Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lovvvemm

Wasze ulubione pozycje

Polecane posty

Gość Lovvvemm

Powiedzcie, jakie pozycje lubicie? Czy macie jakieś ciekawe? Liczą się także pomoce (łóżko, fotel itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Moja ulubiona to min jak ona rozwiera przedemną nogi to takie pociągające albo na pieska ale ogólnie lubię wszystkie a twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jay

Uwielbiam, gdy leżę na łóżku, a dziewczyna jest odwrócona tyłem i robi przysiady na moim penisie. Nieprawdopodobne doznania, również wizualne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

lato, więc czas na pozycje plenerowe. Strasznie lubię oprzeć się na jakimś pochyłym drzewie, schować twarz w dłoniach (tak na początek jeszcze trochę wstydu) i w reszcie zdać na mojego faceta. Pozycja prosta, ale najbardziej uniwersalna i bezpretensjonalna. W zależności w czym jestem albo trochę unosi do góry ...enkę, ale zwykle w plenerze jednak spodnie lub legginsy więc zsuwa je trochę, rozgarnia pośladki, nie śpieszy się, otwiera pomalutku. Wreszcie jestem tak napalona że nie mogę się doczekać, wypinam pupsko na maksa i proszę żeby mnie zerżnął. Wtedy jeszcze uwalnia mi piersi, ja już się niczego nie wstydzę i wreszcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnold Boczek

NA BOCZKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ujeżdżanie na oklep i bawienie się jej  anusem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bionikl

Na pieska . i na stojąco w wypięty tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×