ze trzy miesionce temu urodziła ostatnie dziecko 😱 a teraz kolejne z majstrowała. I ciekawostka taka, panna zgrywa jakoś inteluktualistke bo książkow nabrała i laptopa i udaje mondro. 

Ps. Duchota tu i gorac afrykańska a ta stara proca zamknęła okno bo jej zimno!! 

Jsk proponujecie się zemścić? 

Pożycz od kolezanki książkę, ktora już przeczytała. Ty tez przeczytaj to potem bedziecie mialy o czy rozmawiać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Fiel napisał:

Witajcie obywatele ponownie.  Jak slósznie jedno z was zauwarzylo, bylan nie obecna z powodów operacji, podczas której zostałam obderta z godności. Jestem załamana tutejszym personelem. I zdrózgotana. Wczoraj wylałam wiadro łez bo dochtór mi zwrócił uwage, a ja tylko walczyłam o swoje racje. 

Dali mi nowo dziewczyne, tym razem patolka jakaś. 6 dzieci i krowy 😂😂 do tego jakaś starsza jest, wyglada jak grubo po 40stce ale nic jej nie szkodzi dalej płodzić się jak zające. Zaznaczam ze trzy miesionce temu urodziła ostatnie dziecko 😱 a teraz kolejne z majstrowała. I ciekawostka taka, panna zgrywa jakoś inteluktualistke bo książkow nabrała i laptopa i udaje mondro. 

Ps. Duchota tu i gorac afrykańska a ta stara proca zamknęła okno bo jej zimno!! 

Jsk proponujecie się zemścić? 

Jak będzie próbowała czytać książkę, to nawrzucaj dwójek do telewizora i oglądaj "trudne sprawy", a jak akurat nie będą leciały, to polo tv włącz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I pomyslec ze taka bizbeswomen jak ty musiała zacząć odprowadzać skladki, żeby jakaś patolka z szóstką (niedługo siódemka) dostawała te ciezko zarobione przez cb pieniądze w postaci 500 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Fiel napisał:

To po terminie już masz!?! 😱

Nie, u mnie jak u słonia 12 miesięcy ciąża trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona
8 godzin temu, Gość Ciocia dobra rada ;) napisał:

Pożycz od kolezanki książkę, ktora już przeczytała. Ty tez przeczytaj to potem bedziecie mialy o czy rozmawiać.

 

Daj spokój nie proponuj jej czegoś takiego:) Po co ma czytać pewnie ciekawsze zajęcie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Fiel napisał:

Witajcie obywatele ponownie.  Jak slósznie jedno z was zauwarzylo, bylan nie obecna z powodów operacji, podczas której zostałam obderta z godności. Jestem załamana tutejszym personelem. I zdrózgotana. Wczoraj wylałam wiadro łez bo dochtór mi zwrócił uwage, a ja tylko walczyłam o swoje racje. 

Dali mi nowo dziewczyne, tym razem patolka jakaś. 6 dzieci i krowy 😂😂 do tego jakaś starsza jest, wyglada jak grubo po 40stce ale nic jej nie szkodzi dalej płodzić się jak zające. Zaznaczam ze trzy miesionce temu urodziła ostatnie dziecko 😱 a teraz kolejne z majstrowała. I ciekawostka taka, panna zgrywa jakoś inteluktualistke bo książkow nabrała i laptopa i udaje mondro. 

Ps. Duchota tu i gorac afrykańska a ta stara proca zamknęła okno bo jej zimno!! 

Jsk proponujecie się zemścić? 

Autorko co tam  u Ciebie? Koleżanka z którą Ci tak fajnie się dyskutowało już Ci się znudziła? A tak na marginesie, to gdzie ty w tym szpitalu jesteś skoro sama patologia Cię otacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Haha, autorka jedyna normalna w całym szpitalu. 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Haha, autorka jedyna normalna w całym szpitalu. 😂 

No i takich lódzi to ja lubie ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Autorko co tam  u Ciebie? Koleżanka z którą Ci tak fajnie się dyskutowało już Ci się znudziła? A tak na marginesie, to gdzie ty w tym szpitalu jesteś skoro sama patologia Cię otacza?

Niestety, ku mej rozpaczy, fajna koleżankę mi zabrali. Bardzo się żyłyśmy i na koniec było czule pożegnanie. StrSzne rzaluje ze jyz jej tutej nie ma. Ta pszyjazn by kwitła jak kwiat lotosu w Nilu w afrykańskim kraju Egipt.

jestem w jakimś patologicznym no a jakżeby inaczej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
4 godziny temu, Gość Mona napisał:

Daj spokój nie proponuj jej czegoś takiego:) Po co ma czytać pewnie ciekawsze zajęcie ma:)

Byle czego nie xYtam. Mie interesójo tylko tematyki psychologiczne i na takich się z kupiam, jakieś chidtoryjki o armandzie i lusesicie mie nie interesójo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie, u mnie jak u słonia 12 miesięcy ciąża trwa.

Nawet nie pytam ile ważysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Fiel napisał:

Niestety, ku mej rozpaczy, fajna koleżankę mi zabrali. Bardzo się żyłyśmy i na koniec było czule pożegnanie. StrSzne rzaluje ze jyz jej tutej nie ma. Ta pszyjazn by kwitła jak kwiat lotosu w Nilu w afrykańskim kraju Egipt.

jestem w jakimś patologicznym no a jakżeby inaczej? 

Przyjaźń może przecież trwać po wyjściu ze szpitala:) A gdzie ci zabrali tą koleżankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

I pomyslec ze taka bizbeswomen jak ty musiała zacząć odprowadzać skladki, żeby jakaś patolka z szóstką (niedługo siódemka) dostawała te ciezko zarobione przez cb pieniądze w postaci 500 plus.

Nawet mie nie deberwój i mi o tym nie mów. Nic mie bardziej nie irytuje od nierobów i dziecioribow! Nic. Patole pincet plus za dychę 😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Jak będzie próbowała czytać książkę, to nawrzucaj dwójek do telewizora i oglądaj "trudne sprawy", a jak akurat nie będą leciały, to polo tv włącz.

Poszła już, plan nie aktualny, ale pomys nie głupi. Wykorzystam przy nastęmpnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przyjaźń może przecież trwać po wyjściu ze szpitala:) A gdzie ci zabrali tą koleżankę?

Może do psychiatryka tAm gdzie i mie niedługo wezmo :( a co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×