Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Cesarka w karmienie piersią

Polecane posty

Gość Gość

Za tydzień mam mieć robią cesarke ze względu na ułożenie dziecka w brzuchu będzie wtedy 39tydzien i 3dzien. Czy w szpitalu będą zmuszać mnie do karmienia piersią? Postanowiłam, że nie chce karmić piersią, tylko butelka, ale odciagnietym mlekiem. Bardzo się boję, że w szpitalu będą kazać karmić mi piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

Zależy od szpitala i personelu. Trudno powiedzieć czy używając od początku laktatora utrzymasz laktacje. Ja po cesarce mialam nawal pokarmu w trzeciej dobie ale karmiłam piersią.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jatoja

Chyba nikt nie może Cię do niczego zmusić. Chcesz karmić swoim mlekiem ale butelka? Dlaczego? Przecież to dwa razy więcej roboty, odciągnąć, podgrzać, umyć, wysterylizowac butelkę. Pierś jest też świetnym uspokajaczem i poczuciem bezpieczeństwa dla dziecka. Jak dla mnie butelka to mm, jak naturalnie to tylko piers, ewentualnie jak chcesz gdzieś wyjść i zostawić dzieciaka pod  opieką kogoś innego to wtedy można pobawić się laktatorem.

Ssanie piersi przez dziecko jest najlepszym sposobem na wywołanie laktacji, o którą czasem trzeba zawalczyć zwłaszcza po cesarce. 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie powinni Cię zmuszać.  Nie wiem, jakie są powody twojej decyzji,  ale odciąganie pokarmu i podawanie butelką to podwójna robota. Dziecko budzi sie głodne,  Ty dopiero złapiesz za laktator,  albo nakarmisz poprzednim mlekiem i poszłabys spać,  a tu trzeba odciągnąć. 

Miałam cc 2mies temu i też sciagalam na początku  laktatorem,  żeby rozkręcić laktacje,  poza tym mały nie chciał łapać piersi, a mi z tą rana trudno było to trzymać. Nikt się mnie nie czepiał. Ale mówiłam,  że w domu na spokojnie powalcze,  bo to trzecie dziecko i dwoje karmilam piersią.  Ostatecznie przeszlam na mm, bo czasowo nie dałam rady ani z wiszacym na piersi noworodkiem,  ani z odpowiednią dietą u siebie przy pozostałej dwójce dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×