Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuza

Kobiety niepracujące bezdzietne - czy tylko ja tak mam?

Polecane posty

Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ty się rozejrzyj za kolejnym bolcem, z podstawowym ciężko znaleźć pracę, dodatkowo inteligencja rozwielitki i życie w czterech ścianach przed tv i kafe też Ci nie pomoże.

Ale to ty rozpaczliwie potrzebujesz bolca. Tak ciągle się martwisz tym zostawianiem, kopaniem w duupe i tym co jakiemu facetowi imponuje. Twoje cale życie polega za zadowalaniu faceta.

Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gor
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ma szacunek tak dlugo jak długo kobieta zarabia pieniądze 😄 Szacunek uzależniony od tego czy pracujesz czy nie pracujesz zawodowo. I ty piszesz o normalnej rodzinie?

A twój Cię szanuje dopóki go zadowalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Oddajesz to Ty mu resztę żeby się rozliczyć po zakupach 😂 i paragon do wglądu 

nie. To tylko twoj facet ma takie wymagania. sprawdza co miesiąc ile ci na konto wplywa/ Jak wpływa ci więcej to cię pewnie bardziej szanuje. A jak mniej to grozi kopnieciem w dooopę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A po co ma wymieniać żonę, która pracuje? Jest ambitna i się rozwija to może awansować. A Ty? Skoro gbijesz w domu kilkanaście lat to czego się można po Tobie spodziewać? Ty już nic nie osiągniesz, zostaniesz leniwce do końca życia.

Tak samo jak kobiety nie lubią nudnych i leniwych facetów, tak samo faceci nie lubią leniwych i nudnych kobiet, więc masz rację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A po co ma wymieniać żonę, która pracuje? Jest ambitna i się rozwija to może awansować. A Ty? Skoro gbijesz w domu kilkanaście lat to czego się można po Tobie spodziewać? Ty już nic nie osiągniesz, zostaniesz leniwce do końca życia.

Zawsze znajdzie sie jakaś młodsza i ładniejsza zarabiająca więcej. Przecież to jedyne kryterium twojego faceta $$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Zawsze znajdzie sie jakaś młodsza i ładniejsza zarabiająca więcej. Przecież to jedyne kryterium twojego faceta $$$$

Ale to nie jest takie proste jak w twoim przypadku gdzie facet ma kasę i szuka tylko takiej która ta kasę będzie wydawać za nadstawienie pieroga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale to nie jest takie proste jak w twoim przypadku gdzie facet ma kasę i szuka tylko takiej która ta kasę będzie wydawać za nadstawienie pieroga 

Jest prostsze niż myślisz. Wyjdź z piwnicy i rozejrzyj się dookoła. Serio zacznij brać nadgodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale to nie jest takie proste jak w twoim przypadku gdzie facet ma kasę i szuka tylko takiej która ta kasę będzie wydawać za nadstawienie pieroga 

I lepiej zacznij nadstawiać pieroga. Bo wiesz, uroda przemija, wokół wiele lepiej zarabiających kobiet, to może przynajmniej nadstawianiem pieroga coś ugrasz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie. To tylko twoj facet ma takie wymagania. sprawdza co miesiąc ile ci na konto wplywa/ Jak wpływa ci więcej to cię pewnie bardziej szanuje. A jak mniej to grozi kopnieciem w dooopę?

Twoj Cię nie szanuje w ogóle, dlatego jesteś jego kuchtą i worem na spermę. Ty sama jesteś bez wykształcenia, więc tak Cię boli że są ambitne kobiety ,które mogą zarobić dobre pieniądze i mieć udane małżeństwo z mężczyzną, który będzie szanował i kochał. A Ty co, pysk w kubeł i tańczysz jak Ci zagra. No ale musi być jakaś cena za nieróbstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Jest prostsze niż myślisz. Wyjdź z piwnicy i rozejrzyj się dookoła. Serio zacznij brać nadgodziny.

W piwnicy to siedzisz ty jak Cię mąż zamknie ja mam swoją kasę i latam gdzie chce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Twoj Cię nie szanuje w ogóle, dlatego jesteś jego kuchtą i worem na spermę. Ty sama jesteś bez wykształcenia, więc tak Cię boli że są ambitne kobiety ,które mogą zarobić dobre pieniądze i mieć udane małżeństwo z mężczyzną, który będzie szanował i kochał. A Ty co, pysk w kubeł i tańczysz jak Ci zagra. No ale musi być jakaś cena za nieróbstwo.

taaaak, bedzie je szanował i kochał pod warunkiem, że będą mu przynosić hajs :-D Co ty wiesz o milości i szacunku dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

W piwnicy to siedzisz ty jak Cię mąż zamknie ja mam swoją kasę i latam gdzie chce 😉

Kasa to jedyne co masz. Jesli ją masz :-D Mąż ci nie zabiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

I lepiej zacznij nadstawiać pieroga. Bo wiesz, uroda przemija, wokół wiele lepiej zarabiających kobiet, to może przynajmniej nadstawianiem pieroga coś ugrasz 😄

Uroda przemija ale inteligencja i zaradnośc zostaje ,ty tych 2 ostatnich nie masz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Kasa to jedyne co masz. Jesli ją masz 😄 Mąż ci nie zabiera?

Mąż mi kupuje kwiaty i prezenty , mimo że zarabiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

taaaak, bedzie je szanował i kochał pod warunkiem, że będą mu przynosić hajs :-D Co ty wiesz o milości i szacunku dziecko.

Hajs hajs hajs? Istnieje coś więcej dla Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie rozumiem jak można nie mieć swoich pieniędzy w 21 wieku , ja bym się ze wstydu spaliła gdybym na wszystko musiała brać od faceta i ciągle ręce wyciągać żeby dał, paranoja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Uroda przemija ale inteligencja i zaradnośc zostaje ,ty tych 2 ostatnich nie masz 

Zardaność? hahahahaha, chyba do wypisywania głupot na kafe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Hajs hajs hajs? Istnieje coś więcej dla Ciebie??

To jedyne słowa jakie zna wybacz jej , gdyby miała więcej w głowie to by miała dobra pracę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mąż mi kupuje kwiaty i prezenty , mimo że zarabiam 

A potem przedstawia ci paragon :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Zardaność? hahahahaha, chyba do wypisywania głupot na kafe 😄

Ja mam weekend po ciężkim tygodniu ty tutaj gnijesz mimo że kolacja dla mezusia powinna być 20 min temu , chyba Cię dziś czeka biczowanie przez Pana i władcę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To jedyne słowa jakie zna wybacz jej , gdyby miała więcej w głowie to by miała dobra pracę 

Nie wiem ile razy trzeba idi/otkom napisać, że pracuję, żeby zrozumiały. Weźcie się czytać ze zrozumieniem nauczcie bo bardzo słabo wam to idzie. Puste dzwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ja mam weekend po ciężkim tygodniu ty tutaj gnijesz mimo że kolacja dla mezusia powinna być 20 min temu , chyba Cię dziś czeka biczowanie przez Pana i władcę 

Biczowanie to ty masz jak zachorujesz i mniej ci na konto wpłynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Biczowanie to ty masz jak zachorujesz i mniej ci na konto wpłynie.

Nie wiesz co masz powiedzieć to bredzisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Nie wiem ile razy trzeba idi/otkom napisać, że pracuję, żeby zrozumiały. Weźcie się czytać ze zrozumieniem nauczcie bo bardzo słabo wam to idzie. Puste dzwony.

Chyba u męża na usługach 😂 Kolacja nie podana, dziś nie będzie wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Chyba u męża na usługach 😂 Kolacja nie podana, dziś nie będzie wypłaty.

A raczej jedzenia 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem ile razy trzeba idi/otkom napisać, że pracuję, żeby zrozumiały. Weźcie się czytać ze zrozumieniem nauczcie bo bardzo słabo wam to idzie. Puste dzwony.

Największą ...ka i rozwielitką umysłową to jesteś Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem ile razy trzeba idi/otkom napisać, że pracuję, żeby zrozumiały. Weźcie się czytać ze zrozumieniem nauczcie bo bardzo słabo wam to idzie. Puste dzwony.

Nadużywanie określeń obraźliwych również o twojej kulturze i inteligencji dobrze nie świadczy, spróbuj pisac bez obrażania jak normalny człowiek chociaż to dla cb ciężkie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie wiesz co masz powiedzieć to bredzisz 

Czyli chora do roboty chodzisz, żeby czasem na chorobowym nie zarobić mniej niż normalnie bo mężulek nie będzie zadowolony i szanować cię przestanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Największą ...ka i rozwielitką umysłową to jesteś Ty.

Wiesz, ja w przeciwieństwe do ciebie umiem czytać. A dla ciebie to sztuka nie do opanowania jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Biczowanie to ty masz jak zachorujesz i mniej ci na konto wpłynie.

U nas nie ma relacji pan który daje i niewolnica która bierze , my jesteśmy partnerami i jak któreś zachoruje to drugie pomaga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×