Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiel

Leżę w szpitalu z grubą maciorą 😱

Polecane posty

Gość Gość
6 minut temu, Gość Fiel napisał:

Byle czego nie xYtam. Mie interesójo tylko tematyki psychologiczne i na takich się z kupiam, jakieś chidtoryjki o armandzie i lusesicie mie nie interesójo! 

A możesz mi polecić jakieś    książki o tematyce psychologicznej które już  przeczytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
9 minut temu, Gość Gość napisał:

A możesz mi polecić jakieś    książki o tematyce psychologicznej które już  przeczytałaś?

Chentnie i z przyjemnością. Moja ulubiona kolektura jest książka pt. Psychologia dla rzultodziobow. Dzieki tej ksionzce wiem co oznacza mowa niewerbalna. Każdego z was bym rozgryzła.

lubilam tez posiłkować się książkami Mateusza grzezzczaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Fiel napisał:

Może do psychiatryka tAm gdzie i mie niedługo wezmo :( a co? 

No nic, myślałam, że wyszła już do domu. Czemu masz trafić do psychiatryka, przeciesz chyba szybko wyjdziesz do domu? Operację już miałaś to powinni cię koło piątku wypisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Fiel napisał:

Chentnie i z przyjemnością. Moja ulubiona kolektura jest książka pt. Psychologia dla rzultodziobow. Dzieki tej ksionzce wiem co oznacza mowa niewerbalna. Każdego z was bym rozgryzła.

lubilam tez posiłkować się książkami Mateusza grzezzczaka. 

A na YouTube oglądasz Mateusza Grzeszczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

No nic, myślałam, że wyszła już do domu. Czemu masz trafić do psychiatryka, przeciesz chyba szybko wyjdziesz do domu? Operację już miałaś to powinni cię koło piątku wypisać.

Może tak być, ale z tego szpitala nie wychodzi się do domu :( 

a skąd! Mój pobyt nie skończy się prendko. A na pewno nie w pionrek. W nastempnym tygodniu może się uda :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
31 minut temu, Gość Gość napisał:

A na YouTube oglądasz Mateusza Grzeszczaka?

Niee, raczej nie oglondam Jutuba. To dość prymitywny portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Fiel napisał:

Niee, raczej nie oglondam Jutuba. To dość prymitywny portal.

Masz racje, kafe to co innego, to portal z kulturą i klasą.

A gdzie zabrali tamtą z szóstką dzieci? 😱 Jak Ty w ogóle znosiłaś towarzystwo tej krowy rozpłodowej? No i gdzie się podział Twój chłopak przystojny? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Fiel napisał:

Niee, raczej nie oglondam Jutuba. To dość prymitywny portal.

Skoro powiedziałaś, że czytasz książki Mateusza Grzeszczaka więc zapytałam czy oglądasz jego filmiki na YouTube. i co w tym  "prymitywnego" widzisz? Przecież nikt  ci nie każe oglądać jakiejś pani Kowalskiej która czyści toaletę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Fiel napisał:

Może tak być, ale z tego szpitala nie wychodzi się do domu :( 

a skąd! Mój pobyt nie skończy się prendko. A na pewno nie w pionrek. W nastempnym tygodniu może się uda :( 

To gdzie się wychodzi z tego szpitala? To co to jest za szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Skoro powiedziałaś, że czytasz książki Mateusza Grzeszczaka więc zapytałam czy oglądasz jego filmiki na YouTube. i co w tym  "prymitywnego" widzisz? Przecież nikt  ci nie każe oglądać jakiejś pani Kowalskiej która czyści toaletę.

Przecież to co ona pisze to bzdury:) Książki psychologiczne czyta a podała jeden tytuł:) A o Mateuszu Grzeszczaku słyszała w telewizji albo coś zobaczyła w internecie. Ta kobieta nawet dobrej prowokacji nie potrafi rozkręcić. Wszystkie piszące tutaj panie ją podpuszczają a ona nawet  się  nie wysili aby pociągnąć tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Przecież to co ona pisze to bzdury:) Książki psychologiczne czyta a podała jeden tytuł:) A o Mateuszu Grzeszczaku słyszała w telewizji albo coś zobaczyła w internecie. Ta kobieta nawet dobrej prowokacji nie potrafi rozkręcić. Wszystkie piszące tutaj panie ją podpuszczają a ona nawet  się  nie wysili aby pociągnąć tematu.

*temat*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież to co ona pisze to bzdury:) Książki psychologiczne czyta a podała jeden tytuł:) A o Mateuszu Grzeszczaku słyszała w telewizji albo coś zobaczyła w internecie. Ta kobieta nawet dobrej prowokacji nie potrafi rozkręcić. Wszystkie piszące tutaj panie ją podpuszczają a ona nawet  się  nie wysili aby pociągnąć tematu.

Dokładnie, a ta jej ortografia to też naciągana.😀😀😀😀😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Skoro powiedziałaś, że czytasz książki Mateusza Grzeszczaka więc zapytałam czy oglądasz jego filmiki na YouTube. i co w tym  "prymitywnego" widzisz? Przecież nikt  ci nie każe oglądać jakiejś pani Kowalskiej która czyści toaletę.

A bo tam dużo tych abstra...pw i innych komediantów a ja jednak wole zajmować się powarznymi sprawami. 

Co do grzeszczaka to jutuba nie włączam bo nie mam, ale kupowałam u niego szkolenia (stać mnie) i tam oglondalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
40 minut temu, Gość gość napisał:

Masz racje, kafe to co innego, to portal z kulturą i klasą.

A gdzie zabrali tamtą z szóstką dzieci? 😱 Jak Ty w ogóle znosiłaś towarzystwo tej krowy rozpłodowej? No i gdzie się podział Twój chłopak przystojny? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi.

Nie wiem co to za portal, wszedkam tu żeby umilić swój pobyt w pensjonacie pn. Szpital.

stara rozplodowke puścili do domu, bo kruw nie było komi dojić i dzieci odebrać ze szkul.

moj chłopak? Ah sama nie wiem. Mi chormony buzóją, ciagle się z nim kluce. Dziś mi kupił złoty łańcuszek ale na litość bosko jakaś niemodne celebrytkie w koniczynki 😂😱 i powstała afera bo wie ze nie mogie się złościć to poszedł i kupił takie coś. No lódzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież to co ona pisze to bzdury:) Książki psychologiczne czyta a podała jeden tytuł:) A o Mateuszu Grzeszczaku słyszała w telewizji albo coś zobaczyła w internecie. Ta kobieta nawet dobrej prowokacji nie potrafi rozkręcić. Wszystkie piszące tutaj panie ją podpuszczają a ona nawet  się  nie wysili aby pociągnąć tematu.

Podałam jeden tytuł ktury pamientam. Jsk będę w domu to podam wszystkie. Była jeszcze 5 jensykow miłości, mężczyźni są z wenys kobiety z Marsa, o asertywności coś, o nerwicy i takie tam.

szczym mie niby podpuszczacie? Co ty mi jnscenizujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Fiel napisał:

Nie wiem co to za portal, wszedkam tu żeby umilić swój pobyt w pensjonacie pn. Szpital.

stara rozplodowke puścili do domu, bo kruw nie było komi dojić i dzieci odebrać ze szkul.

moj chłopak? Ah sama nie wiem. Mi chormony buzóją, ciagle się z nim kluce. Dziś mi kupił złoty łańcuszek ale na litość bosko jakaś niemodne celebrytkie w koniczynki 😂😱 i powstała afera bo wie ze nie mogie się złościć to poszedł i kupił takie coś. No lódzie!!

Daj spokój! To co piszesz to totalna ściema, wymyśl coć bardziej na poziomie jak chcesz prowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel

Czemu z was takie niedowiarki. Jak mam wam udowodnić ze to prawda? 

Fotkie chcecie ze szpitala?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Daj spokój! To co piszesz to totalna ściema, wymyśl coć bardziej na poziomie jak chcesz prowokować.

Ok to już ci udowadniam. Robię zdjęcia i scriny i wrzucam tu niedowiatku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Fiel napisał:

Podałam jeden tytuł ktury pamientam. Jsk będę w domu to podam wszystkie. Była jeszcze 5 jensykow miłości, mężczyźni są z wenys kobiety z Marsa, o asertywności coś, o nerwicy i takie tam.

szczym mie niby podpuszczacie? Co ty mi jnscenizujesz?

Idź lepiej spać i już nic nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel

O widzę se jednak nie wrzóce zdjencoa ze szpitala ani screenuw z rozmowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Idź lepiej spać i już nic nie pisz.

Czemu?? To co ja mam robić w nocy co?? Masz w sobie trovhie empatii?? O ile wiesz co to znaczy 😡😡😡 

mnie dość ze nie mogę się denerwować to jeszcze mi sprawiasz pzykrisc kazać mi stad iść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel

I co zatkało kakalo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Fiel napisał:

Czemu?? To co ja mam robić w nocy co?? Masz w sobie trovhie empatii?? O ile wiesz co to znaczy 😡😡😡 

mnie dość ze nie mogę się denerwować to jeszcze mi sprawiasz pzykrisc kazać mi stad iść!!!

No w przeciwieństwie do Ciebie to wiem co to jest empatia. A jak nie masz co w nocy robić to prześcieradło ściągnij i udając ducha idź straszyć ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No w przeciwieństwie do Ciebie to wiem co to jest empatia. A jak nie masz co w nocy robić to prześcieradło ściągnij i udając ducha idź straszyć ludzi.

Hahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No w przeciwieństwie do Ciebie to wiem co to jest empatia. A jak nie masz co w nocy robić to prześcieradło ściągnij i udając ducha idź straszyć ludzi.

Aleź Ty zabawna o borze. Boki zrywać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Fiel napisał:

O widzę se jednak nie wrzóce zdjencoa ze szpitala ani screenuw z rozmowy 

To było do przewidźenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To było do przewidźenia:)

W punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Hahaha....

A ty co jej orzydupas ze tak się cieszysz? Zryte poczucie chumoru. 

Mam wrażenie ze jestem przez was szykowana i jeśli to odbije na mnie jakieś pientro to jak Boga kocham ze spotkamy się w sondzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiel
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To było do przewidźenia:)

To powiedz mi jak to zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Fiel napisał:

Aleź Ty zabawna o borze. Boki zrywać 

Ciebie nikt nie przebije🐑🐑🐑🐐🐐🐐🐂🐂🐂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×