Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kimkolwiek

Za czym tęsknisz?

Polecane posty

Gość gość

Ty też kiedyś długi  czas byłeś  gościem i różne rzeczy pisałeś 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary

Temat jest o tęsknocie, więc nasuwa mi się pytanie: czy można tęsknić za śmiercią? Znałam kogoś, kto bardzo oczekiwał na śmierć, a gdy ona się zbliżała.. oddał się jej ze spokojem.

Mało erotyczne, ale zawsze można powiedzieć, że śmierć nas posiądzie. I niekoniecznie jak tego chcemy i kiedy, a my ulegniemy tej pani..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość mary napisał:

Temat jest o tęsknocie, więc nasuwa mi się pytanie: czy można tęsknić za śmiercią? Znałam kogoś, kto bardzo oczekiwał na śmierć, a gdy ona się zbliżała.. oddał się jej ze spokojem.

Mało erotyczne, ale zawsze można powiedzieć, że śmierć nas posiądzie. I niekoniecznie jak tego chcemy i kiedy, a my ulegniemy tej pani..:)

Amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Amen!

Może być. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość mary napisał:

Temat jest o tęsknocie, więc nasuwa mi się pytanie: czy można tęsknić za śmiercią? Znałam kogoś, kto bardzo oczekiwał na śmierć, a gdy ona się zbliżała.. oddał się jej ze spokojem.

Mało erotyczne, ale zawsze można powiedzieć, że śmierć nas posiądzie. I niekoniecznie jak tego chcemy i kiedy, a my ulegniemy tej pani..:)

Ja też,  ale ta osoba miała 89 lat i była schorowana. Nie sądzę żeby młody,  zdrowy na ciele i duszy człowiek kiedykolwiek tęsknił za śmiercią.  

Śmierć nas posiądzie? Coraz głupsze te tematy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość mary napisał:

Temat jest o tęsknocie, więc nasuwa mi się pytanie: czy można tęsknić za śmiercią? Znałam kogoś, kto bardzo oczekiwał na śmierć, a gdy ona się zbliżała.. oddał się jej ze spokojem.

Mało erotyczne, ale zawsze można powiedzieć, że śmierć nas posiądzie. I niekoniecznie jak tego chcemy i kiedy, a my ulegniemy tej pani..:)

 To przez wynurzenia tego zblazowanego jb temat zszedł na inny tor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

... Kiedy nie masz nic mądrego do powiedzenia, ale chcesz się wpieprzyć do dyskusji i pragniesz zwrócić na siebie uwagę zonatych facetów 🤣🤣🤣 cała Mariola. 

Może chciała coś napisać,  a w tym momencie cegła spadła jej na stopę albo przypomniała sobie, że nie włączyła zupy przed wyjściem z domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 👀👀👅

Jbsg jest filozofem dyskusyjnym, w gruncie rzeczy to samotny, nieszczesliwy, niespelniony chlopczyk, pragnacy sie wyrozniac na kafe, w realu jest niesmialy, szukacacy aprobaty innych.Moj obraz Jbsg na podstawie jego wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

„Być może wszystkie smoki w naszym życiu są księżniczkami, które tylko na to czekają, by ujrzeć nasze piękno i śmiałość. Może wszystko, co straszne, jest w głębi bezbronne i oczekuje od nas pomocy”. 

Dobrej soboty. 💙
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Ja też,  ale ta osoba miała 89 lat i była schorowana. Nie sądzę żeby młody,  zdrowy na ciele i duszy człowiek kiedykolwiek tęsknił za śmiercią.  

Śmierć nas posiądzie? Coraz głupsze te tematy. 

Odchodzenie też można celebrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby nie być posądzoną o offtop, to napiszę że tęsknię za balansem, za odnalezieniem proporcji i zbastowaniem w płaszczyznach życia, które nie zasługują na uwagę, a którą zbyt często otrzymują. Ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Może chciała coś napisać,  a w tym momencie cegła spadła jej na stopę albo przypomniała sobie, że nie włączyła zupy przed wyjściem z domu. 

Nie. Właśnie to w odniesieniu do dywagacji o śmierci chciałam napisać, co napisałam. To było na temat. Odpowiedź odnosząca się do mnie  (sensu stricto) już nie. Autorka i tak nie zrozumie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Maryyyś napisał:

Nie. Właśnie to w odniesieniu do dywagacji o śmierci chciałam napisać, co napisałam. To było na temat. Odpowiedź odnosząca się do mnie  (sensu stricto) już nie. Autorka i tak nie zrozumie....

🤔 

Miłego. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość gość napisał:

🤔 

Miłego. 😉

Autorka postu o mnie, rzecz jasna...

Na wzajem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Maryyyś napisał:

Dzizas....

Chodzi o to, że poszli do dzizusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×