Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa

♡Wielka miłość♡ Piotr + Weronika

Polecane posty

Gość Ciekawa

♡ Wielka Miłość ♡ Piotr + Weronika


Mój brat miał kobietę z okolic Gniezna wielką miłość poznali się nie wiem gdzie . Jakoś nie interesuje mnie to. Ale wydaje że na portalu randkowym. Ale wiadomo martwię się aby dobrze trafił. Myślałem że ta miłość przetrwa i będzie trwała. Ona 27 lat A on 33 lata. 

Od stycznia tego roku taki był postęp że sam byłem w szoku. Wyznania miłosne, wszędzie razem, zawsze za rękę , przytulanie i okazywanie uczuć nawet w gronie. Wspólne wieczory przy świecach i pyszne wino. Kobieta zakochana jeździ co weekend do niego. Planują dzieci. Planują wakacje. Zawsze ciężko im było się rozstać wyjeżdżała późno a miała 100 km. Prezenty, zdjęcia wspólne na ścianie. Koszulki wspólne z napisami. Trwa to od stycznia 24 do 24 marca jak nigdy o 13 w sobotę. Wyjechała. 
Po czasie dowiaduje się że uświadamia sobie po kilku miesiącach że związek na odległość to nie związek. Obrażona o to że brat szczery powiedział że nie podoba mu się tatuaż u kobiety na ręku. A chciała mieć na całej ręce. Nie pasuje nawet że mężczyzna zazdrosny że spotyka się z kolegami przyjacielem i znajomymi. Rozumiem żeby mieć znajomych ale o miłość związek również trzeba dbać.

Po rozstaniu okazuje się że dziewczyna jest w ciąży. Nie chce dziecka chce usnąć. Przykre . 

Ojciec dziecka nie pozwala na to. Dziecko o imieniu Zosia piękna dziewczynka która ma pół roku kocha tatę, ale między mama dziecka i tata nie ma chemi. A tylko złość nienawiść i utrudnianie spotkań. Samo życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×