Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuza

Kobiety niepracujące bezdzietne - czy tylko ja tak mam?

Polecane posty

Gość Oks
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ja mam naturalnie piękne włosy. Nie muszę stosować chemii i sponsorować zakładów fryzjerskich.

Proste to nie naturalnie piękne,.piękne to są kręcone rude włosy albo grube kruczoczarne, to ze się nie pusza nie znaczy że są wyjątkowe, bo włos słowiański ogólnie jest prosty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8393
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jak srafla a nie tafla. Jak nie robisz zabiegów to właśne tak wyglądzasz. Jak kupa.

Ja mam.chociaz ładna twarz ty masz proste włosy i gebe baby jagi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9292929
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak srafla a nie tafla. Jak nie robisz zabiegów to właśne tak wyglądzasz. Jak kupa.

Gorzej że ty po zabiegach nawet tak wyglądasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość 8393 napisał:

Ja mam.chociaz ładna twarz ty masz proste włosy i gebe baby jagi 

Mam kręcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
2 minuty temu, Gość Gość napisał:
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mam kręcone.

 

 

No uważaj bo kogoś to bardzo obchodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

Ten temat dobitnie pokazuje że jak komuś się nie chce pracować albo zmienić pracy to go zalewa żółć , że ktoś wkłada więcej wysiłku to "ma" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość 9292929 napisał:

Gorzej że ty po zabiegach nawet tak wyglądasz 

Nie robię zabiegow :-D Nie u fryzjera. To samo co u fryzjera mogę zrobićw domu. 10x taniej. Ale jak ktoś jest na tyle głupi, że chce przpełacac to proszę bardzo.

PS. Ostatnio maski kupin w Korei po 1.5 zł za sztukę sprzedałam na Allegro po 20 ł za sztukę.  Baby są jednak głupie. Ale jak lubia przepłacać to proszę bardzo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość 000 napisał:

Ten temat dobitnie pokazuje że jak komuś się nie chce pracować albo zmienić pracy to go zalewa żółć , że ktoś wkłada więcej wysiłku to "ma" 

Chyba odwrotnie. Jeden wkłada wysiłek żeby coś mieć, a drgi w ogóle nie musi. Kto ma lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guj
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Chyba odwrotnie. Jeden wkłada wysiłek żeby coś mieć, a drgi w ogóle nie musi. Kto ma lepiej?

Tylko że ten drugi jest na łasce niczym pies na smyczy którego można kopnac w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guj
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chyba odwrotnie. Jeden wkłada wysiłek żeby coś mieć, a drgi w ogóle nie musi. Kto ma lepiej?

Stracony honor jako nierob to też inna sprawa , czymś się zajmujesz? Niczym siedzę w domu bo jestem leniwa , do takich ludzi nikt nie ma szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie robię zabiegow :-D Nie u fryzjera. To samo co u fryzjera mogę zrobićw domu. 10x taniej. Ale jak ktoś jest na tyle głupi, że chce przpełacac to proszę bardzo.

PS. Ostatnio maski kupin w Korei po 1.5 zł za sztukę sprzedałam na Allegro po 20 ł za sztukę.  Baby są jednak głupie. Ale jak lubia przepłacać to proszę bardzo.

 

Tylko Ci się wydaje, że to tak świetnie wygląda 😁 albo bardzo chcesz w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9292

W krajach azjatyckich panuje zasada "nie pracujesz nie jesz" dlatego te kraje są takie potężne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Guj napisał:

Tylko że ten drugi jest na łasce niczym pies na smyczy którego można kopnac w doope

No nie. Jak jest w związku małżenskim i nie ma rozdzielności majątkowej to wszystko co zarobi każdy z małonków jest wspólne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Guj napisał:

Stracony honor jako nierob to też inna sprawa , czymś się zajmujesz? Niczym siedzę w domu bo jestem leniwa , do takich ludzi nikt nie ma szacunku

A tu już inna sprawa. Pytanie czy ten ktoś przejmuje się tym co o nim myslą inni.

Ja akurat pracuję bo lubię, ale zdanie innych mam w 4 literach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość 9292 napisał:

W krajach azjatyckich panuje zasada "nie pracujesz nie jesz" dlatego te kraje są takie potężne 

W Japonii regułą jest, że kobiety nie pracują. Wychodzisz za mąż = rezygnujesz z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83993
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

W Japonii regułą jest, że kobiety nie pracują. Wychodzisz za mąż = rezygnujesz z pracy.

Bredzisz , mam znajomego Japończyk którego poznałam w Niemczech i pracuje jego żona, z resztą Japonki wychodzą za mąż koło po 30 jak nie dalej , wcześniej ciężkie studia szkoły od rana do wieczora, nie rób porównania z polka , z resztą Japonki po ślubie zawsze rodzą dzieci dlatego nie pracują niektóre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, lenistwo to stan umysłu. Te kobiety jak stracą swojego żywieciela to poszukają następnego, ale do pracy nie pójdą. Mogą to być rodzice, dzieci czy nowy partner, ale zrobią wszystko by dalej mieć żywiciela, jak typowy pasożyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

Tylko Ci się wydaje, że to tak świetnie wygląda 😁 albo bardzo chcesz w to wierzyć.

Mi się podoba.

Ale wyobraź sobie, że baby są w stanie wydać za coś wartego 1.5 zł 20 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tish
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tak, lenistwo to stan umysłu. Te kobiety jak stracą swojego żywieciela to poszukają następnego, ale do pracy nie pójdą. Mogą to być rodzice, dzieci czy nowy partner, ale zrobią wszystko by dalej mieć żywiciela, jak typowy pasożyt.

W punkt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

No nie. Jak jest w związku małżenskim i nie ma rozdzielności majątkowej to wszystko co zarobi każdy z małonków jest wspólne.

Taaak mąż na pewno odda wszystko nierobowi i jeszcze po rozwodzie go będzie utrzymywał. Na jakim Wy świecie żyjecie? Ja wiem, że siedząc w domu człowiek dziczeje, ale aż tak głupim być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Taaak mąż na pewno odda wszystko nierobowi i jeszcze po rozwodzie go będzie utrzymywał. Na jakim Wy świecie żyjecie? Ja wiem, że siedząc w domu człowiek dziczeje, ale aż tak głupim być ...

One żyją w swoim świecie gdzie pieniążki za darmo nigdy się nie kończą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

One żyją w swoim świecie gdzie pieniążki za darmo nigdy się nie kończą 

A tak naprawdę to już są problemy psychicznie jeśli ktoś naprawdę wierzy że dostanie ostatni grosz jeśli nawet dzieci razem nie mają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A tak naprawdę to już są problemy psychicznie jeśli ktoś naprawdę wierzy że dostanie ostatni grosz jeśli nawet dzieci razem nie mają 

Żaden sad by się nie dopuścił takiej nieprawidłowości , żaden 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Tak, lenistwo to stan umysłu. Te kobiety jak stracą swojego żywieciela to poszukają następnego, ale do pracy nie pójdą. Mogą to być rodzice, dzieci czy nowy partner, ale zrobią wszystko by dalej mieć żywiciela, jak typowy pasożyt.

Sama płacisz na tych pasożytów jeśli pracujesz. Vide 500+. Na tym m.in. polega socjalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość 83993 napisał:

Bredzisz , mam znajomego Japończyk którego poznałam w Niemczech i pracuje jego żona, z resztą Japonki wychodzą za mąż koło po 30 jak nie dalej , wcześniej ciężkie studia szkoły od rana do wieczora, nie rób porównania z polka , z resztą Japonki po ślubie zawsze rodzą dzieci dlatego nie pracują niektóre 

Pracowałam w Japonii przez 3 lata. Kobiety zwalniają się z pracy gdy wychdzą za mąż. Oczywiście są nieliczne wyjatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Pracowałam w Japonii przez 3 lata. Kobiety zwalniają się z pracy gdy wychdzą za mąż. Oczywiście są nieliczne wyjatki.

Przecież ty siedzisz całe życie w domu skończ już wymyślać, żeby kogoś poznać to trzeba bywać gdziekolwiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sama płacisz na tych pasożytów jeśli pracujesz. Vide 500+. Na tym m.in. polega socjalizm.

500 plus jest dla dzieci które nie pracują odłożone pieniądze mogą im posłużyc do edukacji żeby miały dobra pracę , dorosła baba która nie pracuje powinna dostać kopa w tyłek nie zasiłek, z resztą jak każdy dorosły zdolny do pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Taaak mąż na pewno odda wszystko nierobowi i jeszcze po rozwodzie go będzie utrzymywał. Na jakim Wy świecie żyjecie? Ja wiem, że siedząc w domu człowiek dziczeje, ale aż tak głupim być ...

a gdzie ja napisałam, ze ąż po rozwodzie ma utrzymywać. NApisałm tylko, że jak nie ma rozdzielnosci to majątek jest wspólny. Jeśli ty pracujesz a mąż zbijąbąki to i tak połowa tego co zarobisz jest jego. Takie prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Żaden sad by się nie dopuścił takiej nieprawidłowości , żaden 

Hehehehe. Wierzysz w sądy? Zapytaj Emilii Szymydt co potrfia sędziowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież ty siedzisz całe życie w domu skończ już wymyślać, żeby kogoś poznać to trzeba bywać gdziekolwiek 

Od początku piszę, że pracuje. Pracuję od 22 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×