Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Widzka

Nowa przyjaźń na YB:Forti,Beata i Sylwia

Polecane posty

Gość Widzka

Jak myślicie,przetrwa taka przyjaźń znajomość? Kupa pisku,każda chce być fajna,wszystkie metki na pokład aby druga nie pomyślala,że jest biedniejsza czytaj gorsza.Psiapsiółki.Czytte wspieranie się w ramach Rada Wzajemnej Pomocy Youtubowej czy zabijanie czasu Bogatych Żon , ktore przed zapracowanym mężem muszą też poudawać pracę ;-) i jak on wyjeżdża na służbowe wyjazdy to one też mają swoje SŁUŻBOWE wyjazdy na nangrywki z drona ;-) Nowa Epoka na świecie nadeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Klub starych lampucer 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miny ludzi uchwyconych w drugim planie bezcenne, szczególnie tych siedzących w ogródkach restauracji. 

Patrzyli ze zdumieniem jak 4 stare baby latają z wyciagnietymi przed sobą aparatami, zgrywajac nastolatki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Miny ludzi uchwyconych w drugim planie bezcenne, szczególnie tych siedzących w ogródkach restauracji. 

Patrzyli ze zdumieniem jak 4 stare baby latają z wyciagnietymi przed sobą aparatami, zgrywajac nastolatki. 

Padłabym gdybym była na ich miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Klub starych lampucer 

W punkt!Po angielsku to się nawet jakoś nazywa takie harpie stare udające nastolatki. Ciekawe, ktore bardziej na tym skorzystają : duecik wrszawskich żon, psiapsióły od żony handlarza kradzi...nymi autami czy woskowej Beatki? Swoją drogą o tej Beatce jest temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kinga mogłaby zachowywać się trochę ciszej. Beata była jakby skrępowana. Ogólnie, gdyby nie ten hałas w głosie, to fajne kobiety. Przynajmniej coś robią, a nie siedzą w czterech ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Kinga mogłaby zachowywać się trochę ciszej. Beata była jakby skrępowana. Ogólnie, gdyby nie ten hałas w głosie, to fajne kobiety. Przynajmniej coś robią, a nie siedzą w czterech ścianach.

 Jeżeli ktoś nie jeździ z koleżankami pokrzyczeć w sushibarze to nie znaczy, że zaraz siedzi w domu osmotniony i zapomniany.

Beata albo zażenowana zachowaniem innych, albo obstawiam,że czuje się od nich gorsza.Bo to taki typ wypindrzonej gąski,z kijem w tyłku, która robi pełny makijaż przed pójściem do spa (dramat to był) ,i nawet gdyby miała logo chanel na każdym cm kwadratowym siebie samej będzie się czuła gorsza i zakompleksiona. A już przy Kindze i Ance to na bank. Sylwia to inna liga, inny świat i jej dziewczyny są potrzebne do zapełnienia czasu vlogowego, urozmaicenia  a ona jest potrzebna dziewczynom do zwiększenia zasięgu na youtube. Także niby przyjaźń a tak serio to siatka pomocowa.

Kinga to aż sie wierzyć nie chce ,że to dyplomatka. Wrzaskiwa baba robiąca masę blędow jezykowych.Taki dyplomatołek bardziej bym napisała.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minister
7 minut temu, Gość Gość napisał:

 (...)

Kinga to aż sie wierzyć nie chce ,że to dyplomatka. Wrzaskiwa baba robiąca masę blędow jezykowych.Taki dyplomatołek bardziej bym napisała.

 

Dlatego stosunki międzynarodowe kuleją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też wyczułam, że Beata była zagubiona w tym towarzystwie. Ta to dopiero robi mnóstwo błędów językowych, normalnie siara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

  Sylwia to inna liga, inny świat i jej dziewczyny są potrzebne do zapełnienia czasu vlogowego

 

W tej w czarnej kiecy brzuchol na miare markowej torby. Liga wojewódzka, jak jej towarzyszki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

E tam, ma małe dziecko i nie zdążyła przemyśleć outfitu po prostu

13 minut temu, Gość Gość napisał:

W tej w czarnej kiecy brzuchol na miare markowej torby. Liga wojewódzka, jak jej towarzyszki.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaz

OMG Przerażające jest to, że takie kobiety imponują dzisiejszym nastolatkom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie jestem nastolatka, mam 38 lat i bardzo lubię oglądać Beate i Shiny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość xaz napisał:

OMG Przerażające jest to, że takie kobiety imponują dzisiejszym nastolatkom. 

Nie tylko, one imponują  podobnym do nich,  ometowanym kobietom, niczym nie roznią się od krytykowanej Szusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filo

Jestem w ich wieku. Nie oglądam ich, bo wolę dowiadywać się o trendach itp od mlodszych vlogerek. Te panie wydają mi się uwstecznione. Kinga zachowuje się zbyt glośno, dla mnie to męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwation

W czarnej ołówkowej Sylwia miała wyglądać smukło, a wyszło jak wyszło, słabo...

Kinga to jest jak przekupa, jej na wierzchu,ona najszybciej miała luksusowe torebki,ona, ona, ona... Z jednej strony deklaruje,że dla niej to nie luksus,tylko normalność takie rzeczy, a z drugiej jest przypięta do tych metek jak burek łańcuchem do budy. Nikt kto ją mija na ulicy nie może broń Boże jej nie zauważyć.Albo logiem albo robieniem hałasu wokół siebie musi nakierować wszystkie jupitery na siebie. Paranoja jakaś.

Anka najlepiej wypada.

A Beatka, Beatki nikt nie widzi i nie słucha jej, kukiełka,  czasem Anka z nią nawiąże jakąś relacje,aby zaraz przestać ją słuchać.A ta siedzi na uboczu z tymi wyrysowanymi pustymi jak szklane kulki oczami i zębami jak wiewiór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Obserwation napisał:

W czarnej ołówkowej Sylwia miała wyglądać smukło, a wyszło jak wyszło, słabo...

Kinga to jest jak przekupa, jej na wierzchu,ona najszybciej miała luksusowe torebki,ona, ona, ona... Z jednej strony deklaruje,że dla niej to nie luksus,tylko normalność takie rzeczy, a z drugiej jest przypięta do tych metek jak burek łańcuchem do budy. Nikt kto ją mija na ulicy nie może broń Boże jej nie zauważyć.Albo logiem albo robieniem hałasu wokół siebie musi nakierować wszystkie jupitery na siebie. Paranoja jakaś.

Anka najlepiej wypada.

A Beatka, Beatki nikt nie widzi i nie słucha jej, kukiełka,  czasem Anka z nią nawiąże jakąś relacje,aby zaraz przestać ją słuchać.A ta siedzi na uboczu z tymi wyrysowanymi pustymi jak szklane kulki oczami i zębami jak wiewiór...

Zgadzam się. Tego przekrzykiwania się nie dało się słuchać, a inne ich filmiki nawet lubiłam. Kinga dużo tu straciła, bo pokazała swoją twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxx

Ktoś tu pytał jakim cudem Kinga była dyplomatką skoro taka z niej przekupa, a ja Wam powiem, że pewne zawody przyciągają takich wyszczekanych narcyzów. Byłam kiedyś na 3 randkach z pewnym politykiem (nie, nie chwalę się, a wręcz brzydzę sobą, że to coś całowałam) i dostrzegam dużo podobieństw do Kingi: gadanie o swoich osiągnięciach, że niby to normalne, że on jest na takim stanowisku, ale z drugiej strony ciągle tylko gadanie o sobie, swojej pozycji, o markowych rzeczach, które ma i gdzie podróżuje i w jakich hotelach śpi... po 3 spotkaniach byłam tak potwornie zmęczona jego osobą... nie wiem jak Anka z Kingą wytrzymuje, ta kobieta jej do słowa nie chce dać dojść w większości produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Zgadzam się. Tego przekrzykiwania się nie dało się słuchać, a inne ich filmiki nawet lubiłam. Kinga dużo tu straciła, bo pokazała swoją twarz. 

Dokładnie. Kinga na tych vlogach straciła jak dolar na giełdzie. Bessa totalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość xxxxxx napisał:

Ktoś tu pytał jakim cudem Kinga była dyplomatką skoro taka z niej przekupa, a ja Wam powiem, że pewne zawody przyciągają takich wyszczekanych narcyzów. Byłam kiedyś na 3 randkach z pewnym politykiem (nie, nie chwalę się, a wręcz brzydzę sobą, że to coś całowałam) i dostrzegam dużo podobieństw do Kingi: gadanie o swoich osiągnięciach, że niby to normalne, że on jest na takim stanowisku, ale z drugiej strony ciągle tylko gadanie o sobie, swojej pozycji, o markowych rzeczach, które ma i gdzie podróżuje i w jakich hotelach śpi... po 3 spotkaniach byłam tak potwornie zmęczona jego osobą... nie wiem jak Anka z Kingą wytrzymuje, ta kobieta jej do słowa nie chce dać dojść w większości produkcji.

Wyszczekany narcyz - dobre określenie.Za przebywanie w towarzystwie takiej osoby powinny być dotacje z UE ;-) lub jakieś szkodliwe. Dokładnie to typ Kingi:" jestem mądra,piękna, bogata i mam tak od zawsze - ale pokarze Wam każdy kosmetyk,skarpetki i każdy kęs sushi".

I ta jej zawiedziona mina,że nikt się nie posikał na widok JEJ torebki YSL. A jeszcze takie baty w postaci,że sie zdarła,że się poryzowala,że Syl ma lepsze torebki.Czekałam kiedy wyciągnie kluczyki i porysuje innym ich torebki:-))))

Ciekawi mnie na kogo te dzieci powyrastają...?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koza
6 godzin temu, Gość Filo napisał:

Jestem w ich wieku. Nie oglądam ich, bo wolę dowiadywać się o trendach itp od mlodszych vlogerek. Te panie wydają mi się uwstecznione. Kinga zachowuje się zbyt glośno, dla mnie to męczarnia.

serio musisz mieć jakiś wzór i wytyczne co do trendów?!
ja je oglądam , jak zresztą wszystkich youtuberów, tylko i wyłącznie dla rozrywki, żeby mieć się do czego pośmiać przy robieniu i jedzeniu śniadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kinga faktyczynie wszedzie musi byc gwiazdą- ten typ tak ma:) Ania trochę przyćmiona Kingą, Shiny syl nie wiem, a Beata nie ma siły przebicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A niby Beatka pracowała kiedyś w sprzedazy i sobie tak świetnie radziła, że dostała od kierowniczki torebkę luksusową. No nie wiem, nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A niby Beatka pracowała kiedyś w sprzedazy i sobie tak świetnie radziła, że dostała od kierowniczki torebkę luksusową. No nie wiem, nie wiem....

Akurat do niej nic nie mam. Będąc z nimi zachowywała się skromnie. Lubię oglądać jej domowe vlogi i te z wyjazdów z rodziną. Reklamy zawsze przewijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olxy

Beata jest nudna jak flaki z olejem. Mnie też dziwi że robiła karierę w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Syl to totalna hipstera mająca swój świat, Beata skromna z klasą mimo jakiś tam pieniędzy, a tamte 2 to jakaś porażka, słoma z butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystkie cztery słoma z butów. Drużyna Szusz.Brzydkie, proste i nudne ometkowane kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ten narcyz przybiera tak dziwaczne pozy gdy siedzi ze czasem mam wrażenie że  jest niepelnosprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Olxy napisał:

Beata jest nudna jak flaki z olejem. Mnie też dziwi że robiła karierę w sprzedaży.

Dokladnie. Flaki z olejem! Taka wymalowana i ściągnięta paskiem kukła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakbym stare baby (Milfy) spotkała na ulicy,idące krok w krok i kręcące to telefonami jak gimnazjalistki to bym staneła jak słup soli.Idą,dotykają sie tymi torebkami jak jakimiś orderami, to jest jakaś schizofrenia

Kiedyś się mowiło: stare to a durne...Nic się nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×